eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 00:23
 Ben şahsen ilk maçı bekliyorum pasoyu bile yeniletmedim.İster aşadan ister yukardan her yerden seyrederim.Yeter ki maç olsun.
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 08:17
Takıma süper transferler yapılsın alınanlar süper oynasın takım her hafta yensin. Üst tribün açılsın kombine çok pahalı ..cezamız bi bitsin...başı ağrıyor. . bilet 1 tl olsun ..vay yavrum vay bumu efsane taraftarlık..ÇOĞU KİŞİ FARKINDA DEĞİL AMA BU SENE TAKIM ÇIKAMASIN SAKARYA KOCAELİ'DEN BETER OLMAZSAK... OLAYIN ÖZETİ BU
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 09:00
taraftar gruplarının yeri kale arkası diye kim demiş bu işin rajonu nerede yazıyor bizde okuyalım? Türkiye dahil örneklere açın bakın Fenerbahçe Efsane Maratonuyla, Galatasaray üst duvarında Marshall yazan kapalısıyla, Beşiktaş da Kapalı dedikleri yerde tribünün kralını yaptı. Şimdilerde olay tamamen maddiyat adam stadın en güzel yerini tribün gruplarına ucuzdan vereceğime onları kale arkasına atarım maratondaki kombineyide 5-10 kat fazlaya satıp parama bakarım diyor. yoksa racon falan hikaye bugün aynı fiyatları koyun bakalım kale arkasında tribün grubu mu kalıyor. 2.si kimse dert etmesin kafasına da takmasın ben çok yazdım çizdim iyi niyetimle kimseye de bişey anlatamadım bu senenin önemini her Eskişehirspor taraftarı üstüne basa basa söylüyorum Eskişehirspor taraftarı biliyor o taraftarda alt üst sağ sol ayırmadan gelip kombinesini alıcaktır en iyi desteği de verecektir rahat olun bu takım bu sene çıktı çıktı çıkamazsa bir kaç lig daha düşünce bol bol yer kavgası yaparız burada!! . önümüz bayram daha uzunca bir süre etrafımda cevremde iş yerimde rahat 100 e yakın adam sayarım kombine alıcak ama almayan buna bende dahilim gittim kapalıydı alamadım acele de etmedim tekrar gitmek için. hele ki takımda ilk haftalar güzel sonuçlar alırsa o maratonda yapılan tribünü burada herkez izlesin. dostu da düşmanı da kıskandıracaz inş.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 09:06
Üst Trübünler Açıldı mı ?
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 09:09
Alıntı yapılan Esdy

Takıma süper transferler yapılsın alınanlar süper oynasın takım her hafta yensin. Üst tribün açılsın kombine çok pahalı ..cezamız bi bitsin...başı ağrıyor. . bilet 1 tl olsun ..vay yavrum vay bumu efsane taraftarlık..ÇOĞU KİŞİ FARKINDA DEĞİL AMA BU SENE TAKIM ÇIKAMASIN SAKARYA KOCAELİ'DEN BETER OLMAZSAK... OLAYIN ÖZETİ BU
üst tribün mecbur açılacak. bekleyen binlerce kişi var. kombineye pahalı diyen duymadım herkesin yakındığı üst tribünlerin açık olmaması. üst tribünleri açarlarsa efsane taraftarı görürsün. bir günde şu an a kadar satılanlardan fazla satılmazsa bişey bilmiyorum.
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 10:46
Alıntı yapılan kekillist

Alıntı yapılan Esdy

üst tribün mecbur açılacak. bekleyen binlerce kişi var. kombineye pahalı diyen duymadım herkesin yakındığı üst tribünlerin açık olmaması. üst tribünleri açarlarsa efsane taraftarı görürsün. bir günde şu an a kadar satılanlardan fazla satılmazsa bişey bilmiyorum.

Kesinlikle katılıyorum kekilist bekliyorum üst tribün açılsın diye hemde 20 arkadaş yanyana almak için.
Kimse kusura bakmasın ben yıllardır hep kombine almış gidemiyeceğimi bildiğim zamanlar bile muhakkak kombinem cebimde olmuş biriyim. bu stadda kombinemi yine alacağım ama kanımızda var birileri koyun misali zorlayınca inat ediyorum.
Zaten neden bu sıkıntı ortaya çıktı anlamıyorum. Zorla bir taraftar gurubuna angaje edilmek istemiyorum.
Evet saygı duyuyorum bu guruplardaki arkadaşlar bu işin ağır yükünü çekiyorlar ama yıllarca onlar o stadın yerini bilmez iken çccukken biz onların abileri babaları dayıları amcaları ile o stadda kendimizi yırtıyorduk. Şimdi müsade etsinler oturup maçımızı ve onların şovunu izleyelim bunuda bize çok görmesinler kardeşim.
E ni S
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 11:08
Alıntı yapılan kLaqE26

taraftar gruplarının yeri kale arkası diye kim demiş bu işin rajonu nerede yazıyor bizde okuyalım? Türkiye dahil örneklere açın bakın Fenerbahçe Efsane Maratonuyla, Galatasaray üst duvarında Marshall yazan kapalısıyla, Beşiktaş da Kapalı dedikleri yerde tribünün kralını yaptı. Şimdilerde olay tamamen maddiyat adam stadın en güzel yerini tribün gruplarına ucuzdan vereceğime onları kale arkasına atarım maratondaki kombineyide 5-10 kat fazlaya satıp parama bakarım diyor. yoksa racon falan hikaye bugün aynı fiyatları koyun bakalım kale arkasında tribün grubu mu kalıyor. 2.si kimse dert etmesin kafasına da takmasın ben çok yazdım çizdim iyi niyetimle kimseye de bişey anlatamadım bu senenin önemini her Eskişehirspor taraftarı üstüne basa basa söylüyorum Eskişehirspor taraftarı biliyor o taraftarda alt üst sağ sol ayırmadan gelip kombinesini alıcaktır en iyi desteği de verecektir rahat olun bu takım bu sene çıktı çıktı çıkamazsa bir kaç lig daha düşünce bol bol yer kavgası yaparız burada!! . önümüz bayram daha uzunca bir süre etrafımda cevremde iş yerimde rahat 100 e yakın adam sayarım kombine alıcak ama almayan buna bende dahilim gittim kapalıydı alamadım acele de etmedim tekrar gitmek için. hele ki takımda ilk haftalar güzel sonuçlar alırsa o maratonda yapılan tribünü burada herkez izlesin. dostu da düşmanı da kıskandıracaz inş.

Guzel ornekler vermissin bizans takımlarından...

orada belirttiğin tribun grupları gidip blok halinde satısa kapattırıyorlar tribunu... herkes biletinin ustunde yazan yere oturuyor... Bir fenerbahce stadında sahip oldugun yerden baska yere oturamazsın...

Bizim tribun gruplarına karsı bir tavrımız yok... ama madem kapatıyorsun ve "bagırmayacak gelmesin" diye basın acıklaması yayınlıyorsan sende belli blokları bir seferde alacaksın... diyeceksin ki su su blokları biz kapattık onlar bizim... bizde yan taraflarından yerimizi alırız...

ama sen komple maraton bizim diyorsun... halep oradaysa arşın burada.... kac bilet aldın kapattıgın tribunde ... daha kimseden ses cıkmadı... Madem tribunu kapattın kendi grubuna satısa acıldıgı ilkk gun alırsın tum grubun biletini...
Ortada satılan sadece 1000 bilet var... ama itiraz eden binlerce insan var...

ben yaptım oldu ile bu işler yürümüyor... tepki çekmekten AİLESİ ile birlikte mac izlemek isteyen adamı kacırmaktan başka işe yaramıyor bu hareketler...
biz AİLEMİZLE gerekirse çekirdeğimizi çitleyecegiz...
baktık senin grupların stadı costurdu, takımı costurdu... merak etmeyin biz coluk cocuk sizden daha çok bağırırız...

GRUPLAR arasındaki çekişmeden dolayı daha dogru durust tribun bile yapamıyoruz....
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 11:48
Tahsin abi yalnız şöyle birşey var yayınlanan manifestoyu veya Nefer grubunun instagram sayfasını takibe alın derim çünkü hergün bir manifestonun açıklamasını gayet net şekilde yapıyorlar
Yani misal sizin dediğiniz bağırmayacak olan gelmesin muhabbeti gayet güzel yerinde bir açıklama ile şunu diyor; Bağırmayacak olan gelmesin ( Tabi buna yaşı gereği katılamayacak olan,ailesinin yanında olan vs )
Ayrıca şu da var ki ben yemin ederim bugüne kadar lise zamanlarım hariç (Nefer sol kapalıda iken) hiçbir şekilde Nefer grubuna katılmadım 10 yıldır açık tribündeydim ama ben kendime güveniyorum bu yıl hiç düşünmeden Maratondan aldım kombine mi hemde en önlerden
Amaç şu nasıl ki Bursa'da Teksas,Kayseri'de Kapalı kale,Beşiktaş'ta Çarşı grupları adını duyurduysa kemik tayfa var ise Nefer grubunun da amacı budur
Öncelikli amaç yaşı büyük olanları grup içerisinde tutmaktır,tribünlerde saygı ve sevgi ön planda tutulacaktır,küfüre ve hakarete tekil veya çoğul hiçbir şekilde müsaade edilmeyecektir yani zaman geçtikte üzerine koyarak Nefer bu yolda daha da güzel işler yapacak daha da üzerine koyarak ilerleyecektir bu tip oluşumlara köstek değil lütfen destek olun eğer ki bu grubun düşünceleri oturursa yarın birgün Türkiye'nin en rahat maç izlenilen gerektiğinde tüm nefesinle destek olan bir Maraton inşa edilmiş olacaktır
Sizlerden ricam kimseden korkmaya gerek yok gönül rahatlığı ile kombinelerinizi bir an önce almanızdır. o eski sistem artık eminim ki olmayacak yani bu söylenilenler gibi 15-16 yaşında ki çocuklar sana,bana bağırın ulan diyemeyecek buna müsaade edilmeyecektir ben inanıyorum bunu başaracaklarına
Bu yıl yeni besteler,yeni koreografi'ler,yeni insanlar,yeni yüzler ile bambaşka bir sezon geçireceğiz lütfen destek olun bu yıl herşeyi bir kenara bırakalım
Takımımızı maddi ve manevi 12.adamsız bırakmayalım. şimdiden anlayışınız için Teşekkür ederim.

ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 12:08
Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan kLaqE26

...

Guzel ornekler vermissin bizans takımlarından...

orada belirttiğin tribun grupları gidip blok halinde satısa kapattırıyorlar tribunu...
herkes biletinin ustunde yazan yere oturuyor... Bir fenerbahce stadında sahip oldugun yerden baska yere oturamazsın...

Bizim tribun gruplarına karsı bir tavrımız yok...ama madem kapatıyorsun ve "bagırmayacak gelmesin" diye basın acıklaması yayınlıyorsan sende belli blokları bir seferde alacaksın...diyeceksin ki su su blokları biz kapattık onlar bizim... bizde yan taraflarından yerimizi alırız...

ama sen komple maraton bizim diyorsun... halep oradaysa arşın burada.... kac bilet aldın kapattıgın tribunde ... daha kimseden ses cıkmadı... Madem tribunu kapattın kendi grubuna satısa acıldıgı ilkk gun alırsın tum grubun biletini...
Ortada satılan sadece 1000 bilet var... ama itiraz eden binlerce insan var...

...
baktık senin grupların stadı costurdu, takımı costurdu... merak etmeyin biz coluk cocuk sizden daha çok bağırırız...

GRUPLAR arasındaki çekişmeden dolayı daha dogru durust tribun bile yapamıyoruz....

Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 12:14
grupçu borazanları verip veriştirmiş.bakıyorsun her taraflarına 1000 kişi değiller.yok olay olmazmış yok küfür olmayacakmış felan filan.yahu aç maraton üst tribünü gerçek taraftar alsın kombinesini. eskişehirsporun bu grupçulara ihtiyacı yok.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır