eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhsin_es Liste gör
Yazar

muhsin
Yer: kütahya
Online Durum: Offline
  Alıntı muhsin_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 01:58
Aile tribününün ne işi var diyenler yada bağırmayanlar ve çocukların ne işi var diyen renkdaşlarım sizin ömrün7zün yetmediği yerde o çocuklar bayrağı alacak farkındamısıniz. ESES sevgisi kiloyla bakkalda satılmıyo o yüzden yeni nesili yetiştirmeliyiz...
_-ESES-_
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 09:02
Alıntı yapılan HakanESES

Üst kategori açıldığı zaman bu EsEs tribünlerinin sonu olur.
Toplasan 1000 kişi rahat maç izleyecek diye böyle bir olaya çanak tutulması abesle iştigaldir.
Üst katların açılmasını isteyen ve bekleyen ESKİŞEHİRSPOR DÜŞMANLARIDIR demişler.
Sonuna kadar katılıyorum.

Toplasan 200-300 Kişiyi Zor Toplayan Gruplar Gerçek Taraftar Üzerinde Baskı Unsuru Oluşturarak, Trübün Kapattırarak Çoğunluk Sağlamaya Çalışmaları Asıl Abesle İştigaldir...

Bende Bu Arada Kızımı Alıp, Çekirdeğimi Çitleyerek Maç İzlemek İçin Üst Katların Açılmasını Bekliyorum. ESKİŞEHİRSPOR DÜŞMANI Olarak Görseniz de ....   

Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 09:58
üst tribünü açtırmamak için sarf edilen çabanın stadı full çektirmek için kullanılması daha sağlıklı olacaktır. 15-30 yaş arasındaki insanların enerjisi ve motivasyonları farklıdır. belli bir yaştan sonra işin içine aile ve çocuk da giriyor. küfürlü tezahüratın olmadığı tribünler lazım. bunu tam anlamıyla sağlamak pek mümkün görünmüyor, bu nedenle bu ailelerin tribün tercih haklarına saygı duyulmalı.

bu insanları tribün gruplarınıza çekmek istiyorsanız da o ortamın coşkusunu tüm tribüne yaşatmalısınız, o güzelliği görenler o tribünün bir parçası olmak için zaten oraya yakın olmak isteyeceklerdir. bunu sağlamak için de arabesk, sıkıcı, cinsiyetçi tezahüratlar yerine tüm stadın dahil olabileceği, küfürsüz, coşkulu ve maçın gidişatına uygun tezahürat ve tepkiler verilmelidir.

15.000 kişiden 2.000 kadın taraflar olacağına, daha nezih bir ortamla, 30.000 kişinin 10.000'i kadın ve çocuklardan oluşsa stadımız hem Eskişehir'in medeni kültürü yansıtır, hem de öğrencisi, ailesi her maç gününde stadyum karnaval havasına dönüşür.
saygılar,
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 10:04
Eskişehirspor'un ''İşte büyük taraftar.'' diye tüm görselleri süsleyen,
Türkiye'ye tribüncülüğü öğreten,
kareografileri dillere destan olan,
Bando Eses ile çoşan,
şinanarisi ile ses desibellerini aşan

Tüm bunlara rağmen çekirdekçi diye aşağılanan.

eski açık maraton çok özlenecek ve aranacaktır...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 10:21
Hayır Alalım Maraton 'dan Kombinemizi de Dışarı da Ağzını Açamayacak 13-15 Yaşındaki Çoçuğumuz Yaşındaki Veletler Trübünde Bize Gider Yapıyor Kalk Len Ayağa, Bağırsana Lan, İnsanın Üzerine Yürümeler ...

Sen Gelsene Biraz Şöyle Dedin mi Peşinde 10-15 Velet Daha Ne Var Dayı Diye Böbürlenmeler ...

Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
Yer: Eskişehir
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 10:31
Alıntı yapılan okankaramese

Hayır Alalım Maraton 'dan Kombinemizi de Dışarı da Ağzını Açamayacak 13-15 Yaşındaki Çoçuğumuz Yaşındaki Veletler Trübünde Bize Gider Yapıyor Kalk Len Ayağa, Bağırsana Lan, İnsanın Üzerine Yürümeler ...

Sen Gelsene Biraz Şöyle Dedin mi Peşinde 10-15 Velet Daha Ne Var Dayı Diye Böbürlenmeler ...

Abi çok aldırmıyorum ben artık o insan müsvettelerine. Açıkta çok oldu o tür olaylar babama bile saldıran oluyordu da yanlış adama çattı bebe yedi dayağı oturdu.Başkasını bilmem de ben üst katları bekliyor olacağım inanın çok sıkıldım bu olaylardan her maç aynı.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 10:38
Ali Kardeşim Bende Senin Gibi Açarlarsa Maraton Üstü Alırım Olmazsa da TRT Bizi Bekler Şifresiz Yayın ....
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 11:09
açılsın maraton üst tribün, görecekler ki hem daha kalabalık hem daha kaliteli ve bilinçli bir trübin oluşacaktır, rakip atakda iken saldır Eskişehir diye bağırmayacaktır, ve gerektiğinde herkezi bastıracak ses desibeli çıkacaktır, bu işler dayatma ile olmaz, zaten başımızda bir dayatmacı var bari sevdamızda memeleketimizde dayatma yapmayın
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 11:22
Anlamıyorum sizleri renktaşlar.
Neden kendinizi bu kadar üst ve kibirli görüyorsunuz.
Bir kaç kişi guruplara hakaret ediyor.
Peki Eskişehirspor tribünleri için ne yapıyor.
Burada hepiniz büyük taraftar her deplasmanlarda var.
Klasik hale gelen buldan akşehir vs nerelere gittik dersiniz.
Peki şimdi bu çocuklar gidiyor.
Elini taşın altına koyuyor.
Neden destek olmuyoruz.
Neden öfke kin nefret kusuyoruz.
Amaç gerçekten üst kategori açılması mı?
Yoksa bir kuyruk acısı mı?
Ben çok fazla maça gitmedim.
Ancak son 10 yılda tribünler bu kadar güzel ivme kazandı ve temizlendiyse sebebi Neferdir.
Bir arkadaşımız bu vebal nefer ve liderinindir demiş.
Emekli olup Eskişehire geldiğimde ve bando ile beraber hareket etmeye başladığımda bir sıkıntım olmuş ve beni hiç tanımayan sadece adını duyduğum tribün liderine yardım istemiştim.
Tabi abicim dedi ve 1 günde aylardır başımı ağrıtan bir olayı halletti.
Benim bu insana saygım oluştu.
Sizlerde tanımadan ön yargı ile yaklaşıyorsunuz.
Dediğim gibi yada başka bir düşünceniz var.
Ancak bu yanlış tavrınızdan ve söylemlerinizden vazgeçmelisiniz.
Nefer bu tribünlerden giderse 10 sene önceki gibi kendi taraftarının korkusundan deplasmana gidemeyen bir hal alırız.
Bende maraton bölümüne gireceğim ama nefer olmayacağım.
16 yaşındaki kızım ile beraber maraton alt kategorisinden kombine aldığım için mutluyum.
Çünkü orada bana saygı duyulup hürmet edileceğinden şüphem yok.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 11:33
Sayın Abim Trübün Gurubu Yada Liderine Bir Şey Demiyoruz ki; Açsınlar Üst Kategoriyi İsteyen İstediği Yerden Alsın Kombinesini. Size Göre Bu bir Dayatma Değil mi Önce Alt Trübün Satılacak Sonra Mevcut Yer Dolarsa Üst Trübüne Geçilecek Meselesi ....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır