eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:41
Alıntı yapılan Casus_ESES

Trt ye mesaj atsak gece 90 dk maçın tekrarını versede bizde izlesek olmazmı?

Onlar bizans derbisine konsantre o dediğin mümkün değil yani..
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:42
Alıntı yapılan poyraz963

Diğer sayfalarda koltuk kapasiteleri ve pasonun dolu koltuklarına bakınca pek 30 bin falan olamayacagiz. En fazla 15 bin bilemedin 18. Ama stad boş gözükecek.
Eski stad ufaktı. Dolduruyorduk. Açılışta bu olursa bundan sonra daha azalır. Biraz fazla uçmuşuz. Desibel rekoru falan hikaye

kocaman güldüm sana :D :D biletler satışa çıkalı 3-4 saat olmuş nereden vardın bu kanıya. hem arkadaşın dediği gibi asıl tribüncüler bilet almaya çıkmadı, bu satışların %90 ı internet satışı. yarın sanayiciler, işçiler vs. gişelere bilet almaya gider ;)
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:42
Alıntı yapılan marcus

güney kale arkası üst katlardan alıcam acıldı mı acaba
AÇILDI
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:44
Alıntı yapılan EAL

ya ben bu bekleyenlere hiç acımıyorum yeni stadla mı eskişehirsporlu oldular yani
pasolig 3 senedir var madem protesto ediyordun alma o zaman bugun de

demekki bahane staddı.
iyi günde değil kötü günde esesli olunur
(maddi durumdan dolayı alamayan bugüne bırakan taraftarlara sözüm yok tabi )

PASSOLİG protestosu olabilir mi
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:45
Alıntı yapılan SerifOkan

Malatyalı oyuncularla amatör bir röportaj yapmışlar Ertaç denen futbolcuya skor tahmini soruyorlar tost yiyorum gördüğün gibi aynen böyle yicez diyor . Bu mu profesyonellik ? İyice bilendim şu çakma malatyaya

Hele facebookta falan yazdıklarını okusanız "Biz kimlerle oynuyoruz"hissine kapılırsınız. Allah'ım şu lig bir an önce bitse de tekrar dönsek şu süper denen lige.
Aziz EsEs
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:46
Maraton alt bilet almak için tıklıyorum her blokta boşluklar var.Kombine almak için tıklıyorum yer yok diyor.
EsEs
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:46
kombinesi olan elini kolunu sallayarak maça gidebiliyor mu? yoksa yine passo nun sitesine girip bilet güncelleme vs. bir işlem var mı?
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 18:57
Alıntı yapılan ender_26esk

kombinesi olan elini kolunu sallayarak maça gidebiliyor mu? yoksa yine passo nun sitesine girip bilet güncelleme vs. bir işlem var mı?

Elini kolunu sallarken şampiyonluk şarkıları söylemeyi unutma! Passo kartına hangi koltuk tanımlıysa direk oraya gir otur
Aziz EsEs
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 19:00
kale arkalarının üst katları dolmuş sanırım satışta gözükmüyor sadece alt katlar var?
Eskiden alternatif yoktu böyle olunca kısa devre yaptık nerden alsak diye
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 19:05
Üzüldüğüm nokta hala stadın orada sıra bekleyen insanlar var ve maraton'a giremeyecekler. Üst katlar da bitmek üzere gördüğüm kadarıyla. Maraton isteyip kale arkasına girmek zorunda kalacak olan bir ton adam olacak gibi gözüküyor. Koskoca şehire sadece 1 gişeden bilet satıyorsunuz ya size ne diyeyim ben ya.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır