eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

GİRESUN MAÇINA 26 BİN BİLET

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 15:37
Alıntı yapılan akahraman57

Şehir dışında da satılmalı (internetten). Ben kardeşim vasıtasıyla aldım, sağ olsun. Ama herkesin bir yakını olmayabilir. Madem zor durumdayız. Hatta gerektiğinde tekrar yapılmalıdır

dün bunun için telefon etmiştim bana denilen resmi sitemizden verilen Denizbank İBAN numarası ile parayı yatırıp bilgilerinizi yine resmi sitemizde yer alan mail adresinizi adresinizi ve telefon numaranızı yolluyorsunuz kargo ile gönderiyoruz dediler. ve hemen dediklerini yaptım bakalım biletim pazartesi gelir heralde sıkıntı yok gelsin de ne zaman gelirse gelsin ömrümün sonuna kadar saklayacağım bir bilet olacak kendisi
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 16:03
bende dün akşam alabildim biletimi.
Demek ki neymiş üst katlar açık olsa kombine sayısı çoktan 15 bin'leri geçmişti.
Ama yönetim 1500 kişilik neferi kafi görüyor.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 16:22
Şimdi işten çıktım fabrika önünde satış vardı ilgide coktu
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 16:34
Tam rakam kac oldu bilmiyorum ancak biteceği kesın gıbı duruyor helal olsun valla
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 16:40
15.000'i Geçmiş Satılan Bilet Sayısı MaşAllah.
Yukarı
esayhanes Liste gör
Yazar

ayhan
  Alıntı esayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 16:58
bugün oğlumla birlikte stad önüne gidip ,biletlerimizi alpay hocamızın elinden aldık yoğun bir ilgi vardı.
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 18:03
Her hafta böyle satış olsa yada bir kere bu kadar kombine satılırsa sırtımız yere gelmez. 26bin konbine bu takımı bu ligde de süper ligde de uçurur.
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 22:44
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan mrtcn

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan mrtcn

nereden çıktı şimdi bu hatıra bileti işi? yönetime para mı lazım? eğer öyleyse öyle desinler hemen alalım. hele hele yeni hocaya para biriktirmemiz lazım desinler, 1 değil 10 bilet alayım.
yok taraftar istemiş bilmem ne olmuş. alsın o zaman o isteyen taraftar. keriz yok burada. bu hocayı göndermediği müddetçe 5 kuruş para yok artık. senelerdir her yaz düzenli olarak esstore'da gerekli harcamamızı yapıp gerektiğinde kombinemizi biletimizi aldık ama ne gördük. 2. lige düştük, 2. ligde takımı stajyer bir hocaya emanet ettik. stadın üst katını bir açamadık!!!

Yanlış anlama ama Eskişehirspor lu olmak böyle bişey değil yok hoca değissin çok para verdim takım düştü demekle Es-es li olunmaz. Biz bu takımı karşılıksız seviyoruz renkdasim

benim yedi ceddim eskişehirsporlu desem yeridir. çok destek verdik çok. ama biz de bu destek kafası oldukça birileri oturup o paraları çatır çatır yiyor. bundan 2 sene önce bu başkan para yiyor denmedi mi?? yeni gelen başkan bu başkanı suçlamadı mı?? herkes haklı demedi mi?? bugün ne değişti?? arada parayı yiyen o kadar çok kişi var ki. kısa ve öz: BİZ DESTEK VERİNCE NE DEĞİŞECEK? HOCA MI DEĞİŞECEK YOKSA FUTBOLCULARA PARALARI ÖDENMİYORDU ONDAN MI OYNAMIYORLARDI, FUTBOLCU PARALARI MI ÖDENECEK? SEBEBİNİ ÖĞRENMEDEN DESTEK VERMEM ARTIK. PROVAKASYON DEĞİL SADECE TEPKİ..

Saygı duyarım oda sizin fikriniz. Haklı olduğunuz yerler var.

dayanamadım ben de biletimi bugün aldırdım.. ama tepki olsun diye sadece 1 tane.
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2016 saat 22:46
17 bini aşmışız..
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 00:13
Alıntı yapılan Takkalı

17 bini aşmışız..

Kaynak?
Her Zaman ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır