eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 12:17
bukadarına da pes diyorum bu taraftar daha ne yapsın kardeşim sezonun hazırlık maçlarından beri takımını maddi manevi zaten destekliyor son 5 dakikaya kadar hiç küfür edilmemiştir herkes kadar taraftarında sabrının zorlandığı zamanlar olmuştur ama bizler bu takımı her şeyden çok seviyoruz asolan kulüptür hiç bir kimse taraftarda dahil kulübün üzerinde değildir ama müsade edilsinde taraftar gerektiği yerde tepkiyi göstersin bu küfürü savunduğumuz anlamına asla gelmesin sadece bir anlık tepkidir unutmayın kulübün  taraıftar gücünün önemini nlaması için super lig ve bizim ligdeki takımların türübünlerindeki sessizkoltuklarının haline bakmaları yeterli olacaktır. bizler bu takımı sonuna kadar ne pahasına olursa olsun desteklemeye devam edeceğiz ve birgün mutlaka layık olduğumuz yerde olacağız. istiyoruz ki şu andaki kadromuzla mutlu sona kavuşalım. futbolcular buraya kadar getirdiler inşallah süperligede onlarla çıkacağız. biz onların hepsini çok seviyoruz. sayın biyediç ede sonsuz başarılar diliyorum
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan kemal

Kaos , küfür ,şiddet, huzursuzluk, iç tartışma, kavga vs...kime yarayacak ?sadece ve sadece adımızı duydugunda korkan RAKİPLERE ,tabiki tepkimizi medeni bir şekilde bize yakışan yönüyle gösterelim.Ben Nebi başkanı es-es için büyük kazanç olarak görüyorum, sabredip destege devam.....

Biz o desteği yıllardır veriyoruz. Bu sene de aynı şekilde destekledik ama yine suçlu biz olduk. Hep destek tam destek de bir yere kadar. Buradan desteği kesmek gibi bir anlam çıkarılmasın. Taraftar desteği verdiği gibi gerektiğinde protestosunu da yapmalı ve bu haklı protestosundan dolayı suçlanmamalı, hatalar başka yerlerde aranmalı...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 14:56
esesin'in yazdığı bir mesajı yanlış yere ben virgül koyup okumaya çalıştığım için yanlış anlamışım.  Bu nedenle esesin'den ve diğer arkadaşlarımdan daha önce yazdığım mesaj için özür dilerim.  Yazdığım mesajı silmeye çalıştım ama başaramadım.  Tekrar özür dilerim.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 15:00
Hep destek,tam destek.Başka ES-ES yok
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 15:13
Alıntı yapılan kalender 26

Tarihte  kurulmuş Türk devletlerinin çoğu taht kavgaları ve iç hesaplaşmalar yüzünden yıkılmıştır.
   Sezonun bitmesine çok az bir süre kala  yönetim ve taraftar olarak bizlerde elele verdik çok sevdiğimiz Eskişehirsporumuzun ipini çekiyoruz galiba.
  Ayağa kalkmanın vakti gelmedimi ? Kaybedecek bir şeyimiz kalmadı ama kazanacağımız onurumuz var.

Durmuş biraderim çok haklısın çok .

Seninde dediğin gibi ;Ayağa kalkmanın vakti gelmedimi ? Kaybedecek bir şeyimiz kalmadı ama kazanacağımız onurumuz var.

TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 16:18
Ben İstanbul maçında küfür etmedim. Yaşım itibariyle de bana yakışmazdı. Aslında Eskişehir taraftarına da yakışmadı. Artık olan oldu. Futbolcu, Yönetim, Basın, Taraftar artık birlik olmalı. Bu fırsatlar ele bir daha geçmez.
Geçmişte de 1. lige çıktığımız sene küfürler edildi. Futbolcu kardeşlerim çıktılar dediler ki biz sizi üzdük. Bunun bilincindeyiz. Size söz veriyoruz elemelerde bu takımı çıkartacağız ve çıkarttılar. Biz onları ne yaptık. BAŞIMIZIN TACI.
Şimdi bu futbolcu kardeşlerim takkelerini önlerine koysunlar ve düşünsünler. Hiç birisi tırıvırı topçu değiller. Hepsi de bu takıma özenle seçildiler. Süper lige çıkıldığında çoğu da bu takımda direkt oynayacaklar. Bize söz vermesinler. Çıksınlar aslanlar gibi oynasınlar. Bu takımı Süper lige çıkartsınlar. Biz naparız. BAŞIMIZIN TACI. 30.000 taraftarla onlar omuzlarımızda şehir içinde tur atarız.
Aslında bunu başarmaları çok kolay. İnansınlar yeter.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 17:28

Sergen Yalçın'ı getirdiniz sevindim ama buruk bi sevinçti bu. çünkü biliyordum 100 taraftarı olan takımlardan laf gelcekti. unakıtanspor gibilerinden ve geldi..

Artık buruk bir sevinçi bıraktım nefret duyuyorum taransfer politikanıza.. Sergen dediniz 2-3 maçta adam gibi top oynadı. takımı Bozdu.. sene başında cenkle sergeni gönderip büyüklüğümüzü göstermeliydik. ama 36 yaşına gelmiş ruhu gitmiş bi adam büyüklüğümüzü aldı nasıl olduysa.

emre Toraman'ı aldınız adam terminatör gibi topla alakası yok adama giriyor direk. yararı yok..

Biletler 10 lira dediniz lise öğrencisi olmama rağmen harçlıklarımla kombine aldım.

her maçta enaz 10.000 kişiyle oynadık.

hiç susmadık.

tribünde sovlar yaptık.

sizi BAĞRIMIZA bastık!.

4 haftada 10 puan kaybettiniz tepkimizi gösterdik (küfür olmasaydı iyi olurdu ama sabrımız taştı artık.)

şimdi suçlu biz miyiz ?

Kusura bakma Syn. hatipoğlu ama sen böle bi taraftar desteği olan külübe başkan oldun diye dua et..

herşeye rağmen maçlara geliceğim ve geleceğiz.. bize istediğini de biz gücünmeyiz. çünkü EsEsi senden 2 kat daha fazla seviyoruz.

Nebi abi umarım bi dahakine bizi kullanmazsın sinir atarken.

Saygılar..

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 17:30
Allah rızası için bilgi sahipleri merakımı (merak etmiyorum da) gidersinler !...

Cümlelerime başlamadan önce Eskişehirsporumuzun Başkanının açıklamalarında  ( soy ismine bakıp kanmayınız başkanımız hatip değildir ) benimde yanlış bulduğum hususlar tabiki vardır. Son yıllarda kendisinin ve çevresindekilerin görebildiğim tüm yanlışlarını bizzat kendilerine ilettim. Resmi sayfada üç büyük yazıldı derhal aradım , sempatizan dedikodusu çıktı aradım , şu oldu bu oldu kendilerine ulaştım. Bende kabul ediyorum tecrube eksikliği veya ne denirse hata yapılmıştır. Bilesinizki ve belki biliyorsunuzki onlarda sıkı Eskişehirsporlulardır. Yönetimde hata yapmışlardır ,yapıyorlardır ve yapacaklardır.

Kendimden örnek vermem gerekirse mensubu olmaktan gurur duyduğum ESYİAD ve tribün kardeşleriminde çalıştığı dergimizde bile üç büyük lafı geçmiştir affola (defalarca kontrol etmemize rağmen )...

Sorularıma gelirsek ;

1- Hangi dönemde siyaset spora ve Eskişehirspora bulaşmamıştır ?
2- Hangi dönemde yönetim hata yapmamıştır ?
3- Hangi dönemde birileri küfür etmemiştir ?
4- Hangi dönemde taraftar hata yapmamıştır ?
5- Hangi dönemde yönetim - taraftar ters düşmemiştir ?
6- Ve daha pek çok benzeri soru...

Bu forumdakiler başta olmak üzere daha pek çok taraftarımızın benden çok daha sıkı (deli)Eskişehirsporlu olduğunu biliyor ve bunu lehimizde kullanmamız için herkese yalvarıyorum...

Adnan Menderes Havaalanından Sevgilerle...

Selim Demircioğlu
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 18:19
Alıntı yapılan otomatikkapi

Allah rızası için bilgi sahipleri merakımı (merak etmiyorum da) gidersinler !...

Cümlelerime başlamadan önce Eskişehirsporumuzun Başkanının açıklamalarında  ( soy ismine bakıp kanmayınız başkanımız hatip değildir ) benimde yanlış bulduğum hususlar tabiki vardır. Son yıllarda kendisinin ve çevresindekilerin görebildiğim tüm yanlışlarını bizzat kendilerine ilettim. Resmi sayfada üç büyük yazıldı derhal aradım , sempatizan dedikodusu çıktı aradım , şu oldu bu oldu kendilerine ulaştım. Bende kabul ediyorum tecrube eksikliği veya ne denirse hata yapılmıştır. Bilesinizki ve belki biliyorsunuzki onlarda sıkı Eskişehirsporlulardır. Yönetimde hata yapmışlardır ,yapıyorlardır ve yapacaklardır.

Kendimden örnek vermem gerekirse mensubu olmaktan gurur duyduğum ESYİAD ve tribün kardeşleriminde çalıştığı dergimizde bile üç büyük lafı geçmiştir affola (defalarca kontrol etmemize rağmen )...

Sorularıma gelirsek ;

1- Hangi dönemde siyaset spora ve Eskişehirspora bulaşmamıştır ?
2- Hangi dönemde yönetim hata yapmamıştır ?
3- Hangi dönemde birileri küfür etmemiştir ?
4- Hangi dönemde taraftar hata yapmamıştır ?
5- Hangi dönemde yönetim - taraftar ters düşmemiştir ?
6- Ve daha pek çok benzeri soru...

Bu forumdakiler başta olmak üzere daha pek çok taraftarımızın benden çok daha sıkı (deli)Eskişehirsporlu olduğunu biliyor ve bunu lehimizde kullanmamız için herkese yalvarıyorum...

Adnan Menderes Havaalanından Sevgilerle...

Selim Demircioğlu
Selim abi, elbette her insanın hataları olur. Yönetimin de olmuştur, dediğin gibi olacaktır da ama kaç haftadır takımda bir şeyler var. Çözülür dedik, destekledik. En son İstanbul maçındaki o oyundan sonra artık taraftar patladı. Taraftarın da yanlışları olmuştur ancak bizim tepkimiz Nebi Hatipoğlu'nun taraftara bu derece yüklenmesi. "Durum böyleyken takımımızı protesto etmek, Eskişehirspor’a yapılacak en büyük ihanettir." Abi sen bu cümleden ne anlıyorsun? Taraftar hain midir yani? Keşke başkan takımdaki gözle görülür sorunlara da değinseydi, çözüleceğini söyleseydi de bunun yanında taraftarın hatalı olduğunu düşündüğü yerleri de söyleseydi. Ama başkanın konuşması taraftarın yaptığı protestoya yönelik. Ya bu insanlar neden küfür ediyor, diyen yok. Forumda yazılan çizilen onca şey, barlarda eğlenmeler, takımdaki huzursuzluk, ulusal basında Metin Diyadin'in Sergen yüzünden gönderildiği haberleri ve bize bakışın değişmesi... Birçok şey burada yazılıyor, çiziliyor fakat hiçbir şekilde aksine bir açıklama yapılmıyor, üstüne başkan böyle bir açıklama yapıyor. Bir yerde taraftarı kızdıran budur...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 18:25
bu yonetım seneye gıdıcıdır arkadaslar herkes boyle bılsın goruceksınız :
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır