eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 09:48
Kombine almayı heyecanla bekliyordum fakat yazılanları, yapılanları gördükçe hevesim günden güne kaçıyor
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 10:25
Alıntı yapılan AlargA

Kombine almayı heyecanla bekliyordum fakat yazılanları, yapılanları gördükçe hevesim günden güne kaçıyor

Al benden de o kadar ve bence yüzlerce kişi bu durumda
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 10:26
Ya cidden trajikomik olaylar yaşanıyor. An itibariyle güvenlik görevlileri için ayrılan yerleri çıkardığınızda maratonda 300 kombine satılmış. Hadi nefer 1000-2000 kişi toplar diyorduk. Neferin kendi üyeleri bile kombine almıyor ki:
We will manage together.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 10:44
Alıntı yapılan AlargA

Ne yazık kı bende buna benzer seyler dusunuyorum
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 10:57
Bütün fabrikalar toplu kombine alımı için üst maratonu bekliyorsa. En az 3 -4 kişi gelecek ve taraftar gruplarının arasında yer almak istemeyen aileler üst maratonun açılmasını bekliyorsa yönetim dönecek kendisine ben nerede yanlış yaptım diye soracak. Sezon içindede maddi sıkıntılar baş gösterince de topu taraftara atıp yeni stada ilgi yok şehir bütünleşmeli deyip mesut hoşcan gibi konuşmayacak...
We will manage together.
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 12:18
Alıntı yapılan Dorlion

Ya cidden trajikomik olaylar yaşanıyor. An itibariyle güvenlik görevlileri için ayrılan yerleri çıkardığınızda maratonda 300 kombine satılmış. Hadi nefer 1000-2000 kişi toplar diyorduk. Neferin kendi üyeleri bile kombine almıyor ki:

Ortalığı velveleye vermenin anlamı yok. içeride ki ilk maçımıza 2 ay var. milletimizin özelliğidir işini son dakikaya bırakmak. Sayı illaki artacak, satışlar hızlanacaktır. Bizim evden 3 kombine var kale arkasından alacağız acele etmiyoruz etmemiz için bir neden yok..
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 12:18
maraton üst açılsa, kombineyi daha çok altmı satar üstmü ? bunun cevabını bilenmi üstü açmıyor acaba anlamadım
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 12:28
Alıntı yapılan Dorlion

...En az 3-4 kişi gelecek ve taraftar gruplarının arasında yer almak istemeyen aileler üst maratonun açılmasını bekliyorsa yönetim dönecek kendisine ben nerede yanlış yaptım diye soracak.
Sezon içindede maddi sıkıntılar baş gösterince de topu taraftara atıp yeni stada ilgi yok şehir bütünleşmeli deyip mesut hoşcan gibi konuşmayacak...
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 12:40
maraton üst neden kapalı.kombine para demek yönetimin paraya ihtiyacı yokmu.anladığım kadarıyla ne yaptığını bilmiyor yönetim.grupçuların oyuncağı olmuş...
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 12:42
Alıntı yapılan esyagızes

maraton üst neden kapalı.kombine para demek yönetimin paraya ihtiyacı yokmu.anladığım kadarıyla ne yaptığını bilmiyor yönetim.grupçuların oyuncağı olmuş...

We will manage together.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır