eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2016 saat 23:20
MAALESEF SU ANKİ YÖNETİM GELMİS GECMİS EN PASİF YÖNETİM. BEN HAYATİMDA BÖYLE PASİF BİR YÖNETİM NE DUYDUM NE GÖRDÜM.
We will manage together.
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2016 saat 23:50
diego giderse kombine almam diyen adamlar üst katları dolduracak, 10 maç kalmış zaten içerde onada beyefendilerin rahatı bozulacak diye kombine almıyorlarmışmış. hadi açılacak üst katlar şimdi görelim ne kadar alıcaksınız. yeni bahaneniz ne olacak bakalım merakla izliyoruz bizde.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
  Alıntı Tug! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2016 saat 23:50
üst kat açıldı hadi alın kombinenizi diyen arkadaşlar neden aylardır satışa açık olan alt kat maraton ve kale arkaları kombineleri NEDEN satılmıyor diye hiç sordunuz mu kendinize ?
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2016 saat 23:54
Murat Dirinin açıklamaları, üst katları bekleyenleri resmen haklı çıkarmıştır. Altlardan alsaydık göreceğimiz muamele buydu. Hem millete fake hesaptan niye yaziyorsunuz adam gibi fikrinizi yazin munakasa edelim diyo , hemde medeni sekilde fikrini yazanlara yav*ak , anasina kufur etmeler milletin. 3 senemi neferde geçirdim sadece ergenler böyle saniyordum liderleri de böyleymiş. Kimse korkmasın üstten alsın kombinesini. Amaçları üstlerden sattırmayıp biz demiştik demek. Kim bu tribünlerin kralı görecekler.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2016 saat 23:55
Alıntı yapılan Tug!

üst kat açıldı hadi alın kombinenizi diyen arkadaşlar neden aylardır satışa açık olan alt kat maraton ve kale arkaları kombineleri NEDEN satılmıyor diye hiç sordunuz mu kendinize ?

bilet almamak için baheneler
- yönetim
- fiyatlar
- amigo
- başarısızlık
- süperlig de değiliz
- stad uzak
- alt katta izlemem.

cevap anahtarı elimde ne yazık ki sınav bitti

maraton,kale arkaları her yeri doldurmalıyız artık bahane yok..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2016 saat 00:03
Etiden 10 arkadaş üst kattan kombinemizi alcaz. Allahtan başka kimseden korkumuz yok. Yanımıza kim ne şekilde gelirse aynı muameleyi görür. Bu forumdaki Murat Dirinin yalakaları da ona söylesin Reislik kelimesi Kutsaldır. Milletin anasına sövmekle , evli barklı adamlara yav*şak demekle Reis olunmaz. Reis olmak Çatlı olmaktır. Çakıcı olmaktır. Kısaca DELİKANLI Olmaktır.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2016 saat 00:26
Alıntı yapılan kekillist

Etiden 10 arkadaş üst kattan kombinemizi alcaz. Allahtan başka kimseden korkumuz yok. Yanımıza kim ne şekilde gelirse aynı muameleyi görür. Bu forumdaki Murat Dirinin yalakaları da ona söylesin Reislik kelimesi Kutsaldır. Milletin anasına sövmekle , evli barklı adamlara yav*şak demekle Reis olunmaz. Reis olmak Çatlı olmaktır. Çakıcı olmaktır. Kısaca DELİKANLI Olmaktır.

sahsen senin gibi sadece birilerine sallamak için burada olanlar boş adamlar yav bi mesajın takımla ilğili olsun bıktık be arkadaş işin gücün yatıp kalklıp buraya nefer murat diri yazmak senin bu zırvalarını okumak zorundamıyız gına geldi artık

bak ne güzel bi şirketten 10 arkadaş kombine almışsınız keyfinize bakın bize böyle güzel şeylerle gel; ama artık dediğim gibi bıktık senin bu muhabbetinden    
Anadolu Yıldızı
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2016 saat 00:35
Şunu merak ediyorum?Neden milli takım aralarında,biz özel maç yapacak takım bulamıyoruz?hadi stad yetişmedi.biz niye deplasmanda hazırlık maçı yapamıyoruz?Maliyet mi?U 21 ile hazırlık malatyamaçı öncesi ne kadar yeterli?
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2016 saat 08:33
sisal sen bıkmaya devam et. ben ve benim gibi bu olayı başından beri eleştirenler sayesinde açıldı o üst katlar. Sizin gibi stada şu olsun bu olsun, alpay şöyle böyle deyince mi forumda yararlı yazı yazmış oluyorum?
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2016 saat 08:54
benim çevremden iki kiş dahil olmak üzere çok çok arzu ettikleri oldu bakalım tüm üst kat 3 günde biter diyenleri bende çok merak ediyorum hafta sonuna kadar kaç kombine alacaklar?
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır