eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Online Durum: Offline
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 02:20
Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan oldcity__

Alıntı yapılan emrah

Yeni stadı Bandırma maçına yetiştirmek gereksiz olur. Bu maça son Başakşehir maçında açık tribünde bulunan 11.000 kişi giremeyecek. Yeni stadyumu Bandırma maçına gelecek 3-4 bin kişiyle açmak yerine Malatya maçını beklemek en mantıklısı olacaktır.
Bandırma maçını eski stadyumda sadece kapalı tribüne seyirci alarak atlatalım. Açık tribündeki koltukların büyük kısmı söküldüğü için zaten TFF seyirci alınmasına izin vermez.

Kesinlikle en doğrusu bu olacaktır...

inşallah söylediğinizi düşünen bir yönetici çıkar aksi halde başakşehir maçına gittiğimiz için tarih bir olay olan açılış maçına gitme şansımız olmayacak

aynen öyle 20.11.2016 da yeni stadımızı Malatya maçı ile açarız inşallah tüm taraftarımızla güzel bir başlangıç yaparız. yoksa bandırma maçı ile 10 bin taraftar eksik açmak aptalca olur 1 hafta daha beklenir sorun olmaz hem eski stadda son kez lig maçına çıkmış oluruz YÖNETİM SESİMİZİ DUY
bu konunun üstünde durulması gerek yıllardan beri beklediğimiz stadımızda ilk maçımızı çok az seyirciyle açmak kötü olur...

aynen öyle çevremdeki çogu insanda bizim gibi düşünüyor; gerekli mercilere iletilecek
Anadolu Yıldızı
Yukarı
argonath Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı argonath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 02:27
Kombinemizi aldik Bandirma macini bekliyoruz.En son Ankara'da izledik takimi , bu kadar ayrilik yeter.Bandirma macida nerde oynanirsa oynansin yeterki her zamanki yerimizde olalim.
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 08:52
Bence yönetim bu sene karar alacak ve bilet satmayacak, sadece kombine ve burdada kararlı olacak baskılara boyun etmeyecek. Kredi kartına taksit var heralde.almayan gelmesin abi.girmesin maçlara ayda es es için 25 tl veremiyosa ne gereği var es ekliyim demesine
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 12:00
Alıntı yapılan Eskadyes

Bence yönetim bu sene karar alacak ve bilet satmayacak, sadece kombine ve burdada kararlı olacak baskılara boyun etmeyecek. Kredi kartına taksit var heralde.almayan gelmesin abi.girmesin maçlara ayda es es için 25 tl veremiyosa ne gereği var es ekliyim demesine

Kurallar çerçevesinde kulüpler belli bir miktar bilet satmak zorunda. Ayrıca kombine alıp almamak,maça gelmek veya gelmemek, Es Es liyim demek veya dememek şahsın kendini bağlar. Yönetimlerin grupların etkisi altına girdiği, ailesiyle maça gitme hayali kuran yılların cefakar taraftarını küstürdüğü şu ortamda taraftar söz söylenecek son kişi diye düşünüyorum.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 13:53
maraton          670     kombine satılmış
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 17:07
Şehirce sinerjiye ihtiyacımız var
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2016 saat 17:34
Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan oldcity__

Alıntı yapılan emrah

Yeni stadı Bandırma maçına yetiştirmek gereksiz olur. Bu maça son Başakşehir maçında açık tribünde bulunan 11.000 kişi giremeyecek. Yeni stadyumu Bandırma maçına gelecek 3-4 bin kişiyle açmak yerine Malatya maçını beklemek en mantıklısı olacaktır.
Bandırma maçını eski stadyumda sadece kapalı tribüne seyirci alarak atlatalım. Açık tribündeki koltukların büyük kısmı söküldüğü için zaten TFF seyirci alınmasına izin vermez.

Kesinlikle en doğrusu bu olacaktır...

inşallah söylediğinizi düşünen bir yönetici çıkar aksi halde başakşehir maçına gittiğimiz için tarih bir olay olan açılış maçına gitme şansımız olmayacak

aynen öyle 20.11.2016 da yeni stadımızı Malatya maçı ile açarız inşallah tüm taraftarımızla güzel bir başlangıç yaparız. yoksa bandırma maçı ile 10 bin taraftar eksik açmak aptalca olur 1 hafta daha beklenir sorun olmaz hem eski stadda son kez lig maçına çıkmış oluruz YÖNETİM SESİMİZİ DUY
bu konunun üstünde durulması gerek yıllardan beri beklediğimiz stadımızda ilk maçımızı çok az seyirciyle açmak kötü olur...

aynen öyle çevremdeki çogu insanda bizim gibi düşünüyor; gerekli mercilere iletilecek

O zaman Giresun macinin sembolik biletleri tüketilmeliki yönetime karsi stadin acilisini ertelenmesini talep etme yüzümüz olsun.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2016 saat 09:46
Alıntı yapılan Sessiz

Alıntı yapılan Eskadyes

Kurallar çerçevesinde kulüpler belli bir miktar bilet satmak zorunda. Ayrıca kombine alıp almamak,maça gelmek veya gelmemek, Es Es liyim demek veya dememek şahsın kendini bağlar. Yönetimlerin grupların etkisi altına girdiği, ailesiyle maça gitme hayali kuran yılların cefakar taraftarını küstürdüğü şu ortamda taraftar söz söylenecek son kişi diye düşünüyorum.

Kendi kendine esesliyim der durur tabi ki kendini bağlar beni Bağlıyacak hali yokya kombine almayan kendini haklı görüyorsa bende onu es es li kabul etmemekte haklıyım..o ben es esliyim desin dursun. Kötü bi şeymi dedik.demek sende olmadın kombine ni pek ağrına gitmiş.her es es li kombine satılması için mücadele etmesi lazım.gerçek Taraftar gerçek seven küsmez bu takım yönetimin hatasını takımdan çıkartmazsın
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2016 saat 12:26
Alıntı yapılan Eskadyes

Alıntı yapılan Sessiz

Alıntı yapılan Eskadyes

Kendi kendine esesliyim der durur tabi ki kendini bağlar beni Bağlıyacak hali yokya kombine almayan kendini haklı görüyorsa bende onu es es li kabul etmemekte haklıyım..o ben es esliyim desin dursun. Kötü bi şeymi dedik.demek sende olmadın kombine ni pek ağrına gitmiş.her es es li kombine satılması için mücadele etmesi lazım.gerçek Taraftar gerçek seven küsmez bu takım yönetimin hatasını takımdan çıkartmazsın

Ağırıma gitmedi gitmez de. Benim takıldığım nokta gelişi güzel ahkam kesmen. Yok bilet satılmasın yok şunlar maça gelmesin yok bunlar taraftar değil geçin,aşın abicim artık bu kafayı. İnsanların kendi iradeleri var,duyguları var, özgün tepkileri var bırakın da kendileri karar versin ne yapacağına...Ayrıca Mücadele demişsin o zaman seni de davet edelim BKŞ olarak yarın dernek yönetimi belirleyeceğiz Kasımpaşa Büyük Camii yanındaki mekanda teras katta formanı giy buyur gel mücadelemize sende destek ol. İyi hafta sonları dilerim..
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2016 saat 13:37
Demogojiyle bu iş yürümez icraat lazım sade d destekliyorum taraftarıyımla olmuyo bu işler ..maddi destek lazım taraftarın maddi desteği kombine dir .biz bunu anlatmaya çalışıyoruz kötü bi şeymi söylüyoruz.ceza bitti bitiyor 2 bin kombine satılmamış yakışıyormu
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır