eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
Online Durum: Offline
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 23:59
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Alıntı yapılan Da Da Ding

Adamlık kriterine bak, yüzüne söylemek. Ahah, bugün de güldük. Canı isteyince bu foruma gelip milletin anasına babasına küfür eden adamın yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Canı isteyince silahla adam yaralama olaylarına karışan, sürekli adliyelik olan birisinin yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Kalsın, ben almayayım.

Benim adamlık kriterim biraz farklı. Bence adam olan, şikeciye, mafyacılık bozuntularına, takımını ve şehrini satanlara taviz vermez. Sen kendini bu kategoriye sokar mısın, sokmaz mısın, o da senin bileceğin iş. Ben insanları yargılamam, haddime değil.

Tekrar sağlıcakla sevgili kardeşim.

Kardeş yanlış anlama da senin şimdi burada yaptığın adamlık mı oluyor?
2 sayfa boyunca zırvalayıp durmuşsun yani bildiğin helikopterden helikoptere şarjör değiştirmişsin baya yetenekliymişsin yalnız kuru sıkı işlerinde.
Kalkmışsın daha dün foruma üye olmuşsun,maraton üst kapalı,kombine sayfasına verip veriştirmişsin ne tesadüf değil mi? var mı senin gibi başka çakma üye olacak arkadaşlar çağır gelsinler meydan boş nasıl olsa siz sıkın biz dinleriz.

Kardeş ? Yaşın kaç senin, daha çocuksun. Bana kardeş çekiyosun. Foruma hangi tarihte geldiğimin, hangi başlığa yazı yazdığımın konumuzla ilgisi ne ? Yeni kayıt oldum evet, kayıtlar açıldı kaydoldum. Yanlış bir şey mi yaptım istemeden pardon ? Cevap veremeyen, mantıklı tek kelime edemeyen çoluk çocuk yazmasın lütfen. Varsa doğru düzgün verecek cevabınız yazın. Yoksa gidin reyizinize, şikeci başkanınıza ağlayın. Salyalarınızı bana saçmayın.

Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 02:27
5-6 gün önce Passolig Kart sayımız 32.082 yken bugün 32.583 olmuş. Yeni stadyuma gecmemiz ve sampiyonlukla 40 bini geçeceğimizi düşünüyorum.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 07:37
Altlar dolmadan üstler açılmasın diyenler de haklı, yaşadığı tecrübeler nedeni ile bu karar saçma diyenler de haklı, ama iki tarafın da kullandığı iletişim dili son derece yanlış ve ayrıştırıcı, tüm haklılıklarını sıfırın altına indiren türden. Yalnız tek bir doğru var, bu sezon en büyük rakibimiz maddiyat. Normal şartlarda bu takım para sorunu yaşamazsa, rehavete kapılmazsa elini kolunu sallaya sallaya şampiyon olur. Hepimizin de malumu bu takıma maddi destek olan yok, yani iş yine taraftara düşmüş vaziyette. Her alınan kombine çorbada tuzdur. Öyleydiyi böyleydiyi bir kenara bırakıp hepimiz çorbaya tuzumuzu atalım. Armadun sapı, üzümün çöpüyle uğraşılacak zaman değil. Zaman destek zamanı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 10:38
Alıntı yapılan ouzhannov26

5-6 gün önce Passolig Kart sayımız 32.082 yken bugün 32.583 olmuş. Yeni stadyuma gecmemiz ve sampiyonlukla 40 bini geçeceğimizi düşünüyorum.

Bence düzgün reklam yapılsa 50bin çok rahat olur diye düşünüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 12:02
Yönetim, kombine pazarlaması konusunda hala çok pasif. Satış süreci başladığından beri yaptıkları tek şey taraftara "kombine alın" çağrısı yapmak. Bu şekilde hiçbir ilerleme kaydedemiyoruz. Kombine rakamları hiç değişmiyor.
İzleyeceğimiz ilk maçın tarihi yaklaştıkça satışlar artacaktır ama bu rakam asla 5 bini geçmez.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 12:42
SAYIN YÖNETİCİLER;

HATANIZI HALA ANLAMADINIZ MI?
GÖRMÜYOR MUSUNUZ SATILAN RAKAMLARI?

LİGE BOMBA GİBİ BAŞLADIK, LÜTFEN DÖNÜN ŞU YANLIŞTAN ve GÜLE OYNAYA, GÜMBÜR GÜMBÜR SÜPER LİGE YÜKSELELİM!!!

Stadın her noktasını taraftara açın,
biletleri çeşitlendirin(aile, 18 yaş altı, 18-25 yaş, 65 yaş üstü vs...),
profesyonel pazarlama danışmanlığı alın.

Alıntı yapılan hamdiozen

Yazdık bir şeyler,arkadaşlarda yazdılar ama biz anlatamadık herhalde.
O kadar yıllık görevini yapmaya çalışan taraftarım fikrimizi söyledik;çift cinsiyetli olduk, kombine almamak için bahane üreten adam olduk, ayrıştırıcı olduk yani anlayacağınız her türlü b.klu yafta yapıştırıldı.

35 bin.... evet yanlış yazmadım 35 bin kisilik bir stadyumumuz var ama eşiyle kızıyla babasıyla dedesiyle gelebilecek bir aile tribünümüz yok.Yazacak kelime bulamıyorum.

Halil Ünal'ın Hakkını yemeyelim.Tamam çok kızdık geçmişte neler dendi ama kor haline gelen közün içine elini soktu ve bu yoklukta güzelde transferler yaptı.Gram sözüm olamaz.Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

Ama bu stadyum olayını yanlış yaptı.
Bu sene Şampiyonluğa oynayan bir takımı destekleyecek sadece tribün grupları olmamalıydı.

Çocuklar, küçükler başarıyı severler.

Şu tribüne aileleriyle 1000 tane çocuk getirilse idi ki aile tribünü olsa muhakkak gelir.Yeni taraftarlarımız olurdu minik minik. Onlar 5 sene sonra zaten aşağı tribüne inecekler. Vakti saati de gelecek.

Evlerde eşinle çocuğunla haftalık maç muhabbetleri olacak hatta misafirlikte bile. Eşin ve çocuğunla Hürriyet'in kafasını, Erkan'ın hareketlerini yahut Boffin'in kurtarışları konuşulacak ve bu 10 sene içinde tüm şehirde yayılacaktı. Ben 10 sene sonrasını söylüyorum size.

Güzel ve nehiz bir ortamda aileler maç seyrederken çocuklar aşağıdaki gruplara özenecek ve bir an önce oraya katılmak için can atacaktı.

Bu aile tribününün reklamını billboardlar da görsel ve yazılı basında hatta kentin değişik yerlerinde stantla aslanlar gibi 6000 adet satmazsa adam değilim.

Ama malesef bu zihniyetle hiç bir zaman olmayacak.
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 13:33
forumun ana sayfasında yazıyor gelin kapalı gişe oynayalım.dalga geçer gibi çıkmışlar sırıta sırıta kapalı gişe oynamaktan bahsediyorlar.öncelikle taraftara saygı duy.ne istediğini araştır yahut dinle.vermişler tribünleri grupçulara 3-5 tane zırtapozun hegomanyasında maçlara git.ne yazsak boş.her taraf parsellenmiş.forumda da bunları borazanları yok fake hesap yok bizanslı sallayıp duruyorlar...
Yukarı
ersisli Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı ersisli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 15:28
Herkese merhaba, üniversite okumak üzere kente gelmiş ve burada hayatını kurmuş biriyim. Sağlam Beşiktaş taraftarıydım. Ancak kent, tribün kültürü ve dostlarım sayesinde yıllar içinde Es Es sevdası sardı içimi. Kulübün birçok lisanslı ürününü satın aldım. Şuan 7 yaşındaki kızımı Eskişehir maçlarına götürdüm. O yılın ekonomik durumuma göre kah kapalıdan kah açıktan kombine aldım. Bir eksiğim hiç deplasmana gitmedim. Endüstriyel futbolun ve hukuksuz uygulamaların beni soğutmasına rağmen, ES ES tribününde her yaştan ve her statüden insanlarla ortak nefes alıp vermenin hazzından vazgeçemedim.

VIP (en saçma/ahlaksız kısaltmalardan biri) tribününden kombine satın almayacağım. Onun dışında o ya da bu şekilde angajmanı çok olan, çantasında tribün dışı ajandası olan kişilerle de bir arada olmam mümkün değil. Tribün, gruplara zimmetlenemez. Tribün grubu rıza ile olur, zorla olmaz. Emekle olur, gaspla olmaz. Ben en çok yaşı küçükler için üzülüyorum; tribüncülüğü, kavga, küfür ve biatla eş görüyorlar. Halbuki futbol, kardeşlik, dayanışma, itiraz ve başkaldırının oyunudur. En çok da gücü elinde bulundurana karşı...

Lafı uzattım, kusura kalmayın yönetimden "bağımsız" taraftar için yer göstermesini rica ediyorum...
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 15:52
Alıntı yapılan ersisli

Herkese merhaba, üniversite okumak üzere kente gelmiş ve burada hayatını kurmuş biriyim. Sağlam Beşiktaş taraftarıydım. Ancak kent, tribün kültürü ve dostlarım sayesinde yıllar içinde Es Es sevdası sardı içimi. Kulübün birçok lisanslı ürününü satın aldım. Şuan 7 yaşındaki kızımı Eskişehir maçlarına götürdüm. O yılın ekonomik durumuma göre kah kapalıdan kah açıktan kombine aldım. Bir eksiğim hiç deplasmana gitmedim. Endüstriyel futbolun ve hukuksuz uygulamaların beni soğutmasına rağmen, ES ES tribününde her yaştan ve her statüden insanlarla ortak nefes alıp vermenin hazzından vazgeçemedim.

VIP (en saçma/ahlaksız kısaltmalardan biri) tribününden kombine satın almayacağım. Onun dışında o ya da bu şekilde angajmanı çok olan, çantasında tribün dışı ajandası olan kişilerle de bir arada olmam mümkün değil. Tribün, gruplara zimmetlenemez. Tribün grubu rıza ile olur, zorla olmaz. Emekle olur, gaspla olmaz. Ben en çok yaşı küçükler için üzülüyorum; tribüncülüğü, kavga, küfür ve biatla eş görüyorlar. Halbuki futbol, kardeşlik, dayanışma, itiraz ve başkaldırının oyunudur. En çok da gücü elinde bulundurana karşı...

Lafı uzattım, kusura kalmayın yönetimden "bağımsız" taraftar için yer göstermesini rica ediyorum...

işte büyük taraftar
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
Yer: eskişehir
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2016 saat 16:06
Alıntı yapılan esyagızes

Alıntı yapılan ersisli

işte büyük taraftar

Aziz EsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır