eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 8.Hafta Göztepe A.Ş. - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Diyar-ı Eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Diyar-ı Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:27
Bundan sonra gö*tepeliler dost değil KALLEŞ bizim için..

Not: SEMİH'in iddası yarısı kaldı tüh. O kadar da boş pozisyonları penaltıyı atmadı..
Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
Yer: Turkey
  Alıntı pelitahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:28
Yazık çok yazık, tepki çocuk gibi oynamam diye verilmez. İlk kez mi hakemler tarafından yenilecektik. İnşallah sadece mağlubiyet ile yırtarız ama istanbul fedarasyonundan bizim lehimize bir karar çıkacağını sanmıyorum.
http://twitter.com/pelitahmet
Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
  Alıntı bilaltopal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:29
Hakem kararlarıyla yenildik. Maç 3:0 Göztepe lehine sonuçlanır. Ayrıca 3 puanımız silinir. Fakat bu maç bizimiyice kenetler.
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:30
Hakem bugunkü kararların yarısını Bizans takımları aleyhine verse, bu yıl maç yönetemez.

Yönetim de çekilme için Onay vermiş olabilir
Hasan AYDOGAN
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:30
Alıntı yapılan Diyar-ı Eses

Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Hakem çok kötü bir maç yönetti maçı adeta katletti ve Meyenin pozisyonu faul ve Kırmızı kart ama takımı çekmek çok ama çok yanlış olurdu inşallah hakem geri gelir

Tepki gösterdi adam. Herkes demiyor mu tepki gösterelim diye gösterdi.

BENCE DOĞRU BİR HAREKET.. Zaten bu takım 1.lige çıkamaz demiyor mu millet. Ee zaten çıkamayacağız bari tepkimiz olsun o halde..

Takımın arkasında durmalısınız. Biz böyle yaparsak camia bizi gömer.

Sanki ikinci yarı çok ahım şahım bir top oynadıkta, meyenin pozisyonundan sonra sinirlenip takım çekiyoruz, oynanan kötü futbolun üstünü bu pozisyonla örttürmemeliyiz, ayrıca ne demek bu takım çıkamaz, bu kadro çıkmayacaksa hiç çıkmayalım o zaman ligden, burası stajerlik yapma yeri değil, şu kadroyu oynatamıyorsan çekip gitmeli hoca, kadro kalitemizden çook çok daha düşük rakiplere karşı oynadığımız futbol belli. Derhal gereği yapılmalı ve deneyimli bi teknik adamla anlaşılmalı, geçen sene diren eakişehir yazıyoduk bu sene o kupa buraya gelecek, bu gidişle seneyede göztepe gibi isyan marşı yazarız.
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:30
Tepki doğru zamanlama yanlış bence. Golü yemeden önce hatta ikinci yarıda bir penaltı daha var verilmeyen o pozisyonda alırdın takımı sizin puanınızı istemiyorum demek olurdu, bir puanın giderdi ama tepkin güçlü olurdu. Ben de arkasında olurdum. Ama şu durumda yanlış yapıldığını düşünüyorum.

Adam Sürüsü...
Yukarı
Diyar-ı Eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Diyar-ı Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:31

Bizim insanımız tuhaf. Tepki gösterdi adam doğru yanlış bu kadar adamı katletmeyin.

Siz nasıl tepki gösterirdiniz? Yıllardır bu hakemlere tepki deyip duran sonra böyle tepki olmaz diyenlere soruyorum?

Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:31
Goztepenin ilk golü bariz ofsayt, Meye'nin ikinci yarıdaki ceza alanındaki biçilişi banko penaltı, son pozisyon ise faul+kırmızı kart. Şu tabloda bir de ceza almaya sebep olacak hata yapılmamalıydı. Puan silme cezası alırsak bu haftaya kadar yenilgisiz gelmenin de bir hükmü kalmayacak. Hoca acemi, bu acemilikle sezon sonu gelmez. Güzel olan kendisinin gitmesi ama hiç öyle bir niyeti yok gibi.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:33
Hakemler ;
Yediğimiz gol ofsayt
2.yarı verilmeyen net penaltı
ve son dakikada gol.

Futbolcular;
Semih: Lakayıt oynadı.Penaltı kaçırdı diye demiyorum.Boş pozisyona vuruşu ve gelişine topa vurduğu pozisyon...
MEYE:Yorumsuz... Hata oynatanda..
Aykut:Vasat...
uğur:sahada yoktu
Mezenga:sanki o mevki ona göre değil
ofoedu:inş bir an önce döner...
ALPAY HOCA:Olmuyor bi türlü...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2016 saat 21:34
ulan ağır ceza hakiminin bile verdiği müeebebet hapis cezası bile değişebiliyor ki bu futbol hakemleri kimdir ya?yılların en kurt hocaları bile böylesine radikal bir karar veremeyecekken bu kadar çömez alpayın bu kararı çok şaşırtıcı..ne diyelim kaderimizde ne varsa çekeceğiz..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır