eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:08
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan Faruk26es

Bu ülkede 4 buyutulmusler her zaman şike yaptılar.
Piyango fb ye vurdu bu kadar basit.
Sedat Peker i dinlerlerken Bulent Uygun ile Mecnun Otyakmaz ile gorusmeleri falan derken olayı cozduler.
Zaten fb den kimse tapeler yalan diyemedi gecen ntv ye ciktiklarinda falan bile bu konuyu açamadılar.
Uefa Cas da mi fetö yani?
Dedigim gibi Türk futbolunu bu 4 buyutulmusler bitirdi.
Simdi de insanları stadlara çekmeye çalışıyorlar.

feneri falan savunmak niyetim değil.fakat tapelerde net,somut delil yok. Tarlalar sürüldü mü falan filan .. ayrıca uefa,cas türkiyeden yollanan polis fezlekelerine göre karar verdi. Fetöcü polis fezlekede ne yazdıysa o. Mesela esesle ilgili tapelerde ne var ? Şikeye ilişkin

ben yukarıda türk futbolu tertemiz demedim bu yazıyı o arkadaşlara yazıyorum sana değil tabki ,adam şike oldu kombine almaycağım diyor ,ülke hainlikten nerdeyse yıkılacaktı bu arkdaş eskişehirspor şike yaptı kombine almam diyor ona hayret ediyorum tuttuğun takıma böyle kulp mu takılır kaldıkı fetö heryerde oyunlar oynamışken ben bu meseleye kızdım ve karşı çıktım kimse ESKİŞEHİRSPORA LEKE sürmemez o kadar basit .Belki i adamlar tehdit etti belki öldürcez dediler belki hepsi yalandı düzmeceydi biz mütervazi bir anadolu takımıyız aziz başkanı yakmak için büssürü ali cengize alet edilmiş olabiliriz ,olmayadabiliriz adalet suçlu kararı vermedi dolayısıyla bizde suçsusuz o kadar .
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:11
Alıntı yapılan tatar ilker

...

Bu sayıları doğru kabul edersek, yönetimin ilk açıkladığı kombine fiyatları üzerinden kulübün geliri şu anlık:

1.Kategori: 24 x 2000 = 48.000 TL
2.Kategori:   5 x 1500 =   7.500 TL
3.Kategori:   0 x 1000 =       0 TL
4.Kategori:   4 x 500 =   2.000 TL
5.Kategori: 535 x 200 = 107.000 TL
6.Kategori: 495 x   75 = 37.125 TL
7.Kategori:   5 x 750 =   3.750 TL

Toplam: 202.375 TL

Milyonluk kentin,
"Anadolu Yıldızı" ünvanlı takımının,
35 bin kişilik stadyumunun utanç verici rakamları...!

Emeği geçenleri tebrik etmek lazım...
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:18
Yeter artık bu rezalet açın şu tribünleri isteyen istediği yerden alsın
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:31
yalnız bu rakama eskodun dahil olmadığını unutmayın. onlar sanırım sadece gişeden alabiliyorlar.

bu rakamlar da zaten daha gerçek değil. herkes beklemede. benim etrafımda tanıdığım en az kişi var . henüz kombine almadılar. fakat alacaklar
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:32
] yalnız bu rakama eskodun dahil olmadığını unutmayın. onlar sanırım sadece gişeden alabiliyorlar.

bu rakamlar da zaten daha gerçek değil. herkes beklemede. benim etrafımda tanıdığım en az 10 kişi var . henüz kombine almadılar. fakat alacaklar
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 13:39
Sen de on kişi var bende yüz kişi rahat var beklemede olan arkadaşım
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 15:47
Alıntı yapılan meliheses

] yalnız bu rakama eskodun dahil olmadığını unutmayın. onlar sanırım sadece gişeden alabiliyorlar.

bu rakamlar da zaten daha gerçek değil. herkes beklemede. benim etrafımda tanıdığım en az 10 kişi var . henüz kombine almadılar. fakat alacaklar

Melih Bey, ESKOD'a ayrılan tribün konusunda katılmıyorum. Çünkü internetten satışa açık olmayacak dediler. Şu an açık ve bütün bloktan yer seçilebiliyor. Mevcutta da 3 tane yer satılmış gözüküyor (bunlar gişeden mi online mı belli değil tabi ki). Fakat gişeden bugüne kadar satılan daha fazla koltuk olduğunu düşünmüyorum (belki toplu olarak ileri ki bir tarihte alacaklardır). Olsaydı, sistemden o koltukları satışa kapatırlardı ve sistem seçtirtmezdi. dolayısıyla ESKOD'a ayrılan yerden bence şu anlık 3 tane kombine satılmış.

Bu arada herkesin beklemede olduğu konusuna katılıyorum. Zira benim de çevremde bildiğim 9 kişi henüz bekliyor.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
sportage Liste gör
Yazar

cengiz
  Alıntı sportage Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 16:16

Alıntı yapılan meliheses

Melih Bey, ESKOD'a ayrılan tribün konusunda katılmıyorum. Çünkü internetten satışa açık olmayacak dediler. Şu an açık ve bütün bloktan yer seçilebiliyor. Mevcutta da 3 tane yer satılmış gözüküyor (bunlar gişeden mi online mı belli değil tabi ki). Fakat gişeden bugüne kadar satılan daha fazla koltuk olduğunu düşünmüyorum (belki toplu olarak ileri ki bir tarihte alacaklardır). Olsaydı, sistemden o koltukları satışa kapatırlardı ve sistem seçtirtmezdi. dolayısıyla ESKOD'a ayrılan yerden bence şu anlık 3 tane kombine satılmış.

Bu arada herkesin beklemede olduğu konusuna katılıyorum. Zira benim de çevremde bildiğim 9 kişi henüz bekliyor.

İlker Bey ESKOD konusunda herhalde eksik bilginiz var. ESKOD kombineleri internetten satışa kapalı. ESKOD kombineleri 101-102-103 blokları kapsıyor. Örnegin benim kombinem 102 blokta ama internetten 3.kategoriyi seçerseniz 102 blok yok ve ''Seçtiğiniz adet kadar koltuk, bu blokta mevcut değil.'' yazısı çıkıyor.
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2016 saat 16:28
Alıntı yapılan sportage

Alıntı yapılan meliheses

İlker Bey ESKOD konusunda herhalde eksik bilginiz var. ESKOD kombineleri internetten satışa kapalı. ESKOD kombineleri 101-102-103 blokları kapsıyor. Örnegin benim kombinem 102 blokta ama internetten 3.kategoriyi seçerseniz 102 blok yok ve ''Seçtiğiniz adet kadar koltuk, bu blokta mevcut değil.'' yazısı çıkıyor.

Cengiz Bey, doğrudur. Ben sadece sonradan çıkarılan 7. Kategori (sistem ilk açıldığında bu kategori yoktu) 109 numaralı Blok ESKOD'a (750 TL'lik tribün) ayrıldı diye biliyordum (yanlış biliyormuşum). Onda da sadece 3 tane satılınca bu bilgi üzerinden durum tespiti yaptım.

O zaman hem sizin hem de Melih Bey'in ilettiği gibi buraya 3. Kategori kombinelerini de eklememiz gerekiyor.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2016 saat 16:55
maraton        :542

kale arkası     : 130

kale arkası     : 379

vip              : 40

toplam           : 1091
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır