eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:49
arkadaslar olan olmus, ama koca maraton kımsede sıze gelıp kalkın hadi bagırın dıyemez. oturursunuz sag köşöye yada sol köşeye kımse gelıp bişe dıyemez. dag basımı orası. hem eskı stadda da öyle degılmıydı, ortada bagırıyordu herkes, ama köşelerdekı taraftarlarımız oturuyorlardı. sıkıntı yapmayın oyuzden. hıcbısey olmaz. alın kombınelerınızı bu yıl şu stadı dolduralım zaten 30 bın kombıne satmamız ımkansız gibi. ama en azından 15bın 20bıne yaklasalım..
sadece eses
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 16:39
Az önce stadyumun yanından geçtim. Pasolig gişeleri bomboş. Passo.com.tr'den baktığımda da dünkü satışlarda hiçbir ilerleme olmadığını görüyoruz.
Bütün bu dayatmaların sonucunda kombine satışları tam bir hüsran olmuştur. Emeği geçen tribün gruplarını tebrik ediyorum.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 17:06
Facebookta eskişehirspor sayfaları ilk günden 500 kombine satıldı diyor burayı okuyorum ilk günden 144 tane kombine satıldı diyor hangisi doğru
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 17:18
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Facebookta eskişehirspor sayfaları ilk günden 500 kombine satıldı diyor burayı okuyorum ilk günden 144 tane kombine satıldı diyor hangisi doğru

Taraftarı kombine almaya teşvik etmek için şişirme rakam veriyorlar. Buradaki rakamlar doğru.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Yer: eskişehir
  Alıntı ozanES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 17:31
Guvenlik gorevlileri icin ayrilan yani satilmayacak olup kirmizi isretlenmis koltuklari da alindi olarak saymislar.ben az once usenmedim saydim tum stadta satilan kombine sayisi 247.bunun 103 tanesi kale arkalari 15-20 kadar vip var.145civari da maraton.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 17:34
Ben gazeteci deniz çağlar fırat'a twitter sen direkt mesaj attim. O da spor servisine işletiyorum. Kendim de arastiracam diye mesaj döndü
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 17:40
Ya arkadas anlamiyorum maraton ustten alcaksaniz alin ne diye burda negatif enerji yayiyonuz.Neferle hic bi baglantim yok sevmemde konu eskisehirsporsa birlik beraberlik olmak zorundayiz.Kim nerden isterse alsin.Almak isteyen alir saten
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 18:14
Alıntı yapılan erkaneses2626

arkadaslar olan olmus, ama koca maraton kımsede sıze gelıp kalkın hadi bagırın dıyemez. oturursunuz sag köşöye yada sol köşeye kımse gelıp bişe dıyemez. dag basımı orası. hem eskı stadda da öyle degılmıydı, ortada bagırıyordu herkes, ama köşelerdekı taraftarlarımız oturuyorlardı. sıkıntı yapmayın oyuzden. hıcbısey olmaz. alın kombınelerınızı bu yıl şu stadı dolduralım zaten 30 bın kombıne satmamız ımkansız gibi. ama en azından 15bın 20bıne yaklasalım..

Ne kadar iyimsersin kardeşim.Eğer bu sene 7-8 bin kombine satılsın bence çoook büyük başarıdır.15-20 bin mümkün değil..
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 18:17
Alıntı yapılan eS___eS

Ya arkadas anlamiyorum maraton ustten alcaksaniz alin ne diye burda negatif enerji yayiyonuz.Neferle hic bi baglantim yok sevmemde konu eskisehirsporsa birlik beraberlik olmak zorundayiz.Kim nerden isterse alsin.Almak isteyen alir saten

Maraton üst satışa çıkmadı; tartışmanın sebebi bu.
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 18:41
Forumda yazılanlara bakıyorum da, kombine satışı ile ilgili karamsar yorumlar yapılıyor. Bu sene tribünleri doldurmak çok önemli, sıraat köprüsünde yürüyoruz. Herkes eşini, dostunu kombine almaya sevketmeli. Ben 20.000'i aşacağımıza kesinlikle inanıyorum. Hatta 26.000 kombine hedefini aşmamız lazım. Bu sayıları bulmamız çok zor değil. Yalnız bu konuda, şehrin bütün bileşenleri, vali, belediye, kurumlar, şirketler bir kampanyaya başlamalı. Sadece fabrikalardan 10.000 sayısını bulmak, işten bile değil. Ayrıca kulüp bu konuyla özellikle en üst düzeyde ilgilenmeli, takip etmeli. Sadece lafla, sözle olacak iş değil. Tribün grupları açıklamalarında, caydırıcı değil, teşvik edici bir söylem geliştirmeli. Bu sene tribünlerin dolu olması, geleceğe ilişkin pek çok kaygıyı yok edecektir. Ayrıca toplumun kutuplaşma duygusu içinde bulunduğu bugünlerde, Es Es'in kenetlenmiş bir durumda olması çok önemli. Bunun en büyük göstergesi dolu tribünlerdir. Konya'ya bakın, futbol kültürünün f'si olmayan şehir, 42.000'lik stadını doldurmayı başardı. Biz mi 33.000'i dolduramayacağız? Özellikle yönetimin bu konuya hassas bir şekilde eğilmesi lazım. Birlikçi ve kapsayıcı bir tutumla tribünlerin dolmasını sağlamalı. Aksi takdirde, bunun faturası, onlara çok pahalıya patlayabilir. Ben bunu başaracağımıza inanıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır