eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 8.Hafta Göztepe A.Ş. - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 22:14
Biz bugün Göztepe maçını konuşurken başka insanlar Başakşehir kulübünü konuşuyor. Süper bir Hoca, süper bir Yönetim, ligin lideri. Oysa çok değil sadece 4 sezon önce biz Süper Ligi 8. sırada tamamlarken onlar küme dusmuslerdi. Peki nasıl bugunlere geldiler, çünkü bizim yapamadigimiz doğru işleri yaptılar. Ben bir Eskisehirspor taraftarı olarak isterim ki 1968-72 yillarindaki gibi ülkem beni yine oynadığım futbolla konuşsun, Basaksehir gibi futbolumla, üstüne üstlük onlarda olmayan müthiş taraftarimla gündemde olayım, ama olmuyor.. İçimizde bir umut, zaman geçip gidiyor. .

Ne yeni stad, ne kapatılacak borçlar hiçbiri bence tek başına çözüm olmayacak, ama ne zaman ki Eskişehirspor gerçekten profesyonelce yönetilecek, işte o zaman yeniden büyük Eskişehirspor olacak, ben buna inanıyorum. .
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 22:17
Alıntı yapılan 26ss26

Ordu maçı nasıl tekrar ettirildiyse bu maç da tekrar ettirilmeli. Ordu da sahaya bıçakla girmişlerdi, burda da sahaya atladılar ve futbolcularımızı darp ettiler. Ordu maçı Samsun'da oynatılmıştı. Bu maç da tarafsız sahada tekrar oynatılmalı. Sebep can güvenliğiyse gerisi teferruattır.

Bu olayı ilgililere hatırlatmak gerek.Emsal karar olarak uygulanabilir.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 22:19
Dün maçı izledikten sonra gözüme uyku girmedi.

Hakem hatalarına, verilen verilmeyen kararlara girmek istemiyorum, tüm Türkiye gördü.

Dün biz bu maçı hakemlere rağmen rahat bir şekilde almalıydık, hatta ilk yarı maç bitmeliydi, ama bir şeyler eksik bu takımda.. kaçıncı kez önde olduğumuz bir maçı o kadar çok tecrübeli oyuncuya rağmen oyunu yavaşlatıp lehimize çeviremiyoruz. Kadro olarak bu ligin üstünde bir kadromuz var ama verim alınamıyor. Hocamız delikanlı, efendi dürüst ama yine de bir şeyler eksik.. Sezon başından beri belirtilen defans zaafları başımıza çok işler açtı ve daha da açacak. En güvendiğimiz isimler bilhassa bu maçta takıma zarar verdi. Erkan Zengin ve Semih. Erkanın laubali hareketleri ve top kayıpları, Semihin kaçırdığı penaltı ve pozisyon maçın gidişatını değiştirdi.
Bir sözümde 26 forması ile Aykut'a. Dakika 94, el insaf, stopersin ve rakibin yanında kafaya çıkıyor sende hiç bir müdahele yok, biz gibi seyrettin. Bugün yerel gazeteye bakıyorum en fazla puanı ERkan ve Aykuta vermişler. Ya ben anlamıyorum ya da onlar çok iyi biliyor.

Hakemlere rağmen, seyircisiz oynamamıza rağmen lüzumsuz çok puan verdik. Manisa maçı gözümün önünde. 3-1 öndeydik. Sadece bir örnek. Takım çok yavaş ve ciddiyetsizlik taban yapıyor. Yinede ben bu sezon çıkacağımıza inanıyorum.     
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 22:27
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan tepebaşılı26

azönce maçın özetini izlerken dikkatimi çekti göztepenin ikinci golü sonrası jahoviç formasını çıkartıyor ve kart görüp görmediği özetlerde belli değil..oysa gol sonrası formasını çıkartan oyuncuya sorgusuz sualsiz sarı kartı göstereceksin diyor talimatlar..bu konuyu irdelemek lazım:))

TFF kayıtlarında oyuncunun 90+2'de sarı kart yediği gözüküyor.

eyvallah kardeşim..özetlerde belli değil..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 22:44
Alıntı yapılan kagankayra

Her maçta bir sebep takımın kötü oyununun görülmesine engel oluyor. Ümraniye öncesi sakarıyalıların yaptıkları ve Boffinin müthiş golü, geçen hafta hatıra bilet kampanyası, bu hafta hakemin ve Göztepe taraftarının alçaklıkları vs.vs. Ama takım pas yapamıyor, orta sahada üstünlüğü hep rakibe veriyor, mahalle takımı gibi topu hep havadan oynuyor fakat hava toplarını nedense hep rakip alıyor,kolay gol yiyor, çok fazla sakatlanma oluyor, takım olura da olmaza da itiraz ediyor. Taraftar ise konvoy yapalım meşale yakalım havasında. Evet destek tam olsun ama antrenmana giden taraftar kaptan aracılığıyla aksaklıkları takıma anlatsın. Biz şampiyonluğa kesin gözüyle bakıp duralım ama takım bu gidişle ilk altıya zor girer.

Duygularımı tercüme ettin abi yav dünden beri bu durumu izah etmeye calisiyorum tüm Eses sayfalarında
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 23:26
Alıntı yapılan kagankayra

Her maçta bir sebep takımın kötü oyununun görülmesine engel oluyor. Ümraniye öncesi sakarıyalıların yaptıkları ve Boffinin müthiş golü, geçen hafta hatıra bilet kampanyası, bu hafta hakemin ve Göztepe taraftarının alçaklıkları vs.vs. Ama takım pas yapamıyor, orta sahada üstünlüğü hep rakibe veriyor, mahalle takımı gibi topu hep havadan oynuyor fakat hava toplarını nedense hep rakip alıyor,kolay gol yiyor, çok fazla sakatlanma oluyor, takım olura da olmaza da itiraz ediyor. Taraftar ise konvoy yapalım meşale yakalım havasında. Evet destek tam olsun ama antrenmana giden taraftar kaptan aracılığıyla aksaklıkları takıma anlatsın. Biz şampiyonluğa kesin gözüyle bakıp duralım ama takım bu gidişle ilk altıya zor girer.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 23:49
Ulan ne salaklar var özellikle tribün dergi diye bir sitede yazanlara sesleniyorum yok gottepe ile birlikte bağırmışlarda yok alkışlamışlarda aramızı bozamazlarda lan ne zaman gottepe ile dost oldun lan o forumda zaten gottepelilerden başka yazan yokki bırakın diyoruz artık ESESİN ESESTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR ŞUNU DA SÖYLEYIM DÜŞMAN OLALIM DEMİYORUM AMA YILISMAYA GEREK YOK
KIZILCIKLI
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 23:58
Birde yazmış çok güzel ambiyansmıs burdaki maçta karşılaşacakmış gottepelileri açık söylüyorum bunlar Eskişehire gelince karşılanırsa yazık derim taraftarımıza valla başka da birşey demem bizde öyle bir potansiyel varki hiçkimseye ihtiyacımız yok Allaha Çok Şükür maçı tv den izleyen biri olarak söyleyım maç içinde ben taraftarımızın sesi dışında gootepelilerin sesini son dakikada koydukmu diye bağırırken duydum.
KIZILCIKLI
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 00:22
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bu haftaki rakibimiz serkan tokat

Bunu maçtan önce yazmıştım malesef bu sezon rakiplerimiz hakemler
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
Yer: Eskişehir
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 00:29
bu hakemin lisansının iptal edilmesi gerekir.hem her türlü boku yiyecek,ondan sonra da hiçbir şey olmamış gibi elini kolunu sallayıp gidecek.hakemin art niyetli olduğu eskişehirspor sahaya geldiği halde hakemin sahaya dönmemesidr.bir hakemin asıl görevi maçı tamamlatmaktır.bu kadar büyük hatalar yapan bir hakemin lisansının iptal edilmesi gerekir,eskişehirsporun ceza alması değil.gerçek adalet ancak bu şekilde sağlanır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır