eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Faruk26es Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Faruk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 19:03
Ya adam hala 700-800 kişi toplayın üstü acsinlar diyor. Çözüme gelir misin.
Arkadaş aşağıda sen daha 700 kombine satamamamışsın ne diyorsun derler.
Ayrica alttan alanlarin kaçı ne kadar neferin manifestosuna! uyuyor orasi muallak.
O yüzden ust tarafin 700 kisi toplamasindan ziyade zamanında 1000 kisilik yere ancak 300 kisi toplayan tribun grubunun 4500 kişilik yere burasi benim ona gore diyeceğine aynanin karsisina geçip gerceklerle yuzlesmesi gerekmektedir.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 19:31
Alıntı yapılan RyL

...Sen şimdi diyorsun ya üst taraf açılmazsa almayacağım diyenleri, bende duyuyorum taraftarlar parça parçaydı. Şimdi bütün tribünler bir arada toplanıyor. Bende sırf bunun için kombine alacağım diyenleri. Senin düşündüğünün tersini de düşünen var...

Olay da tam bu işte.

"Şimdi bütün tribünler bir arada toplanıyor" diye savunanların sonuçları ortada, rakamlar ortada.:(

Diyoruz ki hatta sen de diyorsun ki;) açın üstleri de isteyen istediği yerden alsın.

Bizim kulüp; "nereden alırsan al yeter ki kombine al" diyeceği yerde,
bu dayatmalar, bu vurdumduymaz tavırlar NEDEN?
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 19:33
Benim merak ettigim bir nokta da su, alt tribunlerden kombine alacak arkadaslar neden almiyorlar illa son dk macin acilacagi haftaya kadar neden bekliyor herkes?

Birde ben maraton,1965,Eses ve vip alt tribunlerinin hepsinin satisi bittikten sonra ust taraflar acilacak saniyordum ama oyle degilmis maraton alt bitince maraton ust,1965 alt bitince 1965 ust acilacakmis.

Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 20:24
Bir arkadaşımız burada yazılanları kimse duymaz, okumaz demiş. Aslında doğru diyor. Halil Ünal'ın sanıyormusunuz bu siteye gireceğini. Diğer yöneticilerde aman etliye sütlüye karışmayım pek ne kadar ortada görünürsem benden para isterler modunda. Halil Ünal aslında bizim geçen seneki Mesut Hoşcan'a olan o sosyal medyadaki tekpkimizden o kadar habersiz ki. Tepkinin başını Murat Diri zannediyor o kadar habersiz. Halbuki taraftar tribünde susturulmadı mı? Son zamanlarda hiç açıklama bile yapılmadı? Nedense?Takım zarar görür dimi? Küme düşürüldük küme...Daha ne kötüsü olacak... Kısacası Halil Ünal'ın sosyal medyadaki çoğu şeyden habersiz olduğunu düşünüyorum. Hatta okumaya dair ne telde nede bilgisayarda hiç bir şey yapmadığını düşünüyorum.

İşin özü ne biliyormusunuz? Takımımızda oyuncu transferleri dışında hiç bir gelişme yok. Geçmişten hiç bir ders alınmamış...
We will manage together.
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 20:30
İkincisi gerçekten Eskişehirspor'un dürüst insanlardan, menfaat çıkar peşinde koşmayan insanlardan oluşan bu tarz sorunları korkmadan dile getirecek, yönetimi doğru yolu bulması için basında zorlayacak bir Derneğe ihtiyacı var. Ama şu anki mafya varik ortamda açıklama bile yaptırmazlar.
We will manage together.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 22:48
Alt tarafa gidecek adam kombine alsın; üst tarafa girecek olan da biletini alıp girsin. Neyin peşindesiniz anlamadım ki!
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 22:53
Alıntı yapılan Çınar

Olay da tam bu işte.

"Şimdi bütün tribünler bir arada toplanıyor" diye savunanların sonuçları ortada, rakamlar ortada.:(

Diyoruz ki hatta sen de diyorsun ki;) açın üstleri de isteyen istediği yerden alsın.

Bizim kulüp; "nereden alırsan al yeter ki kombine al" diyeceği yerde,
bu dayatmalar, bu vurdumduymaz tavırlar NEDEN?

Evet olay bu, üst açılmadı ben almıyorum diyenlerle benim dediklerim aşağı yukarı eşit sayıdadırlar. Sen nasıl ki varsayım üzerine konuşuyorsan bende konuşuyorum. Burada sizin yapmanız gereken, madem üst katı bekleyen bu kadar kişisiniz. Birlik olunca, buradaki amaç nefer tribününü güçlendirmekten ziyade, taraftarın birlik içinde olması. Burada üye olduğun tarihten itibaren mesajların sırf buraya, demek ki bu konuda çok şikayetçisin. Peki ne yaptın desem, site de yazı yazdım demekten öteye geçmez. Hiç olmadı kulübü arayın 2 - 3 bin kişi mecbur açacaklar. Ama burada dersen, benim tanıdığım 4 kişi alacak. Yok ahmet 5 tane alacak. Bunların hepsi lafta kalır.

Kısacası benim düşüncem şu şekilde; sayı olarak pek fazla etki yaratmaz. Ama sen misal parasını veriyorum. İstediğim yerden izlerim diyorsan. Buna da saygı duyarım. Bunun için üstte açılmalı diyorum. Ek olarak bu yaştan sonra ben tribün grubuna girmem, bağırıp, çağıramam diyen kişilere de saygı duyarım. Onlarda haklılar.

Alıntı yapılan Faruk26es

Ya adam hala 700-800 kişi toplayın üstü acsinlar diyor. Çözüme gelir misin.

Yine boş muhabbetin içine giriyoruz zorla, üstün açılmamasını söyleyen kişi ben değilim. Üst katları da açacak kişi ben değilim. Bundan büyük bir şikayetim de yok. Peki sen üstün açılmasını istiyorsun da bugüne kadar ne yaptın ? Burada üst açılırsa kapalı gişe oynarız falan filan bunları anlayacağınız kişi ben değilim. Ben sadece böyle bir şey yapabilirsiniz diyorum. Benim düşüncem bu şekilde, eğer sizinde hoşuna gidecekse, saat başı burada ÜST KATLAR AÇILSIN !!! açılsın diye mesajda atarım. Nasıl olsa pek bir etki yaratmayacak.
Her zaman her yerde
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 23:06
Alıntı yapılan gravityes

biri bana bu alt üst muhabbetini anlatabilir mi? kale arkasından alacağım için hiç takip etmedim bu maraton alt maraton üst muhabbetini nedir bu kavganın sebebi???????

Nefer açıklama yaptı maraton alt biz olacağız alt dolmadan üst acilmicak dedi aşamalı tribün 4 bij civarı satılan kombine 600 civarı fakat kimse nefer ıle olmak istemiyor üst taraftan alıp izlemek istiyor sorun burda yönetim sessiz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Faruk26es Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Faruk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 23:23
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan gravityes

biri bana bu alt üst muhabbetini anlatabilir mi? kale arkasından alacağım için hiç takip etmedim bu maraton alt maraton üst muhabbetini nedir bu kavganın sebebi???????

Nefer açıklama yaptı maraton alt biz olacağız alt dolmadan üst acilmicak dedi aşamalı tribün 4 bij civarı satılan kombine 600 civarı fakat kimse nefer ıle olmak istemiyor üst taraftan alıp izlemek istiyor sorun burda yönetim sessiz

Daha dogrusu nefer kimse ile olmak istemiyor. Yoksa herkes gelsin bizde orda olacağız eski açık modunda bir sinerji yaratacağız gibi bir söylem olsa bir çok renkdaşımız da nefer ile mac izlemekte sakınca görmez.
Yukarı
Faruk26es Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Faruk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 23:27
@ryl ben üst açılsın demiyorum.
Alt tarafı doldurma potansiyelin yoksa ayrıştırmacı olmak yerine butunlestirici plmanın lazim olduğunu soyluyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır