eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
Online Durum: Offline
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 08:42
bügün günlerden salı istanbul maçı..pazar.günlerdir bizim forum dahil tüm yerel ve ulusal basını izlemiyorum.nedeni mi.. söylememe gerek yok sinirler tepemizde..herkez gibi.pazardan bu yana hayat cehennem.kendimi zor tutuyorum.hani bir başlasam edilecek cok kelam var.ama bakıyorum.olanlar kimsenin umrunda değil başkan gene vermiş veriştirmiş.aslında yukarıda yazmış esesserdar arkadaşım kardeşim cok güzel anlatmış.aynene katılıyorum.çok bişey yazmaya gerek yok.Bu takımı sevmek suçsa asın bizi kardeşim.en azından birkere ölürüz.herhafta ölmeye bıktık.yeter...yeterAngry
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 08:54
Şunu söylemek gerekiyo tamam takımda bi düzensizlik bi kötü futbol puan kaybı vs.her şey mevcut ama puan tablosuna baktığımızda ümitsizliğe kapılmamızın bize yarar değil zarar getireceği malum.şuan 6 maç var ve biz sadece süpelige direkt çıkacak 2.takımla aramızda 1 puan fark liderle 3 puan fark var.lider konumdaki adamda rahat değil kimse rahat değil onlarda bizden iyi değiller kısacası ben gene umutluyum gene umutluyum destek olalım.büyük taraftara bu yakışır ...şimdi destek zamanı inşaallah bu haftadan itibaren düzelecek her şey.morallerimizi bozmayalım gerekirse antrenmanlara gidip destek verelim.bu takım çok zor günler gördü ve hepsinide yüz akıyla atlattı.
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 09:03
28 haftadir verilen destege saysinlar edilen kufurleri. Eger biraz onuru varsa bu takimin cikar kendilerine cekip duzen verirler. Taraftarin ettigi kufuru agzina tikar, yedirirler.

Bu taraftarin ruhunda var fevri hareket etmek. Eskisehirspor'un basina gecen yonetici de formasini giyen futbolcuda bunu bilecek. Ona gore hareket edecek. Bu bizi biz yapan degerlerin en onde geleni. Bunu yapmayacak bir noktaya geldiginde Eskisehirspor seyircisi, Kayserispor, Sivasspor taraftarindan bir farki kalmamis demektir. Eger gelecekte yine ayni sonuc alinacak olsa yine ayni kufurler edilir.  Taraftarin tepkisi alinan kotu sonuca degil. Takimin icinde bulundugu bolmusluk hali, gruplarin olusmasi, herkesin bize devletin milyonlarini somuruyormusuz muamelesi yapmasi bunun karsiliginda da elimize hicbir sey gecmemesinde.

Isin garibi bunu en once bilmesi gereken kulup baskaninin edilen kufurlerin yasanan hayalkirikliginin bir sonucu oldugunun altini cizmesi ve olaylari sogutmasi yerine taraftarin ustune gitmesi. Artik onu da biz mi gosterelim. Mesela soyle bir aciklama yapilabilirdi:

"Eskisehirspor yonetimi olarak icinde gectigimiz zorlu surecin farkindayiz. Futbolcularimiza edilen kufurleri tasvip etmesekte taraftarimizin yasadigi hayalkirikligini biz de yasiyoruz. Ancak unutulmamasi gereken lider Sakaryaspor'un sadece 3 puan arkasinda oldugumuz ve onumuzde oynanacak 6 mac oldugudur. Eskisehirspor'u sampiyon yapacak futbolculara bir alti hafta daha kosulsuz destek verilmesini taraftarimizdan istiyoruz."

Su sekilde bir yazili aciklamayi yapacak adam yok mu bu kulupte???? 
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
selamiy26 Liste gör
Yazar

Selami Yangın
Yer: Rize
  Alıntı selamiy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 09:20
Metin Diyadini gönderdiniz, şimdi sıra taraftarda mı sayın başkan? Bir Sergen için, ya da bir başka topçu için bu büyük taraftara kıymak ve suçu taraftara yüklemek doğru mu? Diyarbakır maçında tribündeydim, takımda ruh adına hiç bir şey yoktu, Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir, İstanbul maçının böyle olacağı belliydi, Samsun maçının da ne olacağı belli hiç kendimizi kandırmayalım boşuna, takım içinde anlayamadığımız başka şeyler var, hiç kimse koşmak futbol oynamak istemiyor, ne oldu böyle takıma, 26 haftada çok iyi olmasa da öyle ya da böyle götüren takım 3 haftada berbat hale geldi, soruyorlar bana çevremden kadronuz mükemmel o takım bizde olsaydı şimdiye şampiyonluğumuzu ilan etmiştik diye, benim de cevabım o topçular sizin bildiğiniz topçular değil artık, hepsi ruhsuz hepsi para peşinde olmuş, bu formayı kesinlikle hak etmiyorlar, ben eskişehir çocuklarının oynamasını istiyorum yenilsinler ama yeter ki yürekleriyle oynasınlar takım oynadı koştu da yenildi diyelim, diyarbakır maçında sinirlerimden kahroldum hasta oldum, artık yeter çevremde alay konusu oldum kendinize çekidüzen verin ey futbolcular yoksa hepiniz bu şehirden defolur gidersiniz.
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 09:41
Sayın başkan bu büyük camiyayı ihanetle suçlarken diğer taraftanda takıma destek olmamızı istiyor.Asıl ihanet karda,çamurda,-5 derecede ,en uzak deplasmanlarda ,ailesinin rızgından keserek takımı destekleyen camiyaya reva görülendir.Madem biz takıma ihanet ediyoruz ben kendi adıma maçlara gelmiyorum hemde kombinem olduğu halde siz toz kondurmadığınız futbolcularla yürüyün bakalım nereye kadar gideceksiniz.

''ASIL İHANET BU BÜYÜK CAMİYA İLE DALGA GEÇMEKTİR''

Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 09:53
Alıntı yapılan eskobar

.Yinede tarftar olarak SAMSUN maçına 10 otobüs  gitme  kararı  aldık(İNŞALLHAH  SAMSUNDA  CENAZE NAMAZINI  KILMAYIZ) bİZLER  GÖREVİMİZİ KANIMIZIN SON DAMLASINA kadar  vermeye  devam edecez.Yılmadık  yılmıcaz...TÜM TÜRKİYEYE  DUYRULUR...

Bu bahsi geçen 10 otobüsü başkan mı verdi? Yoksa taraftar grupları kendi mi kaldırıyor?
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:00
Başkan 1 Nisan şakası yapmış galiba Smile
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:14
futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...
anlasilan bu topraklara medeniyet zor gelicek...
Yukarı
RYAN Liste gör
Yazar

MURAT
  Alıntı RYAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:21
Alıntı yapılan prenspamukses

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...
konunun özeti budur tebrik ederim arkadas seni
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:23
Alıntı yapılan prenspamukses

heralde bu sayfada yapılan en komik yorum bu olsa gerek ve heralde Mehmet Akif ERSOY'un "tek dişi kalmış canavar" diye tarif ettiği 'MEDENİYET' sizin bahsettiğiniz medeniyet olsa gerek...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır