eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 14:25
Ben bu rakamların artacağına inanıyorum.
Çoğu kişi bugün maaş alacak ve önümüz bayram.
Ayrıca bizim halkımız işini son güne bırakmayı sever.
Sizlerde tribünleri boşverin.
Nereye istiyorsanız kombinenizi alın.
Çınar bey bir tane birlik beraberlik için mesajınız yok.
Hep öfke nefrek ve kin tohumları ekiyorsunuz.
Bu yanlış bir tutum.
Eskişehirspor taraftarına yakışmayan bir davranış biçimi.
Keza sizin ESESLİ olduğunuz konusunda ciddi şüphelerim var.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 14:30
abiler iyi bali siz deplasmana giderken ben taraftar gruplarıyla bir olmak istemiyorum bize başka yer verin biz oradan izleyelim falan demiyorsunuz valla tebrik ediyorum sizleri. yoksa deplasman mı yapmıyormusunuz? bu sene onlarca güzel deplasman oldu sadece tek taraftar grubu değil bütün gruplar deplasman yaptı münferitlerle beraber sorarım size duydunuz mu bişey biri tavuğunuza kışt mı dedi nedir amacınız gerçekten soruyorum. 4700 küsür kişilik tribün sizden istenilen 90 dk ELİNDEN geldiğince destek, geç bir yere ver desteğini izle maçını kimse kimseye karışmaz nedir derdiniz harbiden? kasımpaşa osmanlı genclerbirliği antep konya ve nice deplasmanlarda hepimiz nasıl destek olduk nasıl ses getirdiysek içerdeki maçlarda da aynısı olucak. ulan bunda büyütülcek ne var bu kadar? yönetimin kombine fiyat politikasını eleştir, pazarlama olayını eleştir ama sizin olayınız karalama olayına döndü iyice. senin bağıracak gücün mü yok cevrendeki gencleri yönlendirmen lazım, o stadda iyi tribün yapılsın diye, alt dolarsa al istediğin yerden dolmadı mı gel gir aramıza bizlerde sizler gibi insanız biz de 200 lira vericez, açıktan senelerce nefer tribününü izleyen abilerim kıyıda köşede oturan insanları hiç mi görmediniz? bir gün olsun bu yüzden olay çıktığını gördünüz mü ki eski stadın kapalısı küçük daha basit kontrol altına alınabilirken, elimizden geldiği kadar herkesi orta kısma toplarız bağıracak dermanın yoksa abi git bali az kıyıdan izle deriz, o abiler, amcalar zaten işi bilen adamlar gider neferin köşesine izler maçını gaza geldi mi de bizden fazla bağırır, aynı şeyi istiyoruz 5bin kişilik tribün istediğin yere geç takıl maçtan sonra taraftar güzeldi demesini biliyoruz, veya videolarını paylaşıyoruz veya tribün kültürü bize aittir demesini biliyoruz veya amigo orhanın torunlarıyız diyoruz, bu mu yani ? yapmayın etmeyin Allah aşkına deplasmanda bir olan taraftar nasıl kendi stadında birlik olmaktan korkar şaşılacak bir durum.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 14:41
Alıntı yapılan kLaqE26

abiler iyi bali siz deplasmana giderken ben taraftar gruplarıyla bir olmak istemiyorum bize başka yer verin biz oradan izleyelim falan demiyorsunuz valla tebrik ediyorum sizleri. yoksa deplasman mı yapmıyormusunuz? bu sene onlarca güzel deplasman oldu sadece tek taraftar grubu değil bütün gruplar deplasman yaptı münferitlerle beraber sorarım size duydunuz mu bişey biri tavuğunuza kışt mı dedi nedir amacınız gerçekten soruyorum. 4700 küsür kişilik tribün sizden istenilen 90 dk ELİNDEN geldiğince destek, geç bir yere ver desteğini izle maçını kimse kimseye karışmaz nedir derdiniz harbiden? kasımpaşa osmanlı genclerbirliği antep konya ve nice deplasmanlarda hepimiz nasıl destek olduk nasıl ses getirdiysek içerdeki maçlarda da aynısı olucak. ulan bunda büyütülcek ne var bu kadar? yönetimin kombine fiyat politikasını eleştir, pazarlama olayını eleştir ama sizin olayınız karalama olayına döndü iyice. senin bağıracak gücün mü yok cevrendeki gencleri yönlendirmen lazım, o stadda iyi tribün yapılsın diye, alt dolarsa al istediğin yerden dolmadı mı gel gir aramıza bizlerde sizler gibi insanız biz de 200 lira vericez, açıktan senelerce nefer tribününü izleyen abilerim kıyıda köşede oturan insanları hiç mi görmediniz? bir gün olsun bu yüzden olay çıktığını gördünüz mü ki eski stadın kapalısı küçük daha basit kontrol altına alınabilirken, elimizden geldiği kadar herkesi orta kısma toplarız bağıracak dermanın yoksa abi git bali az kıyıdan izle deriz, o abiler, amcalar zaten işi bilen adamlar gider neferin köşesine izler maçını gaza geldi mi de bizden fazla bağırır, aynı şeyi istiyoruz 5bin kişilik tribün istediğin yere geç takıl maçtan sonra taraftar güzeldi demesini biliyoruz, veya videolarını paylaşıyoruz veya tribün kültürü bize aittir demesini biliyoruz veya amigo orhanın torunlarıyız diyoruz, bu mu yani ? yapmayın etmeyin Allah aşkına deplasmanda bir olan taraftar nasıl kendi stadında birlik olmaktan korkar şaşılacak bir durum.

Eşiyle, çocuğuyla maraton üstte daha sakin bir ortamda izlemek istiyorum diyenlere katılmakla birlikte, geçen sene taraftarın kenetlenip direniş başlattığında iç sahada ki maçı bile lig tv'den izleyenler. Şimdi de maraton üst açılmazsa evimde izlerim diyenler var. Yakında evine özel serviste isterler :)
Her zaman her yerde
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 14:50
Murat abi diego giderse kombine almam diyenleri gördü bu gözler bu forumda, o işlere hiç değinmek istemiyorum bile şu önyargıları bir yıkabilsek gerisi gelicekte malesef kolay olmuyor işte.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 14:52
bence çok abartılıyor üst katların açılmaması her ne kadar yanlışsa doğruluk payı da bir o kadar var. bu zamana kadar efsane taraftarız diye gezdik 7-8 bin ortalamayla. takım adına değil taraftar adına çok önemli bir sezona girecekken bu yapılan uygulama tedbir niteliğinde çok önemli bir karar. evimde izlerim diye tehdit edenlerde trajikomik. bence fazla zorlayıp ortamı germesin kimse. forumu okuyup hadi açalım diyende olmayacak. herkesin üzerine düşen eğer ESKİŞEHİRSPOR'luysa blok tribün farketmeksizin destek olmaktır.
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 15:09
Peki bir soru..yarın üst katlar açılsa maratonda ve sadece 1 günde şu ama kadar satılan tüm biletlerin 3 katı satilsa ust kata girenler mi tribünleri bölmek istiyor olacak şimdi ???
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 15:33
Bu saatten sonra bahaneleri bırakalım arkadaşlar.Herkesin kendine göre hakli sebepleri olabilir.Dirilis sezonu dediysek gereğini yapalım.Herkes kombinesini alsın ust tarafta açılsin,bendimize sigmadigimizi gösterelim.Tribunde biz olacağız,bende herhangi bir gruptan değilim.Bu Nefer grubundaki kardeşlerimle omuz omuza maç izlememe engel değil.Sorunlari ayrıca tartışıp konusuruz.Şu anki tek amacımız birlik olup kombineye hücum etmek olmalıdır.
__oldcity__
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 16:20
Herkes üst katı bekliyor insanlar ailesiyle çoluğu çocuyla maç izlemek istiyor yeni stadda , orda oturup küfür yemek istemiyor bunada saygı gösterin lütfen , ayrıca önce aşağısı açılması saçmalıktan başka birşey değil ,insanların özgür iradesine direkt müdahele .
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 16:34
hem maraton alt satışta hemde internetten satışı yasak nasıl kombine satmayı düşünüyorlar, tüm hedefler malesef küçük düşünülmüş bu politikada
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 16:41
tahminimce herkes muallakta. evimizdeki ilk maça kadar (sanırım 9.hafta) satılan kombine 10 bini geçmez. herkes kararını ilk maça göre, atmosfere göre verir. o zaman üst kat satışları filan da açılır. çünkü çevremde çoğu kimse ailecek gidecek ama şimdiden tribün gruplarının parsellediği yerlere girmek istemiyorlar. sonuçta yeni stad. kimse kombineyi rasgele alıp diğer 13-14 maçı ayakta izlemek istemez, ilk maça gider duruma bakar sonra kararını verir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır