eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:22
Alıntı yapılan enartes

Passolig rezil bir sistem kurmuş, dün akşamdan beri benim ve oğlumun kartının süresini uzatmaya çalışıyorum. karttan toplam 34TL çekti ama passo sayfasında benim kullanım süresi uzatılmamış gözüküyor, ayrıca mesajda gelmedi. Oğlumun kartının süresi uzadı ve uzadığına dair mesaj geldi, sonradan da iptal edildiğine dair mesaj geldi. Müşteri hizmetlerinde de operatör çıkıyor, her iki kart için de kartın bulunmadığını söylüyor. Müşteri hizmetlerinden de kimseye ulaşamıyorum. Bulunduğum yer de de passolig işlemi yaptırabileceğim bir yer yok.
Biletlerin satışa çıkmasını bekliyorum, umarım bilet alabilirim...

Dün benim passolig kartını da gişede okumadı e kartı değiştirecekmişim kart git gel 15 gün biz maça nasıl gireceğiz...

İnternetten alacağım şimdi bileti pazar günü stadın kapısından geri dönme korkusu da var sinir oluyor insan....
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:32
20.11.2016
14:30     YENİ STAT     ESKİŞEHİRSPOR     -
Detaylar     YENİ MALATYASPOR

TFF Sitesinden Alıntı. BU STADYUMUN BİR İSMİ YOK MU ZOR MU GELİYOR BUNLARA ATATÜRK İSMİNİ YAZMAK ...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:32
Sanırım PTT şubelerinden pasolig kartımıza para yatırabılıyoruz yükleyip siteden almak istiyorum biletimi

Siteden alsak biletimizi ekstra bir ücret kesiliyor yoksa sadece 5-10 mu ornegin kale arkası maraton

Bilen varsa acil yazabilirmi rica etsem. TEŞEKKÜRLER
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:38
Şu an Pasolig gişelerinde tam bir izdiham var. Sırada bekleyen herkes gergin. Üstelik henüz biletler satışa çıkmadı. Öğleden sonra nasıl olacak düşünemiyorum bile.
Harun Karacan'ın bahsettiği 6 Pasolig satış noktası da yalan olmuş gibi gözüküyor.
Ayrıca bilet satışlarının 15.00'den önce başlamasının zor olduğu söyleniyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:43
bakalım kaçta çıkıcak biletler satışa ??
Anadolu Yıldızı
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:51
Arkadaslar, taraftarin coskusunu, arzusunu , sabirsizligini, seferberligini görmek okumak cok olaganüstü güzel gelismeler.

Biraz sansimiz yaver gitseydi, defans hatalari yapmasaydik, kafali oynasaydik, yönetimin Göztepede verdigi hatali karar olmasaydi zaten zirvedeydik. Yinede sezon sonunda zirvede olacagimizdan kimsenin süphesi olmasin. LAKIN daha ligin ücte bir ancak oynanirken MALATYA macini FINAL maci olarak görmek, ölümüne yenmek paraolasi ve sahadaki tutumumuz oyuncular üzerinde yanlis etki yapabilir. Tabiki yenmek icin oynanilacak, ama yenilmemek en önemlisi. Hocamiz tecrübesiz, oyuncular ilk kez bu sezon bu taraftarin önüne cikiyor, herseyi göz önüne alip sabirla takimi desteklemeli. 1-0 olsun bizim olsun, ama kesinlikle Malatyaya körü körüne saldirip bir kontratakla yenilmemek lazim.

Heyecan basti, tüm haftadir bu maci ve staddaki atmosferi hayal ediyoruz. Allah utandirmasin.
Hayirli Cumalar.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:53
Alıntı yapılan okankaramese

20.11.2016

TFF Sitesinden Alıntı. BU STADYUMUN BİR İSMİ YOK MU ZOR MU GELİYOR BUNLARA ATATÜRK İSMİNİ YAZMAK ...

takılma hocam. onlar böyle yaptıkça biz daha sıkı bağlanıyoruz ATATÜRK ideallerine...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 12:59
Alıntı yapılan Sergüzeşt

Alıntı yapılan okankaramese

20.11.2016

takılma hocam. onlar böyle yaptıkça biz daha sıkı bağlanıyoruz ATATÜRK ideallerine...

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı slayer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 13:31
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Sanırım PTT şubelerinden pasolig kartımıza para yatırabılıyoruz yükleyip siteden almak istiyorum biletimi

Siteden alsak biletimizi ekstra bir ücret kesiliyor yoksa sadece 5-10 mu ornegin kale arkası maraton

Bilen varsa acil yazabilirmi rica etsem. TEŞEKKÜRLER

Tam emin değilim ancak mantıken ekstra para kesmemesi gerekiyor. Sonuç olarak sadece online bilet alıyorsun kendi resmi sitesi üzerinden.
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2016 saat 13:33
kaç gişe var şimdi ne biçim iş bu
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır