eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 10:06
Ben bu üst kat açılmaması konusunda aslında 2 tarafı da haklı buluyorum. Toplu görünmek açısından iyi olacak ama ailesiyle gelecek , 80-90 dk bağıramayacak kişiler içinde kötü olacak... Bu yüzden tartışmaya gerek yok bence maratonda ''ŞİMŞEKLER'' yazısı var değil mi 'ŞİM ve ER' bloklarına açık tribün taraftarı oturur geri kalan 'ŞEKL' kısmına nefer oturur. Nefer 80-90 dk bağırırsa yan taraflarda 50-60 dk bağırır yani bence çok fazla sorun etmeyin alın kombinenizi biz kocaman bir aileyiz ayrışmayalım birleşelim...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 10:16
Alıntı yapılan cngzhn

Ben bu üst kat açılmaması konusunda aslında 2 tarafı da haklı buluyorum. Toplu görünmek açısından iyi olacak ama ailesiyle gelecek , 80-90 dk bağıramayacak kişiler içinde kötü olacak... Bu yüzden tartışmaya gerek yok bence maratonda ''ŞİMŞEKLER'' yazısı var değil mi 'ŞİM ve ER' bloklarına açık tribün taraftarı oturur geri kalan 'ŞEKL' kısmına nefer oturur. Nefer 80-90 dk bağırırsa yan taraflarda 50-60 dk bağırır yani bence çok fazla sorun etmeyin alın kombinenizi biz kocaman bir aileyiz ayrışmayalım birleşelim...

Ne güzel yazmışsın tamam gruplar birlessin tek tribünde 5 6 grup olmasın ama nerdeee herkes ayrı telden çalıyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 10:17
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan hamdiozen

Yazdık bir şeyler,arkadaşlarda yazdılar ama biz anlatamadık herhalde.
O kadar yıllık görevini yapmaya çalışan taraftarım fikrimizi söyledik;çift cinsiyetli olduk, kombine almamak için bahane üreten adam olduk, ayrıştırıcı olduk yani anlayacağınız her türlü b.klu yafta yapıştırıldı.

35 bin.... evet yanlış yazmadım 35 bin kisilik bir stadyumumuz var ama eşiyle kızıyla babasıyla dedesiyle gelebilecek bir aile tribünümüz yok.Yazacak kelime bulamıyorum.

Halil Ünal'ın Hakkını yemeyelim.Tamam çok kızdık geçmişte neler dendi ama kor haline gelen közün içine elini soktu ve bu yoklukta güzelde transferler yaptı.Gram sözüm olamaz.Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

Ama bu stadyum olayını yanlış yaptı.
Bu sene Şampiyonluğa oynayan bir takımı destekleyecek sadece tribün grupları olmamalıydı.

Çocuklar, küçükler başarıyı severler.

Şu tribüne aileleriyle 1000 tane çocuk getirilse idi ki aile tribünü olsa muhakkak gelir.Yeni taraftarlarımız olurdu minik minik. Onlar 5 sene sonra zaten aşağı tribüne inecekler. Vakti saati de gelecek.

Evlerde eşinle çocuğunla haftalık maç muhabbetleri olacak hatta misafirlikte bile. Eşin ve çocuğunla Hürriyet'in kafasını, Erkan'ın hareketlerini yahut Boffin'in kurtarışları konuşulacak ve bu 10 sene içinde tüm şehirde yayılacaktı. Ben 10 sene sonrasını söylüyorum size.

Güzel ve nehiz bir ortamda aileler maç seyrederken çocuklar aşağıdaki gruplara özenecek ve bir an önce oraya katılmak için can atacaktı.

Bu aile tribününün reklamını billboardlar da görsel ve yazılı basında hatta kentin değişik yerlerinde stantla aslanlar gibi 6000 adet satmazsa adam değilim.

Ama malesef bu zihniyetle hiç bir zaman olmayacak.

Hamdi Bey teşekkürler....

İnşallah yazınızı dikkate alırlarda bu yıl 2 yerine 4 kombine alırım bahsettiğiniz 6000 e
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 10:27
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan hamdiozen

Yazdık bir şeyler,arkadaşlarda yazdılar ama biz anlatamadık herhalde.
O kadar yıllık görevini yapmaya çalışan taraftarım fikrimizi söyledik;çift cinsiyetli olduk, kombine almamak için bahane üreten adam olduk, ayrıştırıcı olduk yani anlayacağınız her türlü b.klu yafta yapıştırıldı.

35 bin.... evet yanlış yazmadım 35 bin kisilik bir stadyumumuz var ama eşiyle kızıyla babasıyla dedesiyle gelebilecek bir aile tribünümüz yok.Yazacak kelime bulamıyorum.

Halil Ünal'ın Hakkını yemeyelim.Tamam çok kızdık geçmişte neler dendi ama kor haline gelen közün içine elini soktu ve bu yoklukta güzelde transferler yaptı.Gram sözüm olamaz.Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

Ama bu stadyum olayını yanlış yaptı.
Bu sene Şampiyonluğa oynayan bir takımı destekleyecek sadece tribün grupları olmamalıydı.

Çocuklar, küçükler başarıyı severler.

Şu tribüne aileleriyle 1000 tane çocuk getirilse idi ki aile tribünü olsa muhakkak gelir.Yeni taraftarlarımız olurdu minik minik. Onlar 5 sene sonra zaten aşağı tribüne inecekler. Vakti saati de gelecek.

Evlerde eşinle çocuğunla haftalık maç muhabbetleri olacak hatta misafirlikte bile. Eşin ve çocuğunla Hürriyet'in kafasını, Erkan'ın hareketlerini yahut Boffin'in kurtarışları konuşulacak ve bu 10 sene içinde tüm şehirde yayılacaktı. Ben 10 sene sonrasını söylüyorum size.

Güzel ve nehiz bir ortamda aileler maç seyrederken çocuklar aşağıdaki gruplara özenecek ve bir an önce oraya katılmak için can atacaktı.

Bu aile tribününün reklamını billboardlar da görsel ve yazılı basında hatta kentin değişik yerlerinde stantla aslanlar gibi 6000 adet satmazsa adam değilim.

Ama malesef bu zihniyetle hiç bir zaman olmayacak.

Hamdi Bey teşekkürler....

İnşallah yazınızı dikkate alırlarda bu yıl 2 yerine 4 kombine alırım bahsettiğiniz 6000 e

olması gerekende bu, kendimde neferin bulunduğu tribünde olacağım. Aile tribünü şart.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 15:16
Bir şey sormak istiyorum.
Ben maçlara gidemiyorum (Aşırı heyecan sorun yaratıyor).
Ancak bu Pasolig zımbırtısına da para vermek istemiyorum.
Zaten faydası olduğuna da inanmıyorum.
Öyle olsa stadlarda suç işleyeni tespit ederler ve seyircisiz oynama gibi çağdışı bir cezada hala ısrar etmezlerdi.
Paso lig almadan sadece kulübe destek amaçlı kombine alabiliyormuyuz.

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 15:25
Alıntı yapılan Ahmet

Bir şey sormak istiyorum.
Ben maçlara gidemiyorum (Aşırı heyecan sorun yaratıyor).
Ancak bu Pasolig zımbırtısına da para vermek istemiyorum.
Zaten faydası olduğuna da inanmıyorum.
Öyle olsa stadlarda suç işleyeni tespit ederler ve seyircisiz oynama gibi çağdışı bir cezada hala ısrar etmezlerdi.
Paso lig almadan sadece kulübe destek amaçlı kombine alabiliyormuyuz.

pasolig olmadan bilet veya kombine almak mümkün değil. maalesef ki o zımbırtıyı çıkartmanız ve boşa para vermeniz gerekiyor.

siz bilirsiniz tabi ki ama bir öğrenci arkadaşımıza kombine sponsoru olarak külübe hem destek hem de +1 taraftar kazandırmış olabilirsiniz.
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 16:38
Alıntı yapılan prodigy

Murat Diri'den mesaj var :)

Maraton Üst açılsın diye bekleyen arkadaşların dikkatine;

Maraton alt bitse dahi üst açılmayacak. Kale arkaları dolduktan sonra VİP dolduktan sonra üst bölümler açılacak. Tribünlerdeki birlik beraberlik için böyle bir karar alındı. Bütün stadyumun alt bölümleri dolmadan üst kısım satışa sunulmayacak. Bayram'dan sonra alt bölümlerin satışı da hızlanır. Takımımız da galibiyet serisi yakalar ve komple alt bölüm biter diye ümit ediyoruz. Öyle olmasa dahi bazen içimizdeki BİZANS SEMPATİZANLARINDAN arınmak için iyi olacaktır.
KOMBİNE AL ARMANA SAHİP ÇIK
BAHANELER ÜRETME BESTE ÜRET

Tribün lideri niye bunu açıklar, bunu bizlere açıklayabilecek bir yönetici yok mu?

Stada gelmeyene/gelemeyene veya gelmek istemeyene Bizans sempatizanı demek ne güzel iş valla. Özgürlükler de alınsın bence insanlardan herkese bir Nefer atkısı takılsın, zorla Maraton Alt aldırılsın.

ben de pırasa sevmeyenler bu tam bir bizanslıdır diyorum. yok mu arttıran?
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 16:52
dun facebookta bı yazı vardı. Eskısehırspor.com kapanacak 23.08.2016 tarihten sonra dıye. dogrulugu var mı acaba? sanırım bazı kısıler elestırlerı kaldıramadıgı ıcın formu kaldırmayamı karar verdı.. eger böyle bısey varsa gercekten cok yazık..
sadece eses
Yukarı
cerkanc Liste gör
Yeni Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı cerkanc Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 16:56
HEYECANLA MARATON ÜSTÜN AÇILMASINI BEKLİYORUM.  STAD KİMSENİN BABASININ MALI DEĞİL...  ÜST KAT AÇILACAK VE KOMBİNEMİ ALACAĞIM. 
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2016 saat 17:17
Alıntı yapılan erkaneses2626

dun facebookta bı yazı vardı. Eskısehırspor.com kapanacak 23.08.2016 tarihten sonra dıye. dogrulugu var mı acaba? sanırım bazı kısıler elestırlerı kaldıramadıgı ıcın formu kaldırmayamı karar verdı.. eger böyle bısey varsa gercekten cok yazık..

Üyelikler kapanacak forum değil. Bildiğiniz gibi foruma üyelik sadece belli zamanlarda açık tutuluyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır