eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 13:00
Eskişehirspor kulübünü arayın. Ya da şehrin bir yerinde protesto düzenleyin. Bence burada sesinizi duyan olmaz. Üst katların açılmaması ne kadar yanlış ise üst katlar açılmıyor ben maçlara gitmeyeceğim demek daha fazla yanlış :) Benim düşüncem ise yönetimin kombineler konusunda reklam yapmadığı, zaten Eskişehir'de kombine kültürü yok. Bayramda kiminle konuşsam, daha maçlara çok var diyor. Kombineler satılıyor mu diyor. Evet sadece alt katlar satılıyor. Alt bitmeden üstler açılmayacakmış dedim. Hiç kimse neden diye bile sormadı :)
Her zaman her yerde
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 14:01
Alıntı yapılan RyL

Eskişehirspor kulübünü arayın. Ya da şehrin bir yerinde protesto düzenleyin. Bence burada sesinizi duyan olmaz. Üst katların açılmaması ne kadar yanlış ise üst katlar açılmıyor ben maçlara gitmeyeceğim demek daha fazla yanlış :) Benim düşüncem ise yönetimin kombineler konusunda reklam yapmadığı, zaten Eskişehir'de kombine kültürü yok. Bayramda kiminle konuşsam, daha maçlara çok var diyor. Kombineler satılıyor mu diyor. Evet sadece alt katlar satılıyor. Alt bitmeden üstler açılmayacakmış dedim. Hiç kimse neden diye bile sormadı :)

Merak etmeyin, bütün konuşulanlar kulüp yöneticilerinin kulağına gitmiştir isterlerse 1 günde her şeyi değiştirebilirler...

Ayrıca, Eskişehirspor daha önce UEFA standartlarında, 35bin kişilik stadyumda kendi şehrinde maç yapmadı.
Yani yıllardır, antik çağdan kalma stadyumda oynayan Eskişehir'de böyle bir stadyum kültürü de yok.
O zaman ne gerek vardı bu stadyuma da diyebilir miyiz?;)
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 14:24
Şöyle bir sonuç ortaya çıkıyor bugüne kadar değişmediyse demek ki sizin lehinize fazla talep yok. Eskişehir'de yıllardır şöyle bir anlayış var. Çoğu kişi kombine almaz ama maç öncesi biletini alır maça gelir. Antik çağdan kalma stadyum diyorsun da geçmiş senelerdir kombine satışı az ama stadda biletin tükendiği zamanlar oluyordu. Demek ki antiklikle falan çok bi alakası yok. Başarı ve kombine kültürü ile alakalı. Tabi şu an uygulanan sistem değişmez ise ve ligi lider götürürsek, satılan biletlerle alt taraflar dolduğunda sizde üstten bilet alırsınız ya da almazsınız sizin bileceğiniz iş ;)
Her zaman her yerde
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 14:52
Alıntı yapılan RyL

Şöyle bir sonuç ortaya çıkıyor bugüne kadar değişmediyse demek ki sizin lehinize fazla talep yok. Eskişehir'de yıllardır şöyle bir anlayış var. Çoğu kişi kombine almaz ama maç öncesi biletini alır maça gelir. Antik çağdan kalma stadyum diyorsun da geçmiş senelerdir kombine satışı az ama stadda biletin tükendiği zamanlar oluyordu. Demek ki antiklikle falan çok bi alakası yok. Başarı ve kombine kültürü ile alakalı. Tabi şu an uygulanan sistem değişmez ise ve ligi lider götürürsek, satılan biletlerle alt taraflar dolduğunda sizde üstten bilet alırsınız ya da almazsınız sizin bileceğiniz iş ;)

"Sizin lehinize" ne demek acaba?
"Bizler" şehrin ortasında yer alan, 35 bin kişilik stadyumda takımımızın dopdolu tribünlere oynamasını isteyen Eskişehirspor taraftarlarıyız.

35bin kişilik stadyumun 3te1'ini doldurunca haz mı duyacaksınız?

Bir önceki mesajınızda "kombineler satılıyor mu diyor" şeklinde çevrenizdekilerin size söylediği bir cümleyi yazmışsınız.

Yani milyonluk kentte 80bin facebook, 80bin twitter takipçisiyle, Atatürk Caddesinden geçenlerin haberlerinin olduğu kombine satışlarından bahsediyoruz sanırım.

Başarı ve kombine elbette çok önemli bir ikili. Ama bu iş sadece başarı ile oluyorsa "Anadolu Yıldızı" ünvanı neden Fenerbahçe'de değil?
Veya bu iş nüfus ile oluyorsa "Anadolu Yıldızı" ünvanı neden Afyonkarahisar, Sivasspor gibi takımlarda değil?

Tekrardan yazayım;
Eskişehirspor daha önce UEFA standartlarında, 35bin kişilik stadyumda kendi şehrinde maç yaptı mı ki kombine kültürünün olmadığını söylüyorsunuz???
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 15:11
Senin şu an yaptığın laf cambazlığına giriyor. Sivas ile Afyon ne alaka ? Ben stadyumda çoğu zaman bütün biletlerin satıldığı taktirde bile o sene kombine satışının az olduğundan bahsediyorum. Yazdıklarından bir de şöyle bir sonuç çıkmaya çalışıyor. Üst taraf açılırsa stadyum dolar, üst taraf açılmaz ise 15 bin kişi olur. Yahu zaten alt taraf dolunca üst taraf açılacak. Senin mantığınla bakınca yine stadyum dolacak ? Alt taraf bittiğinde üst tarafın açılmayacağını mı düşünüyorsun ? Ben bu uygulamayı körü körüne savunmuyorum. Bence de üst tarafta açılmalı ama bunu bu kadar dert etmiyorum. Üst taraf açılmazsa ben gelmeyeceğim falan demiyorum. Öyle bir yazmışsın ki bizler dolu tribün görmek isteyen Eskişehirspor taraftarlarıyız vs. bizde o zaman Eskişehirspor tribünlerini boş olmasını isteyen taraftarı oluyoruz :)
Her zaman her yerde
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 15:25
Alıntı yapılan RyL

Senin şu an yaptığın laf cambazlığına giriyor. Sivas ile Afyon ne alaka ? Ben stadyumda çoğu zaman bütün biletlerin satıldığı taktirde bile o sene kombine satışının az olduğundan bahsediyorum. Yazdıklarından bir de şöyle bir sonuç çıkmaya çalışıyor. Üst taraf açılırsa stadyum dolar, üst taraf açılmaz ise 15 bin kişi olur. Yahu zaten alt taraf dolunca üst taraf açılacak. Senin mantığınla bakınca yine stadyum dolacak ? Alt taraf bittiğinde üst tarafın açılmayacağını mı düşünüyorsun ? Ben bu uygulamayı körü körüne savunmuyorum. Bence de üst tarafta açılmalı ama bunu bu kadar dert etmiyorum. Üst taraf açılmazsa ben gelmeyeceğim falan demiyorum. Öyle bir yazmışsın ki bizler dolu tribün görmek isteyen Eskişehirspor taraftarlarıyız vs. bizde o zaman Eskişehirspor tribünlerini boş olmasını isteyen taraftarı oluyoruz :)

Laf cambazlığı falan değil.
Aynen kopyalıyorum anlayan anlar...;)

Başarı ve kombine elbette çok önemli bir ikili.
Ama bu iş sadece başarı ile oluyorsa "Anadolu Yıldızı" ünvanı neden Fenerbahçe'de değil?
Veya bu iş nüfus ile oluyorsa "Anadolu Yıldızı" ünvanı neden Afyonkarahisar, Sivasspor gibi takımlarda değil?

Şehrin kalbindeki 15 bin kişilik stadyum, sadece bilet satarak elbette doldurulabilir AMA 35 bin kişilik bir stadyumda sadece bilete bel bağlayarak ancak 3 maç iyi bir rakam yakalanabilir.

Şuan ki pazarlamayla, şuan ki dayatmayla 15 bin kişi o stadyuma giderse HEP BERABER YATIP KALKIP DUA EDELİM.

Ben zaten önceki mesajımda da yazdım; şuan ki uygulamayı savunanlar kombine satışından memnun olan, az olsun öz olsun ama stadyum varsın dolmasın kafasındaki taraftarlardır.

İnsanlara kombine seçenekleri sunup, herhangi bir tribün dayatması olmadan, doğru bir pazarlamayla şuanki sayıları katlardık.
Bir daha belirteyim,
bu şekilde kaç kombine satıldı ortada, hala bu ısrar neden???
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 15:34
üst katlar açılırsa alt da dolar üstte dolar. ama sadece alt katlar açık olursa alt katlar dolmaz. neden mi? millet neden kombine almıyor şu an? üst katlar açılsın diye bekliyor. üst katlar açıldığında 3 gün içinde üst maraton bitmezse hiçbirşey bilmiyorum. üstler bitince millet mecburen alttan alacak ve stad böyle dolacak. ama sadece altları açarsan gruplara girmek istemeyen de üstleri bekler ne altı doldurursun ne üstü doldurursun. biz buna kaş yapayım derken göz çıkarmak diyoruz.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 15:36
Yahu her mesajına bir soru işareti koyma. Cevap vermek zorunda kalıyorum :) Bunu anlatacağın kişi ben değilim. Yok biz stadyumu dolu görmek isteyen eskişehirspor taraftarıyız falan demen, bu şekilde düşünmeyenleri senin dediğinin tersi olarak anlaşılıyor. Geçtiğimiz hafta deplasmana gidenlerin çoğuna bakarsan, birçoğu alt tribünden kombine almıştır veya alacaktır. Zaten yaptığın sayı hesabının hepsi sallama, o zaman 500 bin kişilik stadyum yapılsın. Oda dolar diyeyim ben, dolmaz diyenlere de hiç 500 bin kişilik stadyumda mı oynadık diyeyim. 35 bin 15bin ile arasında 20 bin kişilik fark var. Madem bu kadar çok kişisiniz aranızda bir liste oluşturun. Misal 700 -800 kişi olupta kombine alacağınızı taahhüt edin. Büyük ihtimal açacaklarını düşünüyorum. Ama ben alırım ben 4 tane alacağım ben 5 tane alacağım denmesin. Çünkü genelde böyle yazıların çoğu almıyor :) Sen şimdi diyorsun ya üst taraf açılmazsa almayacağım diyenleri, bende duyuyorum taraftarlar parça parçaydı. Şimdi bütün tribünler bir arada toplanıyor. Bende sırf bunun için kombine alacağım diyenleri. Senin düşündüğünün tersini de düşünen var. Sen diyorsan eğer para benim, zevk benim istediğim yerden izlerim. Saygı duyarım. Bende bu nedenden dolayı üstlerde açılsın diyorum.
Her zaman her yerde
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 17:46
Su anki satışa bakip 7000 -8000 olur gibi tahminde bulunmak mantikli değil. Stadin acilacagi hafta bir bakarsiniz , günde 5000 satılmaya başlar. Belli olmaz
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2016 saat 17:54
biri bana bu alt üst muhabbetini anlatabilir mi? kale arkasından alacağım için hiç takip etmedim bu maraton alt maraton üst muhabbetini nedir bu kavganın sebebi???????
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır