eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 14:55
En hafif tabirle ağzından pislik akan çoluk çocuğun yanında maç izlemeye kimse kimseyi zorlayamaz. Bütün dünyada tribün grupları kale arkasındadır gitsin hepsi kale arkalarına orda ne yapacaksa yapsın. Tribün lideri değil başkan konuşsa bana alttaki küfürbazların yanından bilet aldıramaz. Benim gibi düşünen binlerce taraftar olduğunu biliyorum. Yönetimde bu grupcukların etkisi altında kalıp stadın tamamını açmazsa kendileri kaybeder. Bakın bakalım o zamanmı stat boş kalıyor bu şekildemi görürsünüz.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 14:59
Alıntı yapılan ESESJUNİOR

En hafif tabirle ağzından pislik akan çoluk çocuğun yanında maç izlemeye kimse kimseyi zorlayamaz. Bütün dünyada tribün grupları kale arkasındadır gitsin hepsi kale arkalarına orda ne yapacaksa yapsın. Tribün lideri değil başkan konuşsa bana alttaki küfürbazların yanından bilet aldıramaz. Benim gibi düşünen binlerce taraftar olduğunu biliyorum. Yönetimde bu grupcukların etkisi altında kalıp stadın tamamını açmazsa kendileri kaybeder. Bakın bakalım o zamanmı stat boş kalıyor bu şekildemi görürsünüz.

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:02
bu sene kulüp için  YA YOK OLUŞ YADA VAR OLUŞ senesi aslında tribün guruplarının hepsi neferin yanında MARATONDA OLMASI GEREKİYORDU nasıl ki deplasmanda herkes aynı yere giriyor ve, https://www.youtube.com/watch?v=GpMmDmAAC0E

1965'te İsminYazıldı Kaplere KONYA'DA https://www.youtube.com/watch?v=QCJ3vyHCsxg VE KENDİ STADIMIZDA BİZ YILIN TRİBÜNÜ OLMUŞUZ https://www.youtube.com/watch?v=xK9h3cZI1ko

ŞİMDİ BURADA ÜST TRİBÜN AÇILSIN MUHABBETİ YAPMAK(bu sene için )ANLAMSIZ VE GEREKSİZ yukarda belirttiğim gibi aslında keşke bütün gruplar MARATONDA olsa

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:17
şu üst muhabbeti yapmak gereksiz diyenleri de anlamıyorum. ortada hiçbirşey yok millet boşa konuşuyo sanki. siz niye alt muhabbeti yapıyorsunuz. asıl gereksiz olan sizin muhabbetiniz. yok Eses kapanır , yok kayseri gibi oluruz. baktılar ki hiç bir şekilde insanları yanımıza gelip küfür ve dayak yemeye ikna edemiyoruz, Eses üzerinden duygu sömürüsü yapalım öyle çekmeye çalışalım diye düşündüler. bakın altlar dolsun dolmasın sene sonundaki muhabbetleri de belli. kötü giderse üstlerin açılmasını isteyenler yüzünden oldu diyecekler , iyi giderde çıkarsa takım bizim sayemizde çıktı felan filan... yani başarının sebebi gruplar, başarısızlığın ki ise gruplara dahil olmak istemeyenler.
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:18
Alıntı yapılan kekillist

şu üst muhabbeti yapmak gereksiz diyenleri de anlamıyorum. ortada hiçbirşey yok millet boşa konuşuyo sanki. siz niye alt muhabbeti yapıyorsunuz. asıl gereksiz olan sizin muhabbetiniz. yok Eses kapanır , yok kayseri gibi oluruz. baktılar ki hiç bir şekilde insanları yanımıza gelip küfür ve dayak yemeye ikna edemiyoruz, Eses üzerinden duygu sömürüsü yapalım öyle çekmeye çalışalım diye düşündüler. bakın altlar dolsun dolmasın sene sonundaki muhabbetleri de belli. kötü giderse üstlerin açılmasını isteyenler yüzünden oldu diyecekler , iyi giderde çıkarsa takım bizim sayemizde çıktı felan filan... yani başarının sebebi gruplar, başarısızlığın ki ise gruplara dahil olmak istemeyenler.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:26
Bulut bey Nefer'de mac izlediginiz icin sizin tecrubenize dayanarak bir sey soracagim: Peki Nefer en baştan bilet giselerine adam koyacağız ona göre demeseydi ya da sen gelme o gelmesin huzursuzluk çıkar demeseydi yani bir anlamda eski staddaki açık kültürünü devam ettirecegiz ancak altes yerine biz olacağız ve mozaik yapı (cekirdekcisi genci yaşlısı) bir arada mac izleyeceğiz deseydi. Ust taraf israriniz devam eder miydi?
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:45
Pdfk dan haber yok mu ?
Belki Bir Gün!
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:45
evet ederdi.Ben kendim için istemiyorum çünkü. ayrıca bunun sadece neferle ilgisi de yok. şu an tribün grupları içinde en az sorunu hangi grupta yaşarsınız derseniz neferdir. Bunun tribünle de alakası yok. hangi platformda olursa olsun, kalabalığa mensup olan kişiler kendini dokunulmaz görür. güç onlardadır çünkü.kendinden yaşça büyük olan, fiziksel olarak senin iki katın olan birine veya 3 4 kişiye rahatlıkla artistlik yaparsın çünkü bilirsinki sen kalabalık bir grubun içindesin senin arkandan 40 50 kişi daha karşındakilere saldıracak. yüzde 90 ı liseli ergen olan bu grupların içinden de böyle kişilerin çıkması kaçınılmaz.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 16:38
Anladım hocam. Hiç gitmediğim bir tribun icin cok fazla önyargılı olmak istemedigimden bilgi almak istedim. O halde sizin anlattiklarinizi destekler nitelikte aciklamalar da yapıldığına göre bu bahsettiginiz olayların yasanilmasi kacinilmaz maalesef.
Ben daha iyimser bir şekilde herkes maçı birlikte izler eğer soylemler duzelirse diyordum ancak su durumda bekleyip gormeketen baska care yok.
Yukarı
211seko Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
  Alıntı 211seko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 16:40
Alıntı yapılan kekillist

boş yapma seko herkes neyin ne olduğunu biliyo.

Bu üslubundan dolayı zaten sana cevap vermeyeceğim tartışmanın bir anlamı yok.

Genel olarak yorumum da...galiba insanlar biz 3 tribünde de taraftar grupları olduğu için eşimizle,çocuğumuz,çoluğumuzla maç izleyemiyeceğiz algısı oluşmuş hakikaten böyle bir yaptırım varsa bu olaya bende karşıyım ama tribünün bütünlük açısından sağa sola dağılmak yerine hiç yoktan bu sene alt bloklarda bütünleşilsin.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır