eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:17
Sahsı fıkrım NEFER kesınlıkle kale arkasında olmalı ama coook daha kuvvetlı daha da sayılarını arttırarak. BANDOESES ıse Maraton da olmalı oyuna etkıleyecek baskı altında tutacak costuracak besteler , yenı bestelerle. Ozellıkle macın bazı bolumlerınde acık tribün dusuyordu tam zamanında gıremıyor besteye BANDO tam ölu zamanında gırmesı lazım. Maraton da olmalılar. NEFER , EFELER'ın oldugu kale arkasında olsa daha basarılı olur bence. Dıger kale arası zaten Altes'ın.. Kı deplasman tarafı da EFELER'ın olacagı bolumde dıye bılıyorum yanılıyorsam duzeltın. HEPIMIZ ESES SEVDALISIYIZ.. TARTISMA OLMADAN EN GUZEL SEKILDE DOGRU YOLU BULMALIYIZ.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:20
Ayderin sonunun sonu ya sayılır ya sayılmaz orayı görüp sonrasında kızılcıklı tribününde durup sonrasında açığa geçen biriyim ve ben gibilerin sayısı açıkta çok fazla olduğu için yerinde duramayan, çekirdekçi diye tabir edilen diğer takımların maraton tribününden farklı tezahurata katılan aktif bir maraton tribünümüz var eski stadın açığı. Ve Eskişehirspor tribünlerinin en kuvvetli tribünüdür açık. Çoğu maçlarda karşılıklı tezahurat edebilecek bir nefer ve açığı yönlendirebilecek bir altes yoktu maalesef. Bu gruptaki arkadaşlara kötü lafım yok çabalıyorlar ki tanıdığım bazı arkadaşlarda neferle hareket edecekler gibi gözüküyor. Şimdi şöyle bişey var kendime kombine alacaksam sadece 1 kombine ziyanı yok nefer tribününden de alırım ama neferle ilgili tezahuratlar haricinde zaten çekirdek çitlemeyen biri olarak sesimizin çıktığınca desteğe katılırım ama nefer tribünü içinde münferit olurum dediğim gibi içinde nefer geçen tezahuratlar haricinde desteğimi veririm. Bunun neferle ilgisi yok kızılcıklıda olsa ayderde olsa bunu yapardım çünkü bi gruba ait olmak vi şekilde o grubun hareketleri sizi bağlıyor. Ama eğer üst tribün açılırsa 1 değil kardeşim dayı oğlu olmak üzere 3 kombine alacağım. Kardeşim Eses sevgisini pekiştircek dayı oğlu da takım tutmuyo Esesli olacak. Şimdi o stad dolsun istiyorsak ailelerde üst katta olmalı diye düşünüyorum koltuklar boş kalmıcak ve ses gene ayni çıkacak gruplar ve münferit taraftar gene destegini verecek 90dk diğer stada gelenlerde aralarda bu güzellik karşısında etkilenip yeri gelcek şinaniride yada siyah kırmızı Eseste destek olacaklar. Böylelikle gruplara da dinlenme fırsatı gelmiş olacak. Lafın gelişi zaten 90dk destek diyoz. Stadın bi kısmı bagırdıgı için 65ten sonra düşüş oluyo ama stad ailelerle de dolarsa arada onlarda destege katılır hem çocuklar gelecek nesiller Esese daha baglı olur. Amaç stadı doldurmaksa maddi anlamda destekse ve destekse varsın aileler de gelsin üste dolsun stad hem maddi destek ve 90dakikada 10 dk tezahurat etseler yeter bagırcak taraftar zaten belli stadın bi yerinde toplanmayada gerek yok nefer bi marş söylüyosa hangi tribünde olsam katılırım asıl sorun eski stadta altes başka tezahurat girerken neferin başka tezahurat girmesi yada bando çalarken yapılan tezahuratlar. Olay basit herkesten ayrı oturuyorum diyelim millet es es ki ki derken bende aynisini dicem. Tvden şöyle böyle gözükelim olayına gerek yok bizi bilen bilir başka takımların tribüncülerine saygı duyuluyosa Eskişehirsporluyum diyen çekirdekçi arkadaşlarda bi şekilde saygı görmeli güzelce destege davet edilmeli 10 dk tezahurat etseler yeter zaten 90 dakika yok zaten ses nasıl cılızlaşıyo maçın sonuna. Saygılarımla izzet
Yukarı
esesist Liste gör
Yeni Yazar

ali
Yer: istanbul
  Alıntı esesist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:23
1. kategori:13
2. kategori:3
3. kategori:2
4. kategori:-
5. kategori:95
6. kategori:23 kuzey
6. kategori:52 güney
şu an itibarıyle güvenlikler çıkarılmış haliyle satılan kombine sayısı 188...
bi sene kalıp gideceğiz...
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:50
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan uLTRasLiberi

Alıntı yapılan atlantis_es

Birilerinin egosunu tatmin etmek, kufur ve hakaret yemek icin maca gelemem kusura bakmayin. Kendiniz calin kendiniz oynayin madem. Yaptiklarinizla insanlari kendinizden nasil soguttuysaniz oturun bi dusunun...

Bana mı geliyorsun veya nefer için mi geliyorsun maçlara ? Bide tribe giriyorsunuz ya yok gelmem etmem ,gelme güzel kardeşim gelme çokta tın..

Ben kimse icin gelmiyorum. Eskisehirspor icin geliyorum. Sizde o zaman kimin nerde mac izleyecegine karismayin. Kafaniza gore parsellemisler stadyumu. Birde bizim tarafimiz dolmadan diger taraf acilmayacakmis. Biz maca Eskisehirspor icin geliyoruz sizin egonuzu tatmin etmek icin degil. Kufur hakaret yemek icin degil.

Kimse kimsenin nerede maç izleyeceğine karışmıyor ki siz kendi kendinize tribe giriyorsunuz her grup kendine yer belirlemiş almışlar kimsenin buna söz etme hakkı var mı? yok!
Bizde senin nerede maç izleyeceğine karışmıyoruz neyin tribini yapıyon alt tarafı doldur üst açılsın olay bu kadar basit.
Bu yıl bu düzen oluşmassa kayseri gibi görüntü verirsin 10 sağda 5 solda 100 altta 50 yukarda bu ne böyle mi olsun istiyorsun?
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 15:00
1 senede bısey cıkmasın ya. her sene bı olay nıye hep sezon basları herkesın hevesını kırılcak seyler yazılıp cızılıyor. turkıye gıbı eskısehırspor hep bi sorunlar hep bi olaylar..
sadece eses
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 15:00
@soner buraya girme demek karismaktir.
Alt tarafi doldur ust açılsın diyorsan eğer bu verdiğin sozu tutman lazim ki milletin maratonda mac izleme hakkına girme.
Madem alt bizim girmesin aile falan deniyorsa, orayı dolduracaksin.
Madem yonetimden bunun iznini aldın orda bin iki bin olup e ama birlik olduk yan taraflarimizda bos kalsın demeyeceksin.
Ama maalesef olacak olan göbekte 1kadar neferli birlik olmuş ama yanlar boş, ust kapalı, onca taraftarin elinden mac izleme hakki alınmış, peki neden nefer orda bin kişi tribun yapsin diye.
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 15:33
Alıntı yapılan azzuri26

@soner buraya girme demek karismaktir.
Alt tarafi doldur ust açılsın diyorsan eğer bu verdiğin sozu tutman lazim ki milletin maratonda mac izleme hakkına girme.
Madem alt bizim girmesin aile falan deniyorsa, orayı dolduracaksin.
Madem yonetimden bunun iznini aldın orda bin iki bin olup e ama birlik olduk yan taraflarimizda bos kalsın demeyeceksin.
Ama maalesef olacak olan göbekte 1kadar neferli birlik olmuş ama yanlar boş, ust kapalı, onca taraftarin elinden mac izleme hakki alınmış, peki neden nefer orda bin kişi tribun yapsin diye.

Abicim kim demiş buraya girme diye? Benim tek gördüğüm bağırmayacak olan nefer'e gelmesin bunun neresi mantıksız?
Benim sana katıldığım tek şey Maraton üst'ün kapalı olması oda şu sebeptendir alt taraf dolmadan üst taraf açılmasın ha şöyle bir durum üst taraf atıyorum 5 bin kişilik mi? orayı dolduracak ailesi olan yaşını almış abilerimiz falan 3 bin civarı renktaşımız varsa ben bile destek olurum açtırmak için ama diğer türlü 100-200 kişi girecekse benim gözümde mantıksız. dediğim gibi kayseri'den farkımız kalmaz 100 yukarda 50 aşağıda 20 solda 10 sağda bir işe yaramaz.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 16:36
@soner bagirmayacaksan demek de ayrıştırmadir.
Butun tribunu kapatacak kadar kendine guveniyorsan,dersin ki biz burda nefer tribünü yapacağız kendimize guveniyoruz bütün biletlere talibiz, o yüzden de bagirmayacaklar bir muddet bilet almasın. Ama dolduramassan oraya isteyen ailesi ile girer isteyen bagirmadan oturur sana mi soracak.
Bilsemki butun alt taraf dolacak ve efsane bir goruntu olacak ben de en az senin kadar isterim ama olacak olan o değil.
Bekleyelim gorelim.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 20:49
Kimse kimsenin avukatlığını yapmasına gerek yok. Hata ortada acil düzelmesi gerek. Yoksa 48 saattir kombine de bir ilerleme olmadı görünen o ki olmayacakta. Eskişehirspor'un menfaati için acil üst katların açılması ve insanların nereye gireceğine karışılmaması gerekir.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 22:40
Neferin yeri kale arkası olmalıydı. Bir bütünlük sağlanacaksa bunu kale arkalarını tamamen doldurarak kendine görev edindikleri bütünlüğü sağlamalıydılar.

Maratona girecek olan çekirdekçilerinde, ailelerinde bir tribün grubuna ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

Şuan uygulanan satış politikasıyla neferin bulunduğu maratona girmek istemeyenler ile ailesini getirmek isteyenlere tek alternatif olan maraton üst tribünün satışa açılmamasıyla birlikte evde tv karşısında maç izlemeye mahkum bırakıldı.

Dediğiniz gibi çok bütünleştirici oldu bu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır