eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 22:01
Pazar günü dönüş trenleri dolmuş bile.Bunlar açıklama yapana kadar biz acikta kaldık iyimi?
__oldcity__
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 22:04
Alıntı yapılan Esdy

2 yıldır protesto vardı pasolig almayın diye ne oldu hep onların eseri
adam akıllı protesto mu edildi ? zamanında tüm takımların tribün liderleri ortak bir bildiri yayınlasa almıyoruz diye böyle bir şey olmazdı ama belliki aktif bank herkesi bir şekilde susturmayı başarmış. bu konuları tekrar açmanın anlamı yok geçmişi unutup önümüze bakmalıyız.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 22:24
TFF 1. Ligin 11’nci haftasında Eskişehirspor ile Yeni Malatyaspor arasında oynanacak karşılaşma TRT Spor ekranlarından yayınlanacak.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 22:40
Ne alakası var protestoyla falan? Düpedüz futbol maçı izlemeyi bile bir prosedüre bağladılar.. Bu tür saçma prosedürlere zaman ayırmayan ama kafasına estiğinde maça gitmek isteyen binlerce Eskişehirli bıçak gibi kesilip atıldı (sadece bizim açımızdan söyledim, bütün Türkiye için geçerli bu durum)..

Protesto eden insanlar zaten sevdasına yenik düştü ve aldı.. O insanlar futbolu delicesine seven ve eses fanatiği insanlar.. Asıl önemli olan diğer kişileri kazanmak.. Ama çok zor.. Adam maça gitmek için ya internet üzerinden başvuru yapacak 1 hafta kartın gelmesini beklicek, yada maçtan en az 1 gün önce gitcek kuyruğa girip kart çıkaracak falan filan.. Adamın canı maça gitmek istese kafasına göre gidemicek yani..
33 bin kişilik stadyumu doldurmak için en az 50 bin kart sahibi lazım.. İnşallah logosuz kartlar ve Bizanslılar ile birlikte bu sayı vardır.. Ben Bizanslı görmek istemem aramızda ama ısrarla stadın dolacagini iddia eden arkadaşlar mutlu olacaklar, dolar kelimesini duyunca..

Bu stadyum dolar ancak iyi bir reklam ve şehrin gaza gelmesiyle dolar.. Bunu becerecek yonetim lazım.. İnşallah Malatya maçını kazaniriz ve şehir gaza gelir.. Hemde yolumuza emin adımlarla ilerleriz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 23:05
Alıntı yapılan oldcity__

Pazar günü dönüş trenleri dolmuş bile.Bunlar açıklama yapana kadar biz acikta kaldık iyimi?

Benim de ucak bilet fiyati nerdeyse 2 katı oldu oda Istanbul Ataturk. Birde ordan Eskye gel.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 23:13
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan oldcity__

Benim de ucak bilet fiyati nerdeyse 2 katı oldu oda Istanbul Ataturk. Birde ordan Eskye gel.

Bakalim maç oynanirsa bir yolunu buluruz inşallah.
__oldcity__
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 23:30
yarın pasolig rekoru kırılır.10bin üzeri tahminim.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2016 saat 23:34
Alıntı yapılan EsArmaEs

35 000 kişilik Yeni stadımızda maçımızı oynayıp oynayamayacağımızı tartışa duralım satılan passolig sayımız da 35 439 , Haydi oynanacağını açıklasınlar pazar gününe kadar en fazla 1 000 tane daha satılır yani passolig alan herkes gelmeli ki tam dolu stadla açılış yapalım yönetim mi ağırdan alıyor taraftar mı oralı değil ama satılan rakam bize hiç yakışmıyor bunun bahanesi olmaz arkadaş seviyorsan alacaksın o kartı adana demir bile 45 bin kart satmış ayıp yaaa acaba diyorum şehrimizde sesi çıkamayan ES-ES le alaksı olmayan bizanslılar mı ağırlıkta diye paranoya olmaya başladım hiç yakışmıyor bu 35 bin rakamı hiçççççç .

Afyonspor'la 3. ligde oynadığımız maç vardı, yaşınız doğruysa sizin de hatırlamanız lazım.

Sadece o maç değil, tüm maçlar hatta...İçinde bulunduğum Ayder'in stadı inlettiği zamanlar....

O sezon efsane sezondur benim için. Tüm yazdıklarınızı da, paranoyanızı da yıkar geçer...
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2016 saat 00:33
Alıntı yapılan EsArmaEs

35 000 kişilik Yeni stadımızda maçımızı oynayıp oynayamayacağımızı tartışa duralım satılan passolig sayımız da 35 439 , Haydi oynanacağını açıklasınlar pazar gününe kadar en fazla 1 000 tane daha satılır yani passolig alan herkes gelmeli ki tam dolu stadla açılış yapalım yönetim mi ağırdan alıyor taraftar mı oralı değil ama satılan rakam bize hiç yakışmıyor bunun bahanesi olmaz arkadaş seviyorsan alacaksın o kartı adana demir bile 45 bin kart satmış ayıp yaaa acaba diyorum şehrimizde sesi çıkamayan ES-ES le alaksı olmayan bizanslılar mı ağırlıkta diye paranoya olmaya başladım hiç yakışmıyor bu 35 bin rakamı hiçççççç .

galiba bir tane sıfırı eksik koydunuz 1000 çok az, yüksek ihtimalle maç gününe kadar 40-45 bin aralığına gelir passo sayısı
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2016 saat 09:02
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan EsArmaEs

Afyonspor'la 3. ligde oynadığımız maç vardı, yaşınız doğruysa sizin de hatırlamanız lazım.

Sadece o maç değil, tüm maçlar hatta...İçinde bulunduğum Ayder'in stadı inlettiği zamanlar....

O sezon efsane sezondur benim için. Tüm yazdıklarınızı da, paranoyanızı da yıkar geçer...

Üstad o maç hatıralarımı canlandırdı. O maçta idim harikaydı.
E ni S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır