eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 01:05
Yavaş yavaş R yapmaya başladılar. Sadece bu senelik felan :) hani Kayseri gibi olmamak içindi. Hani kötü görüntü oluştururdu? Hani bizde dolduracak potansiyel yoktu? Seneye görüntü anlayışı mı değişecek? Seneye potansiyelimiz mi artacak? Seneye olacakları söyleyim. Sizde tribünler için söz söyleme yüzü kalmayacak. Maraton komple altlı üstlü gerçek Eses taraftarına kalacak. Türkiye asıl tribünü seneye görecek. Sizde kale arkalarindan izleyeceksiniz. 6 senedir Neferdeydim. Bu saatten sonra işim olmaz. Bu senede almıştım kombinemi iptal ettirdim. Üstler açılınca üst kattan alırım. Açılmazsa da bu sene TRT' deyim.
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 13:23
FAZLA KONUŞMA TAKIMINA EN BÜYÜK DESTEĞİ KOMBİNE ALARAK YAPARSIN..ZORLA ŞARTLARINI AL KOMBİNENİ
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 21:00
aman bulut sen gölge etme başka ihsan eylemez.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 23:43
Benim adım Bulut, aklında iyi tut :)
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 14:46
Birileri çok bilmişler burada ceza bittiği hafta kombine satışı patlar diyorlardı çok patladı göz gözü görmüyo.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 15:02
Eğer bu stat dolmazsa oturma planı diye saçma sapan işlere imza atan biriler yüzündendir.emin olun ustler acilmasa bile o alt katı parselledik demeseniz çoğu dolmuştu ve ustleride acardik.sağda solda şov yapmaktan başka isiniz yok.ben kendimi bildim bileli Eskisehirspor taraftarı yim ve beni bir gün bile temsil ettiğinize inanmıyorum.grubunuz Eskisehirspordan üstün olsun istiyorsunuz.ben sizden çok sıkıldım
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 15:33
Ön araştırma için takıpçısı çok olan Eskişehirspor sayfasından güzel bir anket yapılabılır.

-Alt katta olacağım
-Ailemle alt katta olacağım
-Üst katta olacağım
-Ailemle üst katta olacağım gibi...

En azından ortalama potansiyeli görebiliriz.

Maraton üste ESKi AÇIK deyip mazi yaşatılabilir :))
Yukarı
bariseses Liste gör
Yazar

BARIŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bariseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 15:41
Beyler üst katı büyük ihtimal açmayacaklar.Bende üst kat bekliyordum ama mecburen maraton alt kattan kombinemi aldım.Nefer'in olacağı blok belli diğer bloklardan kombinenizi alın bence.Neferin sayısı ve potansiyeli belli zaten.
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 16:20
Grupçuluk oynayanlar başarısız olmuştur, Potansiyelleri belli oldu ve şehri temsil etmedikleri kabak gibi ortaya çıktı. ve tutuştukları için açıklamalar ardı ardına geliyor. İlk önce bağırmayanı almayacağız, yaşlıları, çekirdekçileri gişede izin vermeyeceğiz adam koyduk diye açıklamalar yapıldı. Şimdide tutuşunca adam yemiyoruz, kulüp kapanma noktasına gelmesin diye açıklama yapıyorsun. Senin benim dediğin alt maraton dolsa ne olacak dolmasa ne olacak. Şu hatıra bileti kadar bile gelir elde etmeyecek kulüp. Amacın grubun menfaatlerimi Eskişehirsporun menfaatlerimi bunu önce bir irdelemek lazım. Sizden bir beklentisi yok bu takımın zaten siz gelenleride kavga çıkararak ürkütmeyin takıma ceza aldırmayın o bile yeter. Maratonda kombine alan çevremde 10-15 kişilik bir grup var hepsi zoraki aldı. Demekki neferin toplasan toplasan 200 kişilik bile grubu yok...Bu takımın dinamosu açık taraftarıdır. Bedava bilet almayan, amcamdır, babamdır. Benim gibiler bu kulübün gerçek taraftarı...
We will manage together.
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 16:52
Alıntı yapılan Dorlion

Grupçuluk oynayanlar başarısız olmuştur, Potansiyelleri belli oldu ve şehri temsil etmedikleri kabak gibi ortaya çıktı. ve tutuştukları için açıklamalar ardı ardına geliyor. İlk önce bağırmayanı almayacağız, yaşlıları, çekirdekçileri gişede izin vermeyeceğiz adam koyduk diye açıklamalar yapıldı. Şimdide tutuşunca adam yemiyoruz, kulüp kapanma noktasına gelmesin diye açıklama yapıyorsun. Senin benim dediğin alt maraton dolsa ne olacak dolmasa ne olacak. Şu hatıra bileti kadar bile gelir elde etmeyecek kulüp. Amacın grubun menfaatlerimi Eskişehirsporun menfaatlerimi bunu önce bir irdelemek lazım. Sizden bir beklentisi yok bu takımın zaten siz gelenleride kavga çıkararak ürkütmeyin takıma ceza aldırmayın o bile yeter. Maratonda kombine alan çevremde 10-15 kişilik bir grup var hepsi zoraki aldı. Demekki neferin toplasan toplasan 200 kişilik bile grubu yok...Bu takımın dinamosu açık taraftarıdır. Bedava bilet almayan, amcamdır, babamdır. Benim gibiler bu kulübün gerçek taraftarı...

olay aynen budur, bu kadar da NETdir. kimse öküz altında buzağı aramasın. kimse kimseye taraftarlık öğretmesin.

NOT : bu mesajdan yola çıkarak benim taraftarlığıma laf edecek olanlar için.

ben, takım 3. ligteyken maça girebilmek için kolundaki saati satan taraftarım, ben alanya deplasmanına 302 otobüsün arka kapısının merdivenlerinde 12-13 saat yola gidip gelen taraftarım, ben kütahyada taş yiyen sakaryalılarla kanlı bıçaklı olan taraftarım, ben evimizdeki bir maç için bilet bulamadığımdan geceden stada kaçak girip kış kıyamette stadda sabahlayan taraftarım, ben kupadaki konya maçında ayder tribününde 20-30 cm karın içinde maç izleyip eve ayakları mosmor gelen taraftarım, ben hiçbir çare bulamayınca stadın dışındaki aralıklardan sanki içerdeymiş gibi tezahürat yaparak maç izleyen taraftarım...
ve eminim ki burada yazan, kombinede tribün dayatmasına karşı çıkan ve akranım olan hemen herkes de benzer şeyler yaşayan taraftarlarımızdır.
bu bağlamda, gruplara mensup olup her deplasmanımıza giden her maçta takımımızı desteklemek için stadlarda yerini alan, canını dişine takıp bu takım için varını yoğunu veren ama aynı zamanda kombinedeki dayatmaya karşı çıkmayan taraftarlarımızdan ricam; LÜTFEN bize yaptığınız eleştirilerin dozunu abartmayın(sen gelme, gölge etme, fazla konuşma, olmasanızda olur vs. vs. vs.). hatta kombinenizi almış olsanız bile sırf dayatma olduğu için bize destek verin ki yönetim ve gruplar bu yapılan yanlıştan dönsünler.
daha önceki mesajlarımda da dediğim gibi; ben kombineye vereceğim parayı sırf bu dayatmaya boyun eğmemek için gider esstore da harcarım takımıma desteğimi yaparım maça da biletle girer yine görevimi yaparım. çünkü 80 li yılların sonunu da görmüş bir taraftar olarak benim ve benim gibilerin bir ESESli duruşu var. biz bugüne kadar hiçbir dayatmaya boyun eğmedik eğmeyiz de. bu kendi yönetimimiz yada taraftarımız tarafından yapılsa bile... Saygılarımla.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır