eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2016 saat 14:51
Üst katlar açılmalı çünkü her maç alt kat tribünlerde kavga çıkar bağır kalk ayağa diyen 15 16 yaşında ki çocuklar bağıracak ve kavgalar eksik olmaz öyle
ES-ES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2016 saat 15:28
Alt katlar her zaman daha pahalı olur. Aslinda alt kat daha iyidir.Bir çok takim da bizdeki gibi önce alt kat satıyor.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2016 saat 17:13
Şimdi maç bileti satılırken maraton üste bilettemi satilmayacak?Satilacaksa bu uygulamanın ne anlamı var?
__oldcity__
Yukarı
joeblack1973 Liste gör
Yazar

cuneyt
  Alıntı joeblack1973 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2016 saat 22:01
Alıntı yapılan meliheses

Alt katlar her zaman daha pahalı olur. Aslinda alt kat daha iyidir.Bir çok takim da bizdeki gibi önce alt kat satıyor.

Bence üst katlar daha güzel
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 11:29
Fb-gs-bjk vs vs bakin. Alt katlarıyla üst katlar arasında ciddi fiyat farklari var
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 17:53
Bugün Murat Dirinin açıklamasını okudum. Kombine satışı temlik altında yazıyordu. Klube para girmiyecek yaziyordu. Ya Murat Diriyi kandırıyorlar ya da kasıtlı paylaşıyor. Kombine satışlarının 10 yıl temlik altında olması diye birşey mümkün değil. Ben maliyeciyim. Temlik demek ortaya çıkmış bir alacağın vadesi gelmeden bankalar aracılığı ile belli bir komisyon karşılığı bozdurulmasıdır. Yani ortada bir fatura olması lazım ki temlik olsun. Taraftarı salak yerine koymaktan vazgeçin.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 20:00
Birisine borcun karşılığında gösterdiğin gelirinin alacaklıya verilebilmesi de temlik. Mahkeme onayı ile. Yani mümkün. Tefecilerden buldularsa parayı zamanında şimdi 10 yılda oduyorlardir.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 21:46
Yanlış biliyorsun. Mahkeme ile sadece miras için temlik kararı verilebilir. Ticari alacaklarda mahkeme değil noter onayı ile temlik verilir bunun içinde alacağın gerçekleşmiş olması gerekir. Temlik icra değildir. Temlik çek bozdurmak gibi faturanın vadesinden önce bozdurulmasıdır.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 22:50
Teknik bir konuyu tartışmak niyetinde değilim. Ama bir geliri borca karşılık uzun vadelide olsa bağlamak meselesi borçlar hukukunda var. Asliye Hukuk mahkemeleri muhtemel gelirlere tedbir koyar. İcra daireleri de gelirin kaynağına talimat yazar. Gelir kaynağı tahakkuk eden kısmı gider icra dairesine yatırır. Detayları var ama uzatmayalim. Belki tedbir ve temlik arasında karıştırıyorsunuz. Burada önemli olan bir gelirin alacağa istinaden bağlanması. Tedbir yada temlik olsun fark etmiyor
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Yer: eskişehir
  Alıntı ozanES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2016 saat 23:05
Arkadaslar gercekci olmak lazim.gecen sene super ligteydik.kombineler 17 ic lig mcini ve kupa maclarini kapsiyordu.sahamiza superlig takimlari geliyordu.kombineler 100 liraydi.kac kombine satildi?bu sene alt ligteyiz.bu sene basaksehir macinda kapalida olanlar sadece ama sadece 13,o mac acikta olanlar ise sadece 12 maca girebilecekler.tartisma konusu olan ust maraton 210tl.kupa maclari da yok.ustelik sahamiza gelecek takimlar bandirma umraniye manisa vs.stadi fulleriz diyenker Allah inizi severseniz durustce cevap verin.bu sartlarda bu stadi fullemek mumkun mu?biraz gercekci olun yahu.22bin hatira bileti satmis taraftariz demeyin.2000bilet bir dernek aldi,3000bilet ticaret odasi aldi,1000bilet x firmasi aldi 1000 bilet y firmasi aldi.ama bu dernekler 3000 kombine almiycak.yanilgiya dusmetelim.benim arkadasim 20hatira bileti aldi ama kombine olarak sadece 1 kombine alabiliyor.dernekleri sirketleri belediyeleri vs cikarsak tek tek bilet alan taraftrimiz 7-8 bini gecmez.bizim tum stad kombineye acik olsa da stacagimiz kombine o civarda olacak.yukarida belirttigim olumsuzluklari alt alta koyun ve artik gercekci dusunmeye baslayin.bu sene takimin daginik olarak stada yayilmis 7-8 bin kisiye degil toplu halde destek veren taraftara ihtiyaci var.ölüm kalim senemiz bu sene.rahatinizdan feda edin sadece 12 mac herkes gucunun yettigince takimi alttan desteklesin,su takimi layik oldugu lige cikartalim.zaten superlige ciktiktan sonra o sinerjiyle stadi doldururuz.tum bloklar acilir.ne olur inatlasmanin zamani degil.sadece 1sene feda diyelim 12 mac icin birbirimizi yemeyelim.alalim alttan kombinemizi.seneye tum tribune yayilalim.bu uygulama sadece 12maclik bir uygulama.12 mac icin 30bin kombine satmak hayal bunu anlayalim.superligte olsak,17mac+kupa maclari kombineye dahil olsa ben de sizin gibi dusunurdum ama durum ortada.bu arada tribun liderlerinden hicbirisiyle merhabam bile yok bunlari yazdim diye neferci altesci yapmayin beni.ben ESES asigi olarak bu sene maraton alttan gucumun yettigince takimimin yaninda olacagim.seneye de insallah superligte maraton ustten kombinemi alacagim.takimimi inat ugruna kendi haline birakmak benim vicdanima sigmaz.buyuk taraftarsak efsaneysek 12-13 mac rahatimizdan feda diyelim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır