eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:51
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan alinyazisi26

Adnan beyin belliki Eskişehir taraftarıyla sorunları var. Her mesajında taraftarın bütünlüğünün bozulması için elinden geleni yapıyor.Yazık modlar da böyle taraftarı parcalamaya yeltrnenleri görmezden geliyor. Adnan beyin forumdan değil ülkeden uzaklaştırılması birlik ve beraberliğimize güç katacaktır. Zaten kendisi gibi 3-5 kendini bilmezin bu forumdan uzaklaştırılacağını düşünüyorum.

Kac tane nickle yaziyorsun? Evet haklisin, sizin gibi saygi yoksunu cakallarla sorunum var. Birine laf atinca pitbullar gibi ortaya cikan sözde savunma yapanlar... sizin gibilerine kendimi begendirme gibi bir arzumda yok, millet sizide bilir benide. Bak bakalim yukariya, savundugun "arkadasinin" kullandigi sözcüklere, bir de benim kullandiklarima. Eger arada bir fark göremiyorsan, beni tahrikci buluyorsan sana kolay gelsin.

Bu arada ülkeden uzaklastirmana gerek yok, ben zaten ülkede degilim cahil cocuk. Ama sizlerin yazilarindan o kadar belliki, modaya uymussunuz, isinize gelmeyeni ülkeden atin. Bu günlerde bu tür laflar prim yapiyor. Baskomutaniniza selam.

Almanyada işsizlik maaşı ile yaşadığınızı düşünmekteyim adnan bey.
bu kadar boş işlerle uğraşan bir Eskişehirsporlu olmamalı.
Belliki canınız sıkılıyor.
Oturmuş ancak Eskişehirde olanlara yazıp insanları ayrıştırıyorsunuz.
Burada bile değilsiniz.
Yazık çok yazık.
Gerçi sizin gibileri gördükçe taraftarımızın ne kadar doğru hamle yaptığını görüyoruz.
Üst açılsun-guruplar kapatılsın gibi söylemleri söyleyenlerin çoğunun ortak noktası Eskişehirde bile oturmuyor.
Neye kime hizmet ettiğiniz belli değil.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
HRYRDNFR26 Liste gör
Yeni Yazar

Ünal
Yer: Eskişehir
  Alıntı HRYRDNFR26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:59
Şuan a kadar grubların yeni sataddaki yerini belirlemesinden sonraki eleştirileri baktigimizda eskisehirsporumuzun basarisi gelecegi için olmadığıni NEFER karsiti kişilerin gundem oluşturup NEFER e zarar verme çabasi olduğunu gormekte zorluk çekmiyoruz NEFER e gönül vermiş yada NEFER bünyesinde olmasada NEFER in tirbunlerde herzman olmasını isteyen kişiler de iyi biliyorlar ki NEFER bu zamana kadar kalkıştığı her konuda başarılı olmuştur ve yeni stad da taşın altına değil tarif edilemeyecek bir yükün altına elini koymuştur Türkiyde bi ilki gerçekleştirerek Maratonda yerini alacaktir NEFER düşmanları da bu yükün altından kalakacagimzi çok iyi biliyorlar ve buda onları rahatsız etmekte çünkü NEFER maraton da bu zor görevi başardığı an söz yerindeyse imparatorluğunu ilan etmiş olup dünya tribünleri nde parmakla gösterilen grup olacaktır
Dadas
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:05
Alıntı yapılan HakanESES

Alıntı yapılan Adnan26

Adnan beyin belliki Eskişehir taraftarıyla sorunları var. Her mesajında taraftarın bütünlüğünün bozulması için elinden geleni yapıyor.Yazık modlar da böyle taraftarı parcalamaya yeltrnenleri görmezden geliyor. Adnan beyin forumdan değil ülkeden uzaklaştırılması birlik ve beraberliğimize güç katacaktır. Zaten kendisi gibi 3-5 kendini bilmezin bu forumdan uzaklaştırılacağını düşünüyorum.

Kac tane nickle yaziyorsun? Evet haklisin, sizin gibi saygi yoksunu cakallarla sorunum var. Birine laf atinca pitbullar gibi ortaya cikan sözde savunma yapanlar... sizin gibilerine kendimi begendirme gibi bir arzumda yok, millet sizide bilir benide. Bak bakalim yukariya, savundugun "arkadasinin" kullandigi sözcüklere, bir de benim kullandiklarima. Eger arada bir fark göremiyorsan, beni tahrikci buluyorsan sana kolay gelsin.

Bu arada ülkeden uzaklastirmana gerek yok, ben zaten ülkede degilim cahil cocuk. Ama sizlerin yazilarindan o kadar belliki, modaya uymussunuz, isinize gelmeyeni ülkeden atin. Bu günlerde bu tür laflar prim yapiyor. Baskomutaniniza selam.

Burada bile değilsiniz.
Yazık çok yazık.
Gerçi sizin gibileri gördükçe taraftarımızın ne kadar doğru hamle yaptığını görüyoruz.
Üst açılsun-guruplar kapatılsın gibi söylemleri söyleyenlerin çoğunun ortak noktası Eskişehirde bile oturmuyor.

32 yıldır eskişehir de oturdum. Üst açılması taraftarıyım. 26 yıl kırmızıtoprak 5 yıldırda tunalı da oturuyorum. Derdim üst kat başka da bir şey değil. Gruplarla sorunum yok. Sadece ama sadece derdim üst kat.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
Hakan2626 Liste gör
Yeni Yazar

Hakan
Yer: Eskısehır
  Alıntı Hakan2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:06
Alıntı yapılan HRYRDNFR26

Şuan a kadar grubların yeni sataddaki yerini belirlemesinden sonraki eleştirileri baktigimizda eskisehirsporumuzun basarisi gelecegi için olmadığıni NEFER karsiti kişilerin gundem oluşturup NEFER e zarar verme çabasi olduğunu gormekte zorluk çekmiyoruz NEFER e gönül vermiş yada NEFER bünyesinde olmasada NEFER in tirbunlerde herzman olmasını isteyen kişiler de iyi biliyorlar ki NEFER bu zamana kadar kalkıştığı her konuda başarılı olmuştur ve yeni stad da taşın altına değil tarif edilemeyecek bir yükün altına elini koymuştur Türkiyde bi ilki gerçekleştirerek Maratonda yerini alacaktir NEFER düşmanları da bu yükün altından kalakacagimzi çok iyi biliyorlar ve buda onları rahatsız etmekte çünkü NEFER maraton da bu zor görevi başardığı an söz yerindeyse imparatorluğunu ilan etmiş olup dünya tribünleri nde parmakla gösterilen grup olacaktır

Butun NEFER dusmanlarini sabun yapalim
Alayına inadına ölümüne ESKİŞEHİR
Yukarı
feyzo26 Liste gör
Yeni Yazar

Feyzullah ÇEK
  Alıntı feyzo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:12
Alıntı yapılan alibayac

Alıntı yapılan HakanESES

Alıntı yapılan Adnan26

Burada bile değilsiniz.
Yazık çok yazık.

32 yıldır eskişehir de oturdum. Üst açılması taraftarıyım. 26 yıl kırmızıtoprak 5 yıldırda tunalı da oturuyorum. Derdim üst kat başka da bir şey değil. Gruplarla sorunum yok. Sadece ama sadece derdim üst kat.

Derdinizin sadece ESKİŞEHİRSPOR olmasını dilerdim..Üst katı bu kadar seviyorsanız gidin konuşun belki oda size karşı boş değildir..
ŞİİİM ŞEEEK LEER şık şık şık
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:17
neden bizim bütün statı doldurma gibi bi stratejimiz yok. neden hedef küçültüyoruz yine .ayrıca madem gruplar bu kadar etkin kendine güveniyor en azından kendi grubuna dahil insanlara binlerce bilet satmalıydı. neden satamadı..
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:18
Forumun haline bak, seviye yerlerde sürünüyor. Eskişehirspor'la ilgili paylaşım yapmayı bırakmış, birbirimize hakaret etme yarışına düşmüşüz.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:20
Alıntı yapılan Hakan2626

Alıntı yapılan HRYRDNFR26

...
Butun NEFER dusmanlarini sabun yapalim

Sizin gibi düşünmeyen insanların bu başlıklarda ne anlatmaya çalıştıklarını, herkese gösterdiğiniz için teşekkürler...

Gerçekten tam bir aile tribünü.

Rahatlıkla eşinizi, çocuklarınızı götürebilirsiniz.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:23
Alıntı yapılan feyzo26

Alıntı yapılan alibayac

Alıntı yapılan HakanESES

Alıntı yapılan Adnan26

Burada bile değilsiniz.
Yazık çok yazık.

Derdinizin sadece ESKİŞEHİRSPOR olmasını dilerdim..Üst katı bu kadar seviyorsanız gidin konuşun belki oda size karşı boş değildir..

Rahat olun derdimiz Eskişehirspor zaten. olmasa burlarda boş yere yazıp çizmezdik. Sıkıntıda değil zaten üniesesten alacaz kombinemizi mecbur üst katlar açılınca tekrar alırız kombine.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
deplasmancı Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı deplasmancı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 17:25
Merhaba Arkadaşlar,

Derdiniz Eskişehirspor mu Nefer mi üst kat mı belli değil maalesef.
Hadi diyelim ki üst katlar açıldı, TV daki görüntüyü tahmin edebiliyor musunuz?
Yukarı da 500-600 insanın ayrık ayrık oturup çekirdek citlemesini bütün Türkiye nin görmesi kadar acı birşey olabilir mi sizce? Ayrıca pozisyon icabı yukarıdan gelecek sesin alttaki grubun bestelerini baltalayacağı da aşikar. Ama diyorsanız ki biz kayseriyiz, Karabüğüz, Kasımpaşayız, Antalyayız , mersiniz, Siz haklısınız derim ama biz Efsane Eskişehirspor taraftarıyız. Alt tribünü tamamen doldurup dosta düşmana takım nasıl sevilir desteklenir tribün nasıl yapılır Hem TV dan Hem stat içerisinden herkesin görmesi lazım kanaatindeyim.
Nitekim, Kasımpaşa deplasmanında nasıl tribün yapıldı hepiniz izlemissinizdir.
Ben öyle bir maraton alt hayal ediyorum..
Herkesin kendine göre hayali görüşü var benimde böyle , iyi akşamlar dilerim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır