eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 17:12
Bence de yanlış olan bir uygulama yüzünden taraftarın çoğu alt taraftan kombine almak istemiyor ve almıyorda...Fakat dikkat çeken başka bir durum da, birçok  insanın Nefer'den  uzak durmak istemesi.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 18:01
Alıntı yapılan OZELES

Bence de yanlış olan bir uygulama yüzünden taraftarın çoğu alt taraftan kombine almak istemiyor ve almıyorda...Fakat dikkat çeken başka bir durum da, birçok  insanın Nefer'den  uzak durmak istemesi.

yagmurdan kaçan doluya tutulur abi güneyde altes--kuzeyde efeler tarafsız gözle bakarsak en saglamı maraton nefer bu sene ordayız
Anadolu Yıldızı
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 18:26
3 farklı grup 3 farklı tribünde ses karmaşası çok olabilir besteye girişinden ritmine kadar bir çok sıkıntı çekebiliriz
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 19:57
Kombine almak istiyorum ALAMIYORUM..ben eşimle olsun babamla olsun gidip neferin olduğu tribüne girmek istemiyorum.kale arkasından maç izlemek de istemiyorum..

Koskoca maratonu nefer parsellemiş kendinizde bu hakkı nasıl görüyorsunuz?Dünyanın neresinde görülmüş sizin gibiler maraton tribününü parsellemiş?Bin kişilik grubunuz için binden fazla insanın maratona girmesine engel olunuyor..

Maraton üstü bekliyoruz aklınız varsa açarsınız yönetim

Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 20:03
Neferde çekinilcek bişey yok bence.Çünkü onların kemik tayfası olsa olsa 2000 yoktur bile.Alın maratondan kenardan izleyin abi en azından renk bütünlüğü oluşur.Ha şunuda belirtmek isterim benim eski stadtaki açık tribün taraftarı(çekirdekçi olarak belirtilen insanlar) bazı zamanlar öyle yürekten bağırıyor ki ne nefer ne altes o sese ulaşamaz...Alın abi o tribünün yıllardır sahibi sizlersiniz...
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 22:38
Alıntı yapılan ProblemES?

Ön araştırma için takıpçısı çok olan Eskişehirspor sayfasından güzel bir anket yapılabılır.

-Alt katta olacağım
-Ailemle alt katta olacağım
-Üst katta olacağım
-Ailemle üst katta olacağım gibi...

En azından ortalama potansiyeli görebiliriz.

Maraton üste ESKi AÇIK deyip mazi yaşatılabilir :))
hiçbir sayfa bunu yapmaz. Çünkü çekiniyolar tribun liderlerinden. Çoğu sayfanin admini belli olduğu icin direk mesaj atiyo tribun liderleri bu gonderiyi kaldir diye. Anket yapilsa cikacak sonuç belli.
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2016 saat 09:57
Bu sene fedakarlık yapmamız gerekiyor, ölüm kalım yılımız, dağılmayalım tribünlerde bütün olalım diyen zhniyet neden bu ölüm kalım senesinde, varoluş senesinde, olmazsa olmaz senede birleşip, tek vücut olup, bir tribünde bütünleşmiyorlar, fedakarlık yapmıyorlar?Eğer bu fedakarlığı yapmıyorsanız başkalarından fedakarlık beklemeyin.
Gruplar parça parça bir köşeye dağılınca bütünlüğü bozmuş olmuyor, bağımsız taraftar ayrı yer istediğinde bütünlüğü bozmuş oluyor. Mantık buysa burada büyük bir mantıksızlık var.
Bağımsız taraftarı da bir grup olarak düşünün verin bir tribünü, gruplara da farklı tribünleri verin satışları başlatın ve resme bakalım kim bütünlüğü bozuyor olacak.
Eğer bu sene fedakarlık bekleniyorsa herkes fedakarlık yapıp orta yol bulunmalı,
yoksa biz burnumuzdan kıl aldırmayız ama bağımsızlar fedakarlık yapın demekle bir yere gidilmeyeceği gün gibi ortada.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 10:53
Bu sene en büyük hata ön yargı. Açık tribünde olan insanlar nefer e gitmediği için çekinceleri var. aslında altes bando ESES yani açık tribün maratonda olacaktı.şu anda martonda satılan kombinenin en az 2 katından fazla satılırdı.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 14:09
ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ BAŞKANI MURAT DİRİ,
      http://www.eskisehir.net/Haber/HaberDetay/5053
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
211seko Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
  Alıntı 211seko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 14:21
Ben anlamıyorum bu tribün gruplarına karşı neden insanlar bu kadar ön yargı içinde...2 blok öteden alt bloklardan al kombineni zaten çoluğunla çocuğunla oturduğunda kimse sana karışmaz.Eğer sorun kavga gürültü küfür ise zaten Türkiye'de günlük yaşantımızda her yerde sokakta yürürken bile kavga,gürültü,küfür ile karşı karşıya kalıyoruz.Bu demek değildir ki stadta bunlarla karşı karşıya kalalım tribün gruplarıda bunun farkında takım ceza almasın diye geçen sene bir çok toplu küfür girişiminin engellemesine neden oldular.Bahane uydurma Trtden izleyeceğine maçı al kombineni stadtan izle tarih yaz Eskişehirspor'lu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır