eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
Online Durum: Offline
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 16:23
Madem şahsen tanıyorsun, delikanlı gibi söyle o zaman, çok delikanlısın ya ani, o hesap.

Bu adam ne vasıfla orada bulunmaktadır ? Ülkücü olduğu için mi ordadır ? Çok eğitimli, görmüş geçirmiş bi abimiz olduğu için mi ordadır ? Sorunlarını konuşarak çözecek olgunlukta olduğu için mi ordadır ? Yoksa icabedince forum ve benzeri kamusal alanlarda ana avrat küfür etmeyi, adam dövmeyi, tehdit etmeyi iyi becerdiği için mi ordadır ?

Hangi vasıfla oradadır ? Şikeci Halil Ünal ile ne gibi bir ilişkisi vardır, neden Halil Ünal vaktinde protesto edilirken kendisi beri durmuş, ETB'yi veba gibi ele geçirip gönülden Eskişehirsporlu olan güzel insanları tribünden ve futboldan soğutmuştur ?

Neden sürekli bir adi suç davasında adı geçmektedir ? Bu insan mafya mıdır, taraftar mıdır ? Neden sürekli politik görüşüyle ön plana çıkmaktadır ? Bu insanın eğitimi nedir, entellektüel seviyesi nedir de politik önder gibi bir rol biçmiştir kendisine ? Neden etrafındaki 15 yaşında daha aklı olmadan fikri olan ülkücü ergen gençler pervane olmaktadır ? Bu gençleri ne gibi amaçlara alet etmektedir ?

Bu sorular bitmez canım kardeşim. Murat Diri'yi benim karalamama gerek yok, kendisi sağolsun uzun yıllardır bütün kamunun gözü önünde her boku yedi. Halil Ünal isminden daha kirli bir isim varsa Eskişehir'de, o da herhalde Murat Diri'dir.

Bu sorulara cevap aramıyorum, bu soruların cevabını biliyorum. Sadece bi kaç sene önce neler yaşadığını unutmuş olan taraftarlarıma, camiama, Eskişehirspor sevdalılarına neler çektiğimizi, kimler yüzünden çektiğimizi hatırlatmak için yazdım bunu. Bu kulübün içini çürüttünüz, ruhunu öldürdünüz el birliğiyle. Fakat bir gün kökünüzü kazıyacağız bu kulüpten. Ben inanıyorum ki bu çirkinlik, bu leke geçicidir. Eskişehirspor ismi üç beş kendini bilmez cahilin elinde oyuncak olsa da, isminin kalıcı olarak kirlenmesi mümkün değildir.

Hayde sağlıcakla.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 16:48
Alıntı yapılan Da Da Ding

Madem şahsen tanıyorsun, delikanlı gibi söyle o zaman, çok delikanlısın ya ani, o hesap.

Bu adam ne vasıfla orada bulunmaktadır ? Ülkücü olduğu için mi ordadır ? Çok eğitimli, görmüş geçirmiş bi abimiz olduğu için mi ordadır ? Sorunlarını konuşarak çözecek olgunlukta olduğu için mi ordadır ? Yoksa icabedince forum ve benzeri kamusal alanlarda ana avrat küfür etmeyi, adam dövmeyi, tehdit etmeyi iyi becerdiği için mi ordadır ?

Hangi vasıfla oradadır ? Şikeci Halil Ünal ile ne gibi bir ilişkisi vardır, neden Halil Ünal vaktinde protesto edilirken kendisi beri durmuş, ETB'yi veba gibi ele geçirip gönülden Eskişehirsporlu olan güzel insanları tribünden ve futboldan soğutmuştur ?

Neden sürekli bir adi suç davasında adı geçmektedir ? Bu insan mafya mıdır, taraftar mıdır ? Neden sürekli politik görüşüyle ön plana çıkmaktadır ? Bu insanın eğitimi nedir, entellektüel seviyesi nedir de politik önder gibi bir rol biçmiştir kendisine ? Neden etrafındaki 15 yaşında daha aklı olmadan fikri olan ülkücü ergen gençler pervane olmaktadır ? Bu gençleri ne gibi amaçlara alet etmektedir ?

Bu sorular bitmez canım kardeşim. Murat Diri'yi benim karalamama gerek yok, kendisi sağolsun uzun yıllardır bütün kamunun gözü önünde her boku yedi. Halil Ünal isminden daha kirli bir isim varsa Eskişehir'de, o da herhalde Murat Diri'dir.

Bu sorulara cevap aramıyorum, bu soruların cevabını biliyorum. Sadece bi kaç sene önce neler yaşadığını unutmuş olan taraftarlarıma, camiama, Eskişehirspor sevdalılarına neler çektiğimizi, kimler yüzünden çektiğimizi hatırlatmak için yazdım bunu. Bu kulübün içini çürüttünüz, ruhunu öldürdünüz el birliğiyle. Fakat bir gün kökünüzü kazıyacağız bu kulüpten. Ben inanıyorum ki bu çirkinlik, bu leke geçicidir. Eskişehirspor ismi üç beş kendini bilmez cahilin elinde oyuncak olsa da, isminin kalıcı olarak kirlenmesi mümkün değildir.

Hayde sağlıcakla.

Olayı yine sinsice ülkücülüğe getirip sonra yok ben politik bakmıyorum olaya diyorsun..Kökünü kazı,git orada işte ne diye klavyeden sallıyorsun hala ? işte deve işte hendek.. Boş boş ithamlarda bulunup algı operasyonu yapıyorsun.. Bu yazdıklarının bir tanesini yüzüne söyleyebilme cesaretin yok..Anca klavye arkasından sallar sallar durursunuz inan bana çok komik geliyor artık böyle şeyler bana.

İsim fake hesap fake salla babam salla git yüzüne söyle diyoruz yok ben muhatap almam diyorsun, muhatabın değilse ne diye yazıp ,çiziyorsun ? Kendinle çelişme adam olan gider yüzüne söyler,arkasından sallamaz!
Es-Es
Yukarı
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 17:47
Adamlık kriterine bak, yüzüne söylemek. Ahah, bugün de güldük. Canı isteyince bu foruma gelip milletin anasına babasına küfür eden adamın yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Canı isteyince silahla adam yaralama olaylarına karışan, sürekli adliyelik olan birisinin yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Kalsın, ben almayayım.

Benim adamlık kriterim biraz farklı. Bence adam olan, şikeciye, mafyacılık bozuntularına, takımını ve şehrini satanlara taviz vermez. Sen kendini bu kategoriye sokar mısın, sokmaz mısın, o da senin bileceğin iş. Ben insanları yargılamam, haddime değil.

Tekrar sağlıcakla sevgili kardeşim.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 19:24
Murat Diri ile şahsi olarak tanışmışlığım vs. yok, hatta yeri geldiğinde kendisine veya tribününe eleştirilerim de var. Fakat şu noktada ben Murat Diri'nin yerinde olsam savcılığa dilekçeyi vermiştim. Böyle klavye delikanlılarının çözümü oradır. Ver savcılığa dilekçeyi, savcılık yazsın sibere, siber istesin eskisehirspor.com'dan IP'leri, telekom yapsın IP'den adres tespitini, asayiş alsın elemanı çıkarsın hakimliğe. Sonra TCK 125 ile yargılansın. bitti. temiz.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 20:35
bilader kafan güzelmiş güle güle kullan. şimdi uzun uzun yazardım bunca yazından sonra sana yazılanların faydası olmayacağı kesin. zaten burada bir takım insanların tribüne ön yargı ile yaklaştığını biliyordum ama sen bildiğin nirvana yaşıyorsun şuanda.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 21:06
Arkadaşlar kombine alın kombine.Blok 126 Sıra G Koltuk 17...
__oldcity__
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 21:14
hayırlı olsun yarın 3 arkadaş bizde gidip alacağız avanslar yatıyor bu gece :)
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 21:22
Alıntı yapılan kLaqE26

hayırlı olsun yarın 3 arkadaş bizde gidip alacağız avanslar yatıyor bu gece :)

Sizede hayırlı olsun.İnşallah hızlanacak kombine alımları...
__oldcity__
Yukarı
Burakss Liste gör
Yazar

burak
Yer: ESkişehir
  Alıntı Burakss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 21:30
bende daha almadım ve çevremde alacak olan çok kişi var zamanla ilgi artacaktır
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2016 saat 21:54
Alıntı yapılan Da Da Ding

Adamlık kriterine bak, yüzüne söylemek. Ahah, bugün de güldük. Canı isteyince bu foruma gelip milletin anasına babasına küfür eden adamın yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Canı isteyince silahla adam yaralama olaylarına karışan, sürekli adliyelik olan birisinin yüzüne mi söyleyeceğim bunları ? Kalsın, ben almayayım.

Benim adamlık kriterim biraz farklı. Bence adam olan, şikeciye, mafyacılık bozuntularına, takımını ve şehrini satanlara taviz vermez. Sen kendini bu kategoriye sokar mısın, sokmaz mısın, o da senin bileceğin iş. Ben insanları yargılamam, haddime değil.

Tekrar sağlıcakla sevgili kardeşim.

Kardeş yanlış anlama da senin şimdi burada yaptığın adamlık mı oluyor?
2 sayfa boyunca zırvalayıp durmuşsun yani bildiğin helikopterden helikoptere şarjör değiştirmişsin baya yetenekliymişsin yalnız kuru sıkı işlerinde.
Kalkmışsın daha dün foruma üye olmuşsun,maraton üst kapalı,kombine sayfasına verip veriştirmişsin ne tesadüf değil mi? var mı senin gibi başka çakma üye olacak arkadaşlar çağır gelsinler meydan boş nasıl olsa siz sıkın biz dinleriz.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır