eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 11:16
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan Eduardo

Nefer yayınladığı manifestosunun 5. maddesiyle bir çuval inciri berbat etmiş. Diğer maddeler ne güzel gidiyordu oysa ki.. Ne yalan söyleyeyim ben kendimde sürekli bağırma potansiyeli görmüyorum. Ne zaman tezahurata katılacağıma ben kendim maç içinde anlık karar vermek istiyorum. O yüzden o maddeye göre benim maraton altta yerim yok. E kale arkalarında da gruplar var benzer kuralların oraya da hakim olacağını sanıyorum. İlla normal kombine fiyatlarının 2.5 katı para verip mi almam gerekiyor kombinemi?

Diger Tribun gruplarinin da, Nefer böyle yapiyorsa bizim ne eksigimiz var diyip gelenlere eziyet olabilme ihtimalleri var evet.
Nasıl olsa Yonetim kulağını tıkamış

Yazıklar olsun.
Bu kadar art niyetli olduğunuzu belli ettiğiniz için yazıklar olsun.
Ben dün manifestoyu okuduğumda içimde bir heyecan ve güven oluştu.
5. Madde 5-Tribünümüz maçlara 90 dk takıma destek amaçlı gelir. Maç başlayıp bitene kadar susmaz. Bağırmayan taraftarın tribünümüzde yeri yoktur. (Tabi yaşı gereği herkes gücünün yettiğince)
Bu madde için bir çuval incirin berbat edildiği yeri söyleyin.
Bizim gibi yaşı büyüklere durumu açıklıyor.
Gelin diyor nefesiniz yettiğince destek verin.
Bu madde bizim için eklenmiş desek yalan olmaz.
Bu maddeye göre maraton alt kategoride yerim yok e kale arkalarında da gitmem diyorsun.
Bence senin bu tribünlerde yerin olmamalı.
Bu kadar art niyetli insanların değil ESES taraftarı insan bile olmaması gerekiyor.

Zeka geriliği doğuştan gelen bir hastalıktır.
Birde sonradan kazanılmış Geri Zekalılık vardır.
Kulübümüz bu sene bir üst lige çıkamadığı takdirde kapanacak.
Yönetim üzerine düşenin fazlasını yapıyor.
Kim ne derse desin bu ligi geçelim, mali durumu bu halde olan bir kulübün önünden geçmeyecek oyuncular takımımıza katılıyor.
Hepsi buraya bu kulüp kapanmasın bu efsane taraftar yok olmasın diye geliyor.
Elin 40 kat yabancısı bile buradaki bir çok kişiden daha çok Eskişehirsporlu.
Bunu son günlerde açık ve net görmekteyiz.
Eskişehirspora gelmek için trilyonları ellerinin tersiyle iten oyuncularımızdan da utanmıyorsunuz.
Hala reklam forma hediye edin diyenler bile var.
Eskişehirspor kapanıyor farkındamısınız.
Bu saçma takıntınız veya saplantınızdan vazgeçin.
Ya da başka takım taraftarısınız Eskişehirspor tribünlerinin bütünlüğünün bozulması için uğraşıyorsunuz.
Bu oyuna gelmeyelim.
Her sene çeşitli bahaneler ile bu taraftarın direnci kırılmak isteniyor.
Geçen sene verilen Direniş tüm ülkeye örnek gösterildi.
O deplasmanlarda hep beraber değilmiydik.
Şimdi neden ayrışmak bölünmek isteniyor.
Kim ne bahane ne derse nesin Hiç bir mantıklı yanı yok.
Mazeret üretmeyin artık yeter.
Eskişehirspor kapanmak üzere konuşulanlara bakın.
Gerçekten yazıklar olsun.
Bu taraftarı bölüp parçalamaya çalışan bu zihniyet karolsun.
Yaşanan onca sıkıntıya rağmen bir de ÜST kategori açılsın diyenlere sesleniyorum.
Bu sene şampiyonluk yolunda en büyük kötülüğü üst kategoriyi açtırarak taraftarın dağılmasını isteyenler yapıyor.
Belki Eskişehirspor tarihinin en büyük birlikteliğini oluşturmamız gereken şu günlerde.
Bu tür saçma ve mevcut şartlarda çok mantıksız ve Eskişehirspora zarar verecek söylemlerde bulunarak bir nevi Armanızı yalnız bırakarak protesto etmenin taraftarlıkla alakası yoktur.
Gelin bu çabanızdan vazgeçin bu saçma konuya bir son verin.
Kabak tadı veriyor.
Ben münferit olarak kombinemi Maraton Alt bölümden aldım.
Ben alt veya üst taraftarı değilim.
Ben Eskişehirspor Taraftarıyım.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
Eduardo Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Eduardo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 12:15
Mesajıma bakıp biraz empati yapmayı deneyin. Ettiğiniz hakaretli imalara ise yaşınız nedeniyle cevap vermiyorum.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 13:12
Alıntı yapılan HakanESES

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan Eduardo

Yazıklar olsun.
Bu kadar art niyetli olduğunuzu belli ettiğiniz için yazıklar olsun.

Zeka geriliği doğuştan gelen bir hastalıktır.
Birde sonradan kazanılmış Geri Zekalılık vardır.

Yeter artik ya... bir sey anlatmak icin kendin gibi düsünmeyen herkese hakaretmi etmek zorundasin? Tam sistemin cakallarindansin. Herkesin görüsü kendine, herkesten daha iyi bilebilirsin, haklida olabilirsin belki, ama kimse sana buradaki insanlara hakaret hakkini vermedi müsadede etmez, tabi bizim MOD lar haric, onlar maalesef izliyor, sonrada buranin kalitesi neden bozuldu diye onlarca sayfa yazi yaziliyor.

Biraz olsun saygi.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 15:18
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Benim yaşım 26 bugüne kadar şu forumda kimseye saygısızlığım olmadı olmazda yalnız bazı arkadaşlar ( forum üyelikleri açıldıktan sonra türeyen) ismi cismi belli olmayan çoğunun yaşına bile inanmadığım kısacası klavye delikanlıları son zamanlarda çok atıp tutmaya başladı evet bazı kesimler haklı bazı kesimlerde haksızsınız herkesin bundan bir pay edinmesi gerekir
Diyorsunuz ki ben bağırmam,ben o tribüne girmem,ben onlarla maça gitmem,açmazlarsa evden izlerim daha iyi,çocuğum yaşındakiler küfür ediyor vs. ben 10 yıldır açıkta görmediğim insan kalmadı karısının yanında önündekine söveni mi ararsın,kızının yanında topçuya ana avrat söven mi dersin?,içip içip maça gelen mi dersin hepsini tek tek sayamam, bunlara sabrettiniz yıllardır da içine girip görmediğiniz NEFER'in ALTES'in çocuklarına buradan sallamak size mi kaldı? O tribündekilerde senin benim çocuğum değil mi? bu sevdanın peşinden seninle beraber yürüyen değil mi? lafa gelince biz büyüğüz,en iyi taraftar bizde,bu maç güzel tribün oldu vs. siz büyük falan değilsiniz kusura bakmayın siz sadece tribünü güzelleştiren insanların sırtından geçinmeyi huy edinmişsiniz kendinize.
Bu mu Eskişehirspor kimliğiniz?
Alt katlar dolmadan üst katın açılmamasının nesi mantıksız? siz kendinizi dortmund taraftarı falan mı zannediyorsunuz 35 bin kişilik stadı doldurmak kolay mı? size göre herşey kolay zaten.
Diyelim ki stad komple satışa sundu ne yapacaksınız 10 kişi üstten 100 kisi alttan 50 kişi sağdan 100 kişi soldan kombine aldıktan sonra büyük taraftar mı olacaksınız? nerede kaldı diriliş mücadelesi neredesiniz geçen yılın direniş taraftarları yoksa sizler o deplasmanlara gitmediniz mi? belli ki gitmemişsiniz gitseydiniz bu yıl ki diriliş'e ortak olurdunuz ama sizler her zaman ki gibi en kolayını seçip klavye başından sallamaya devam ediyorsunuz.
Kalkıp NEFER şöyle ALTES böyle falan zırvalayıp duruyorsunuz (klavye başında) gidin kardeşim o tribün liderlerinin de normal günlük hayatında çalıştığı işyerleri var yaptığı işler var iletişim kurun boş günün de gidin ziyaret edin görüşün bu sistemin sebeplerini sorun çok mu zor? sizler için bu da çok zor çünkü buradan sallayıp insanları zan altında bırakmakla yükümlüsünüz.korkaksınız o insanlara gidip sebep soramayacak kadar.
NOT: Hiçbir tribün grubuna bağlı değilim 10 yıldır açık tribünde takılırdım artık maraton alt üst farketmez hepsi bizim deyip gireceğim ALLAH'ın izniyle.
(Susayım diyorum ama biryere kadar maalesef.)
Kesinlikle çoğuna katılıyorum kardeşim. Yalnız neferin düşüncesi ne kadar doğruda olsa(Birlik, beraberlik, görsellik, tribün..) bunu bir dayatma haline sokup; kombineyi mecbur buradan alacaksın şuradan alamazsın bunu yapamazsın demesi güzel bir şey değil.Düşünceni söylersin, böyle yaparsak daha etkili oluruz diye; ama seçme şansını insanlara bırakırsın.O yuzden kendi adıma bu dayatmaya boyun eğmeyeceğim.
Söylediğin gibi yıllardır açık tribünde görmediğimiz ÇEŞİT insan kalmadı.Hatta her tribünde bahsettiğimiz kişiler var.Taraftarımız tribün gruplarının arasına girmek istemiyorsa Lütfen bunu oradaki insanlara,tribün çocuklarına laf atarak bahane etmesinler.Daha düzgün nedenlerle fikirler paylaşılabilir diye düşünüyorum..
EsEs
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 15:37
Adnan26 sen arkadaşa öyle diyorsun da sen senelerdir tahrikte ediyorsun hakarette ediyorsun senin daha ban yediğini görmedik.
bence modlardan şikayetçi olacak en son adamsın.
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
alinyazisi26 Liste gör
Yeni Yazar

Mert
  Alıntı alinyazisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 15:51
Adnan beyin belliki Eskişehir taraftarıyla sorunları var. Her mesajında taraftarın bütünlüğünün bozulması için elinden geleni yapıyor.Yazık modlar da böyle taraftarı parcalamaya yeltrnenleri görmezden geliyor. Adnan beyin forumdan değil ülkeden uzaklaştırılması birlik ve beraberliğimize güç katacaktır. Zaten kendisi gibi 3-5 kendini bilmezin bu forumdan uzaklaştırılacağını düşünüyorum.
Alinyazisi
Yukarı
Hakan2626 Liste gör
Yeni Yazar

Hakan
Yer: Eskısehır
  Alıntı Hakan2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:08
selamın aleykum aranıza yenı katıldım beyler ancak surda gordugum kadarıyla taraftar dusmanlıgı besleyen bazı kişiler var tribun gruplarının bu senekı amacı birlik butunlugu saglamak kımsede kusura bakmasın ama saglanacak olması gerektıgı gıbı nefer trıbunun manıfestosunu okudum cokta duzgun yazmıslar umarım kımseyı tolore etmeden sartları yerıne getırırler dıger trıbun gruplarının da aynı bilincle hareket edıcegımden hıc suphem yok lakın munferıt olarak herhangı bır trıbun grubunu sanal ortamdan kotulemek ne sıze bırsey kazandırır nede trıbun gruplarına bırsey kaybettırır bosa anlatmayın bu sezon neler yapılabılır onları konusun klube bıraz katkınız olsun ;)
Alayına inadına ölümüne ESKİŞEHİR
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:24
Alıntı yapılan alinyazisi26

Adnan beyin belliki Eskişehir taraftarıyla sorunları var. Her mesajında taraftarın bütünlüğünün bozulması için elinden geleni yapıyor.Yazık modlar da böyle taraftarı parcalamaya yeltrnenleri görmezden geliyor. Adnan beyin forumdan değil ülkeden uzaklaştırılması birlik ve beraberliğimize güç katacaktır. Zaten kendisi gibi 3-5 kendini bilmezin bu forumdan uzaklaştırılacağını düşünüyorum.

Kac tane nickle yaziyorsun? Evet haklisin, sizin gibi saygi yoksunu cakallarla sorunum var. Birine laf atinca pitbullar gibi ortaya cikan sözde savunma yapanlar... sizin gibilerine kendimi begendirme gibi bir arzumda yok, millet sizide bilir benide. Bak bakalim yukariya, savundugun "arkadasinin" kullandigi sözcüklere, bir de benim kullandiklarima. Eger arada bir fark göremiyorsan, beni tahrikci buluyorsan sana kolay gelsin.

Bu arada ülkeden uzaklastirmana gerek yok, ben zaten ülkede degilim cahil cocuk. Ama sizlerin yazilarindan o kadar belliki, modaya uymussunuz, isinize gelmeyeni ülkeden atin. Bu günlerde bu tür laflar prim yapiyor. Baskomutaniniza selam.

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Hakan2626 Liste gör
Yeni Yazar

Hakan
Yer: Eskısehır
  Alıntı Hakan2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:30
Ortaklarından kastınız kim soleyinde bilelim
Alayına inadına ölümüne ESKİŞEHİR
Yukarı
feyzo26 Liste gör
Yeni Yazar

Feyzullah ÇEK
Yer: Eskişehir
  Alıntı feyzo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 16:45
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan alinyazisi26

Kac tane nickle yaziyorsun? Evet haklisin, sizin gibi saygi yoksunu cakallarla sorunum var. Birine laf atinca pitbullar gibi ortaya cikan sözde savunma yapanlar... sizin gibilerine kendimi begendirme gibi bir arzumda yok, millet sizide bilir benide. Bak bakalim yukariya, savundugun "arkadasinin" kullandigi sözcüklere, bir de benim kullandiklarima. Eger arada bir fark göremiyorsan, beni tahrikci buluyorsan sana kolay gelsin.

Bu arada ülkeden uzaklastirmana gerek yok, ben zaten ülkede degilim cahil cocuk. Ama sizlerin yazilarindan o kadar belliki, modaya uymussunuz, isinize gelmeyeni ülkeden atin. Bu günlerde bu tür laflar prim yapiyor. Baskomutaniniza selam.

Bizim başkomutanımız ATATÜRK. sen Almanya'ya gidip yozlaşıp ATA'mıza laf mı atıyorsun ? Lütfen haddinizi bilin..
Hristiyan Demokrat Parti üyesi gibi tavırlarınız hoş değil. Ayrıca Eskişehirspor hakkında yıkıcı konuşmalarınız da hoş değil.
Sizi şu Atasözünü uygulamaya davet ediyorum..' Bülbülü altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş..'

ŞİİİM ŞEEEK LEER şık şık şık
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır