eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
Online Durum: Offline
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2016 saat 20:01
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan meliheses

kale arkası   431

kale arkası   146

maraton       573

vip           41

toplam        1191       eskod dahil değil.

1191 konustugumuz , dusundugumuz rakamlar nerrrdee , ulastıgımız rakam neerde

Ama yönetimimiz demek ki bu durumdan oldukça memnun!

Çünkü gidişatı değiştirmek adına, hiçbir farklı adım atılmıyor!
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2016 saat 20:33
Alıntı yapılan meliheses

kale arkası   431

kale arkası   146

maraton       573

vip           41

toplam        1191       eskod dahil değil.

üst katıda eskod'a versin tam olsun ...
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Joeblack26 Liste gör
Yeni Yazar

CB
  Alıntı Joeblack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2016 saat 23:49
Alıntı yapılan kekillist

Buradan üst katlar açılsın demekle sesinizi kimseye duyuramazsınız. Ben Nefer grubundayım. Kombinemde maraton alttan. Ama klubun ve Neferin bu uygulamayı dayatmasını yanlış buluyorum. Dayatmalar olmadan Eses taraftarı o stadın en az 26-28 binini rahat doldurur maç günü bilet satışlarıyla birlikte. Ama burda yazanlar neyden korkuyo bilmiyorum başlatılan kampanyayı imzalamaktan aciz. Klubu arayıp tepkisini dile getirmekten aciz. Anca burdan yazıp çiziyorlar. Sanki forumun admini Halil Ünal. Kime duyuracaksınız burdan sesinizi.

Olayı yönetim biliyor çözüm arıyorlar.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 01:10
Alıntı yapılan Joeblack26

Alıntı yapılan kekillist

Buradan üst katlar açılsın demekle sesinizi kimseye duyuramazsınız. Ben Nefer grubundayım. Kombinemde maraton alttan. Ama klubun ve Neferin bu uygulamayı dayatmasını yanlış buluyorum. Dayatmalar olmadan Eses taraftarı o stadın en az 26-28 binini rahat doldurur maç günü bilet satışlarıyla birlikte. Ama burda yazanlar neyden korkuyo bilmiyorum başlatılan kampanyayı imzalamaktan aciz. Klubu arayıp tepkisini dile getirmekten aciz. Anca burdan yazıp çiziyorlar. Sanki forumun admini Halil Ünal. Kime duyuracaksınız burdan sesinizi.

Olayı yönetim biliyor çözüm arıyorlar.

Çözüm çok basit aç her yeri herkes özgür istediği yerden alsın ayrıca yi bir reklam yap sat kombineleri anında kombine patlar herkes beklemede yönetimden açıklama bekliyor 10 yıldır kombine alırız baba oğul bekliyoruz is yerinde onlarca insan beklemede
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 01:14
Alıntı yapılan Joeblack26

...Olayı yönetim biliyor çözüm arıyorlar.

ATOMU PARÇALAMIYORUZ...

Alıntı yapılan Çınar

Sayın Yöneticiler...
Resmi hesaplardan hala anlamsızca kombine çağrıları yapılıyor!

"Kendi ayağınıza sıkıyorsunuz" yapmayın lütfen, dönün şu yanlışlarınızdan!!!

Satılan kombine rakamlarını görmüyor musunuz?
"Ya sanırım bir yerlerde hata yapıyoruz" diyen Eskişehirspor sevdalısı hiç mi eşiniz, dostunuz yok çevrenizde!

ACİLEN;
-Stadyumun her noktasını taraftara açın(EN AZINDAN MARATONLARIN ÜST KATLARI),
-Kombineleri aile, 18 yaş altı, 18-25 yaş, 65 yaş üstü şeklinde çeşitlendirin,
-Sosyal Medyadan "#okupabusehregelecek" deyip "kombine alın" demekle olmaz bu işler! Pazarlama danışmanlığı alın!!!

Bu kafayla devam ederseniz hiçbir zaman dolduramayacağız o stadyumu!!!
15 bin kişinin geldiği maçlarda da yatıp kalkıp dua edeceğiz!

BİZLER ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARIYIZ, BİR KEZ OLSUN DİNLEYİN!
DÖNÜN YANLIŞLARINIZDAN DÖNÜN!
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 07:28
Madem üst kat üst kat deniyo ben yönetimin yerine olsam bi blok açarım bakalım ne kadar zamanda satılıyor ayak bunlar alacak adam alır kombinesini.üst katmış alt katmış
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 09:14
maraton üst ün bir açılma ma sebebi de, herkes üstten kombine alır nefer grubu da aşağıda 300-500 kişi ortada koca maratonda kalırsa korkusu olabilirmi?
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 09:56
Nefer, Altes, Bando Eses vs. bütün gruplar kale arkasında toplansın. yönetimde stadın her yerini açsın sorun çözülsün.

Nefer de Kale arkasına geçerken itiraz etmesin veya maraton alt ı tek başına doldurabiliyorsa doldursun. eski statta bile kendilerine ait olan yeri dolduramayanlar bütün maraton alt ı sahipleniyor.

Nefer amacımız Eskişehirspor demiyor mu? madem ortak paydamız Eses geç o zaman kardeşim kale arkasına. Aileler de istediği yerde maçını izlesin.

bir de öyle deneyelim bakalım kaç kombine satılıyor?
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 10:01
Alıntı yapılan Esdy

Madem üst kat üst kat deniyo ben yönetimin yerine olsam bi blok açarım bakalım ne kadar zamanda satılıyor ayak bunlar alacak adam alır kombinesini.üst katmış alt katmış

Hadi bakalım arkadaşım acilsinda 3 günde neferin sattırmaya çalıştığı sayıyı geçiyor mu geçmiyor mu hep beraber gorelim
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2016 saat 10:51
neferin toplayacağı sayı maksimum 500 kişidir. Kendileri tribünde boş görünmemek için kombine alacak taraftarları engellemektedirler. Maraton üst açılmadan kombine felan almıyorum almayacağımda ne zaman maraton üst açılır o zaman bizim evden üç kişilik kombine çıkar. Bu yaştan sonra bağırın lan diye üstüme saldıracak 15 yaşındaki 30- 40 veletle uğraşacak halim yok.
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır