eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 18:27
Hakan bey Allah aşkına yeni stadla passo sayısının artacağını anlayın.
Bu diğer takimlarda böyle olmuştur. Bizde de boyle olacaktır.
Bir de yasiniz dogruysa eger yaşınıza yakışmıyor hocam çok hakaret ediyorsunuz, saygı sevgi cercevesinde yazmak varken bir anlık ofke ile yazdığınızı düşünüyorum saygilarimla.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 18:32
Alıntı yapılan deplasmancı

Çınar, üzülerek söylüyorum ki hiç tribünden anlayan birisi değilsin. Kıyaslama yapmadım zaten eğer küçük takımlar gibi küçük kalalım küçük düşünelim diyorsanız ya kayserilisinizdir, Ya da karabuklu.
Konya yı yazmam tabiiki de çünkü adamlar tribunlerini dolduruyorlar Onlar da bize benzer yanları var.

Evet , elimde istatistik var , mesela 2 milyon nüfusu olan ve bizden iki kat passoligi bulunan takımlar bile stadın her tarafının satışa sunuldugunun yönetimin Yanlış politikasıyla göze çarpan çarpık kentleşme gibi oturan insanların görüntüsünden rahatsızlık duyulduğunun, birlik beraberlik ve bütünlük sağlayamadıklarını hepimiz biliyoruz.
Ayrıca bakıyorum da şehrin ileri gelenleriyle birlikte orneklendirmeler de göz önüne bulundurularak alınan bir yönetim kararınında sadece nefer tribünü hedef gösteriliyor. Nefer zamanında bu şehrin müptezellerini temizledi diye mi hedef alınıyor? Yoksa sizler o eski müptezeller misiniz? Nefer tribünü hep birlikte altta tribün yapalım diyor, Siz yukarı da çekirdek citleyip maç izlemek istiyorsunuz. O kadar sosyeteyseniz loca almanızı tavsiye ediyorum ...Eskişehirsporluluk takım desteklemek 90 dakika şaşmamak, maddi manevi takıma katkıda bulunmaktır. Her hangi bir Eskişehirspor grubuna sallamak değil.. Hele hele müptezelleri temizlemiş efendiligi ile nam salmış bir grubu hedef almak Eskişehirspor düşmanı olmayı gerektirir.

Tribünlerin üst katlarının açılmamasını savunan kim?
Mesajından 4 yorum yukarı bakarsan, küçük düşünenin kim olduğunu anlarsın.

Konya tribünlerindeki çarpık kentleşmeymiş, rahatsızlıkmış, birlik bütünlükmüş, siz neden bahsediyorsunuz acaba?
Sattıkları kombine sayılarından haberiniz var mı?

Bu iş sadece nüfus işi mi?
Ayrıca Eskişehir'de nüfus bakımından diplerde değil, ülkenin 14. büyük merkezi.

Futbolun F'sinden anlamayan, 2 sene önce kupa finaline gittiğimizde ağızları açık Eskişehirspor taraftarını izleyenleri kendimizle kıyaslattıranlar utansın!

Bu arada sorduğum istatistik;
Eskişehirspor önceki yıllarda kendi şehrinde, UEFA standartlarında, fiziki imkanları çok yüksek bir stadyumda maç yaptı mı?

Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 18:45
Bayram sonrasına kadar sabredilmeli, şuan yavaş gidiyor gözükse de artacaktır. Statta ki ilk maça kadar 40-50 bin arası passolig satışı hedeflenmeli, kart sahiplerinin %50'sini stada çekmeye başarabilirsek büyük başarı olur. 30 bin kişiyi doldurmak kolay değil benim fikrim 15-20 bin arası olsak bile 1. lig için iyi bir ortalama tuttururuz. Tabi bunun için biraz mazeretleri halının altına süpürmemiz lazım ve herhangi gruba dahil olmak istemeyen insanlarında rahat bırakılması lazım..

Neferin kendisine güvenmesi güzel galiba İ-M-Ş-E-K-L-E bölümlerini doldurabilme kapasitesi görmüşler kendilerinde yanlarda kalan Ş VE R bölümlerine de bağırmak istemeyenler oturur. Valla büyük sorumluluk bunun ucu iki türlü Kayseri, Gençler gibi stadın ortasında sırıtmakta var, efsane olmakta var.

ANTİ-BİZANS
Yukarı
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 18:50
Alıntı yapılan azzuri26

Hakan bey Allah aşkına yeni stadla passo sayısının artacağını anlayın.
Bu diğer takimlarda böyle olmuştur. Bizde de boyle olacaktır.
Bir de yasiniz dogruysa eger yaşınıza yakışmıyor hocam çok hakaret ediyorsunuz, saygı sevgi cercevesinde yazmak varken bir anlık ofke ile yazdığınızı düşünüyorum saygilarimla.

Azzuri bey kardeşim.
Diğer takımlarda yeni stadyum ile sayının arttığının aksini söylemiyorum.
Ancak şuan sayı belli olduğu için üst tarafın açılması ahmakça olacaktır.
Lütfen artık bırakın bu taraflı ön yargılı düşünmeyi.
Bizlerinde yeni stada geçtiği zaman passo sayısı artacaktır.
Ancak bizler şuan elimizdeki donelere göre hareket etmeliyiz.
Bu hareketle üst tarafların açılması intihar olur.
Efsane taraftar ünvanımızı yerle bir eder.
Genç kardeşlerimiz Kayseri örneğini vermiş aynı öyle olabiliriz.
Ancak bu sene başarılı bir sezon geçirir süper lige çıkarsak.
İşte o zaman üst katların açılmamasına hepimiz tepki gösteririz.
Şuan mantık dışı akıl dışı bir söylem olarak aklımızda kalmalı.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 19:04
Alıntı yapılan EsBoraEs

Bayram sonrasına kadar sabredilmeli, şuan yavaş gidiyor gözükse de artacaktır. Statta ki ilk maça kadar 40-50 bin arası passolig satışı hedeflenmeli, kart sahiplerinin %50'sini stada çekmeye başarabilirsek büyük başarı olur. 30 bin kişiyi doldurmak kolay değil benim fikrim 15-20 bin arası olsak bile 1. lig için iyi bir ortalama tuttururuz. Tabi bunun için biraz mazeretleri halının altına süpürmemiz lazım ve herhangi gruba dahil olmak istemeyen insanlarında rahat bırakılması lazım..

Neferin kendisine güvenmesi güzel galiba İ-M-Ş-E-K-L-E bölümlerini doldurabilme kapasitesi görmüşler kendilerinde yanlarda kalan Ş VE R bölümlerine de bağırmak istemeyenler oturur. Valla büyük sorumluluk bunun ucu iki türlü Kayseri, Gençler gibi stadın ortasında sırıtmakta var, efsane olmakta var.

Aynen Ş veya R den almak en mantıklısı veya ilk maça biletle girip nabız yoklayip sonra almak.
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 19:37
neferle birlikte sürekli bağıracak toplam kişi sayısı en fazla 4 blok olur. yani mesela "şekl" bloklarındakiler bağırır. kenardakiler ara sıra katılır. en uçtaki bloktakiler de yerinden kalkmazlar.

nefere katılmak istemeyenler rahat olsun bence alt tribünden alırlarsa istediklri gibi izlerler
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 20:57
Aha buraya yazıyorum. Stattaki doluluk oranını arttıracak taraftar bildiğimiz eski açık seyircisi. Bu taraftar profili için fiyat çok önemli. Bu nedenle kale arkasında eski açık ruhu oluşabilir. Ancak maraton bu stratejiyle anca iki blok kombine satılır. Tamda kamera karşısında çok komik bir görüntü oluşacak. Türkiyeye bu stratejiyle rezil edeceğiz kendimizi. Belki maçlar başlayınca dolsun diye fiyat düşürülür. Eee ben ne anladım bu işten. Kulübün tek kurtuluşu stat gelirleri değilmi. Yeni stattan gelir elde edemezsek bu kararı alanlar sayesinde maaşlar ödenemeyecek ve şampiyon olamayacağız. Geniş persfektiften bakmak lazım.
We will manage together.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 21:48
Alıntı yapılan Dorlion

Aha buraya yazıyorum. Stattaki doluluk oranını arttıracak taraftar bildiğimiz eski açık seyircisi. Bu taraftar profili için fiyat çok önemli. Bu nedenle kale arkasında eski açık ruhu oluşabilir. Ancak maraton bu stratejiyle anca iki blok kombine satılır. Tamda kamera karşısında çok komik bir görüntü oluşacak. Türkiyeye bu stratejiyle rezil edeceğiz kendimizi. Belki maçlar başlayınca dolsun diye fiyat düşürülür. Eee ben ne anladım bu işten. Kulübün tek kurtuluşu stat gelirleri değilmi. Yeni stattan gelir elde edemezsek bu kararı alanlar sayesinde maaşlar ödenemeyecek ve şampiyon olamayacağız. Geniş persfektiften bakmak lazım.

Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 21:58
Bu Adnan26 millete çakal köpek vs gibi kelimeleri hangi modun izniyle söylüyor acaba.
Bu adamın ne torpili varda ban yemiyor.
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 22:31
Alıntı yapılan EsBoraEs

Koskoca tribün herkeze yer var işte kanıtı da burda yaşım 50 bagıramam ama maratondan da vazgeçmem diyenler için bire bir bence
Anadolu Yıldızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır