eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2016 saat 21:35
Evet istemez. Sen bi yere yatırım yapsan rağbet görmese hoşuna gider mi? Sivas demişsin sivasla biz bir miyiz? Ne kadar çok seyirci GSB için o kadar reklam. Umrunda olmasaydı koltuklara kendi logolarını değil Esesin logolarını yapıştırırlardı.
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 11:42
Alıntı yapılan meliheses

Stadların yenilenmesinin nedeni, ülkeye futbolu sevdirmek, futbolu gelistirmek ya da insanları daha fazla stadlara çekmek mi zannediyorsunuz

Hadi açıkla öğrenelim. ... oy toplama için deme sakın.
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 11:49
Alıntı yapılan Eskadyes

Alıntı yapılan meliheses

Stadların yenilenmesinin nedeni, ülkeye futbolu sevdirmek, futbolu gelistirmek ya da insanları daha fazla stadlara çekmek mi zannediyorsunuz

yandaş şirketlere rant sağlamak için olabilirmi acaba
ES-ES
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 12:39
Alıntı yapılan yirmialtı

Alıntı yapılan Eskadyes

Alıntı yapılan meliheses

öğrenmek isteyen stadları, köprüleri ve duble yolları yapan firmaların soyağacına baksın. ihale süreçlerini incelesin. şartnamelerini okusun. bir ihale tek bir firmaya özel nasıl açılır görmüş olursunuz.
alan alacağını aldı bu stadlardan veren de vereceğini... bundan sonra seyirci gelmiş gelmemiş, araba geçmiş geçmemiş kimsenin umrunda olmaz.

kombine için yapılan uygulamayı toplu halde şikayet etmek bakanın dikkatini çekip sırf şirin görünmek için müdahale ettirebilir ama iş oralara kalmamalı aslında...
stadı guruplara peşkeş çeken yönetim bir an önce yanlışından dönmeli. Eskişehir taraftarının baskıcı rejimden hoşlanmadığını ve kimsenin dayatmasına boyun eğmeyeceğini en iyi bu yönetim bilir.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 13:53
forumda bu mesajları okuyan 500 e yakın kişi olduğunu düşünüyorum. 100 tanesi GSB ye yazsa elbet dikkat çekecektir. ben Neferdeyim kombinemi de aldım ama bu dayatma ile stadın boş kalacağını düşündüğüm için rahatsız oluyorum ve elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum. Çok zor değil GSB nin sitesine girip iki satır yazı yazmak.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 16:31
Alıntı yapılan Sergüzeşt

Alıntı yapılan yirmialtı

Alıntı yapılan Eskadyes

Alıntı yapılan meliheses

öğrenmek isteyen stadları, köprüleri ve duble yolları yapan firmaların soyağacına baksın. ihale süreçlerini incelesin. şartnamelerini okusun. bir ihale tek bir firmaya özel nasıl açılır görmüş olursunuz.
alan alacağını aldı bu stadlardan veren de vereceğini... bundan sonra seyirci gelmiş gelmemiş, araba geçmiş geçmemiş kimsenin umrunda olmaz.

kombine için yapılan uygulamayı toplu halde şikayet etmek bakanın dikkatini çekip sırf şirin görünmek için müdahale ettirebilir ama iş oralara kalmamalı aslında...
stadı guruplara peşkeş çeken yönetim bir an önce yanlışından dönmeli. Eskişehir taraftarının baskıcı rejimden hoşlanmadığını ve kimsenin dayatmasına boyun eğmeyeceğini en iyi bu yönetim bilir.

Futbolu geliştirmek isteyen, oncelikli olarak daha ilk siralardaki konulara el atar.altyapılari geliştirmek, altyapi tesisleri yapmak, altyapiyi teşvik etmek gibi gibi. Ama orada rant yok. Bolca inşaat yapacan, ekonomiyi hareketlendircen, geçici istihdam sagliycan, bi yandan da yandaşlarıni zengin edicen.her, Neticede yeni stadimiz oluyor. Evet bu bizim için güzel.

Ama her yere 33 bin, 40 bin stad yapmanın da mantigi var mi

Futbol kültürü olan bursa bile 2 yildir 42 binlik stadında sadece 1 maçta 30 bin seyircinin üzerine cikti
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 17:19
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan Sergüzeşt

Alıntı yapılan yirmialtı

Alıntı yapılan Eskadyes

Alıntı yapılan meliheses

Futbolu geliştirmek isteyen, oncelikli olarak daha ilk siralardaki konulara el atar.altyapılari geliştirmek, altyapi tesisleri yapmak, altyapiyi teşvik etmek gibi gibi. Ama orada rant yok. Bolca inşaat yapacan, ekonomiyi hareketlendircen, geçici istihdam sagliycan, bi yandan da yandaşlarıni zengin edicen.her, Neticede yeni stadimiz oluyor. Evet bu bizim için güzel.

Ama her yere 33 bin, 40 bin stad yapmanın da mantigi var mi

Futbol kültürü olan bursa bile 2 yildir 42 binlik stadında sadece 1 maçta 30 bin seyircinin üzerine cikti

Yapılan bu stadların bir çoğunda göreceksiniz ki klupler bu stadların bırakın bakımını kiralarını bile ödeyemeyecekler.Anadolu'da ortalama 3000 kişiye oynayan klupler mi bu stadları doldurucak ülkede öyle bir futbol kültürü mu bıraktılar ki insanlar lokal takımlarını izlesin takip etsin.Ancak süper lig de sene de 2 veya 3 maçta 10 bini geçen seyirci potansiyeli bulabilirsiniz.
    Biz de ise takım iyi ise 13-15 bin arası bir seyirci olur o kadar. Siz bakmayın Konya'ya filan onlar da yakında foslar ne yazık ki ülkenin gerçekleri bunlar.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 20:43
maraton        605

kale arkası    154

kale arkası    468

vip            43

toplam        1270             eskod bu sayıya dahil değil
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 20:50
Alıntı yapılan meliheses

maraton        605

kale arkası    154

kale arkası    468

vip            43

toplam        1270             eskod bu sayıya dahil değil

Uzun süredir kombine satılmaktadır komik rakam ama iddaa ediyorum eğer üst açılsın çok kısa sürede bu rakam kombine satılır bende dahil hala herkes beklemede
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2016 saat 20:54
Cezamızın biteceği haftaya kadar üst katlar açılmazsa sayı en fazla 5 bin olur biletli de 5 bin kişi gelir 10 bine oynar dururuz bu rezillik sayesinde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır