eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 19:59
Daha öncede yazdım gene diyorum üst kat açılsın anında kombine patlar ve bugüne kadar satılmış 1470 kombine eskod hariç bi kaç saate kadar bu rakama ulaşır mecbur açılacak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 21:48
Karttan passo uzatma parasını 2 defa çekmişler,passoyu netten uzatacaklar dikkat edin işlem hatalı tekrar deneyin diyor ama çekiyor.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 05:31
Demekki tüm taraftar gruplarını toplasan 1500 kişi etmiyorlar ki bu sayı içerisinde gruplara dahil olmayanlarda var. Fakat 33000 kişilik stadyumu parselleyebiliyorlar. Yanlış hesap ortada...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 06:50
Neferin maratonu dolduramiyacagi belliydi . Bence kendi ayaklarına sıktılar grup olarak tamamını kontrol edemeyeceği bir tribüne girerek maraton tribününde her yaştan her çeşit insan olacak.
Maratonu üst katının açılması mantıklı olan Stadı tamamen dolduramasakta Maraton dolu olacaktir insanları zapturapt altına almak yanlış heleki sayıları toplasan 1500 kişiyi geçemeyen 3 grubun aldığı kararlarla bu takım hepimizin çoğunluğa göre hareket etmeli sesi daha çok çıkana Gore değil
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
bariseses Liste gör
Yazar

BARIŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bariseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 10:47
Bende Maraton üstü bekliyordum fakat bugün 125.bloktan kombinemi aldım.Bunların üst katı açacağı yok.Tribün grupları ne derse o oluyor.
Yukarı
Faruk26es Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Faruk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 21:09
Alıntı yapılan bariseses

Bende Maraton üstü bekliyordum fakat bugün 125.bloktan kombinemi aldım.Bunların üst katı açacağı yok.Tribün grupları ne derse o oluyor.

Tribun grupları Halil Ünal tarafından üstün ve sınırsız yetkilerle donatıldığından her istediklerini yapabilirler.
Gruplardan bagimsiz taraftar sayısı kendilerinin 10 katından fazla olmuş olmamış çok da problem teşkil etmiyor.
Tribun onların e malum ancak sığabilecekler.
Siz de gidin trt den izleyin kardeşim paranız vip'e yetmiyorsa.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 21:30
yazmaz olaydık abilerim ne nefer ne altestenim ama her yapılan şeyde eleştirmek nedir ya adam kötü niyetli söylemedi sadece katılımı arttırmak için yoksa tabikide orada o kadar sıkı bir uygulama olmaz sizler böyle yaptıkça daha da ayrımcı oluyorsunuz şahsen benim gibi her maça içerde dışarda aktif giden insanlar bu forumdan soguyor.

Admin banlarmısın beni ?? silinsin gitsin bu üyelik; üstler açılır dedik ses çıkmadı tabi milletin işine geldi sallayamadı burda ne muratçıyız ne mavişci sadece eskişehirspor siz çalış siz oynayın yani forumu savunurdum onlar birleştiricidir falan yok abi yok :(

bu forum sanal alemin kralı kralı biz yıllarca boşuna maça gittik geldik demek ki hepiniz hoşçakalın adımız soyadımız önemli degil cebimizden paramızı veririz göztepeye de gideriz adanaya da..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 10:48
zamanımız daralıyor yavaş yavaş .Kombine konusunda heyecanda azaldı.Onumuzde zaman varken doğru adımlar atılmalı.Ben Maraton üst bekliyordum hevesim kaçtı.Şu saatten sonra maraton allta içime sinmez.kale arkasından alacağız artık .O stadda heyecanlı bekleyişten dolayı çok rahat 20 binden fazla kombine satabilirdik ama hedef küçülterek elimize yüzümüze bulaştırdık.Sadece alt katlar dolacaksa boşuna yapılmış o stad..
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 11:14
Halil ünal parayı sever, klübün paraya da ihtiyacı var. Elbet seve seve üst maraton açılacak. Murat dirinin de bu yanlıştan dönmesi gerekir. Bugüne kadar 2 bin kombine satılmadı. Taraftar potansiyelimiz bu değil. Artık şapkalarını önlerine koyup gerçekleri görmeleri ve bu yanlıştan dönüp üst maratonu açtırmaları gerekiyor yönetime. Mesele eskişehirspor'un çıkarlarını gözetmekse bunu çoktan yapmaları gerekirdi şimdiye kadar. Bakalım ne zaman kendilerini düşünmekten vazgeçecekler.

Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 12:22
Alıntı yapılan Faruk26es

Alıntı yapılan bariseses

Tribun grupları Halil Ünal tarafından üstün ve sınırsız yetkilerle donatıldığından her istediklerini yapabilirler.
Gruplardan bagimsiz taraftar sayısı kendilerinin 10 katından fazla olmuş olmamış çok da problem teşkil etmiyor.
Tribun onların e malum ancak sığabilecekler.
Siz de gidin trt den izleyin kardeşim paranız vip'e yetmiyorsa.

Trübünlerde neden devamlı taraftar kaybediyoruz 'un açıklaması olabilirmi üstteki ifade
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır