eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:01
Alıntı yapılan uLTRasLiberi

Defalarca yazıldı ama hala bazı arkadaşlar ısrarla anlamamakta , amaç nefer'in gasp olayı değil amaç BÜTÜNLÜK.. Alt tribün tamamen kombine ile dolacak hem görüntü hem destek açısından bu gerekli.Maraton üst bekleyenler,daha çok bekler gibime geliyor..Nefer ve yönetim kararından vazgeçmez.

Anlatsana arkadaşım nasıl olacak bütünlük?
Bin kişilik tribününü dolduramayan Nefer, bir anda sayısını, boyle insanları bir nevi tehdit ederek mi 5 binlere çıkaracak?
Ya da şunu anlat kardeşim;
Oldu da hasbel kader 1500 kişi falan oldunuz en orta bloklara gectiniz bir siz varsınız tam da istediğiniz gibi ama etrafinizda in cin top oynuyor, Cok mu guzel bir goruntu oluşacak?
Sahi kardeş bu dayatmayla nefer kac bilet satar saniyorsunuz?
Kendinizi dev aynasında gormeyi bırakın artık. Tribun gruplari aciktaki mozaik kitleye sırtını döndüğü anda dımdızlak kalır.
Madem denemek istiyorsunuz, madem yonetim susarak at kosturmaniza bir sey demiyor buyrun alın boyunuzun ölçüsünü.
Benim gibi açıkta oturamadan,susmadan destek veren bir renkdaşınız bile boyle diyorsa aileler eşiyle dostuyla çocuklariyla gelmek isteyen insanlar ne düşünür?
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:07
Alıntı yapılan Eduardo

Altes maratonda olsa çoğu kimsenin buna itirazı olmazdı. Nefer bu sezon bir şeyler kanıtlamak zorunda. Sicili kötü çünkü. Maraton üstün açılmaması ise tam rezalet.

2004 yılından beri tribünlerde aktif olan bir grup neyi ,kime ispatlayacak ? Her sene bir bahane var kombine almamaya, yok açık tribün üstü açık yok hoşcan yok halil ünal yok koltuk dar yok takım kötü vs vs uzar gider..

Azzuri ; Dediğim gibi alt maraton kombineleri satılacaktır.3 BİN tane satılacağını düşünüyorum geri kalanı da maç gününde bitecektir. Yani neferin ortada dımdızlak kalmayacağından eminim..Bu forumda yazılıp çizilenlerle,gerçek yaşamda olanlar çok farklı işlediğinden çok fazla kaale almıyorum yazılanları.. Bunu defalarca protesto,tepki konularında gördük..Herkes buradan yazıp çizer iş icraate gelince kimseler gelmez.

Es-Es
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:17
Maraton üstü ne diye açıyoruz abicim gidip sivas gibi kayseri gibi paşa gibi tribün mü olsun?
yukarda 50 kişi aşağıda 100 kişi sağda 10 solda 5 bu şekilde mi olacak Eskişehirspor tribünü?
En güzel destek birlik içinde olur zaten NEFER'in yaptığı dayatma falan değil birlik için çabalıyor al atkını formanı gel Maraton alta bu kadar zor mu bunu anlamak?
Ben 26 yaşındayım 10 senedir maçlara giderim lise zamanımdan beri 10 senedir'de hiçbir gruba bağlı değilim tek takılırdım açıkta
Şimdi Maraton'u eski açık olarak düşünün herkes kafasına göre mi takılsın yine o eski stadta çok rahatsız oluyordum sırf maç izlemeye gelenlerden
Ben 90 dakika bağırıyorsam sende bağıracaksın abi biz NEFER'in ALTES'in BANDO'nun EFELER'in taraftarı değiliz Biz bu kulübün taraftarıyız ESKİSEHİRSPOR taraftarıyız o yüzden demem o'dur ki bir bölüm bitmeden diğer bölümleri baskı ile açtırmaya çalışmayın lütfen.
Birlik içinde toplu şekilde destek olalım sizlerden ricam budur.
Bu yıl bambaşka yıl çünkü bari bunda bile tribün tartışması kavgası yapmayalım.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Yer: eskişehir
  Alıntı ozanES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:19
Oncelikle ben de belirteyim,maraton alttan kombinemi aldim.90dk takimi desteklemeye hazirim.gelelim konumuza.tribun liderlerinin once alt katlarin satilmasini istemesi taraftarin devasa tribunlerde dagilmamasini istemesini de mantikli bir yaklasim olarak goruyorum.aksi halde bikac sene icerisinde tribunlerimiz dagilabilir bir daha toparlamak zor olabilirdi.fakat bunu yaparken yasi buyuk olan abilerimizi ve ailesiyle beraber gelip nispeten daha sakin mac izlemek isteyenlere haksizlik yapiliyor.onlar da maraton ustten yeri geldiginde destek verip yeri geldiginde sakin mac izlemek istiyorlar.ben gecen seneki son ic macimiz basaksehir macinin son dakikalarinda hic alakam olmadigi,kavga edenleri hic tanimadigim halde kavganin ortasinda kaldim kendimi disari zor attim.kendini bilmez cok tribunlerde.ben de sahsen ailemle gelecek olsam maraton ustu tercih ederdim.tribun liderleri bu karari alirken %100 iyi niyetli olduklarindan eminim ama magdur olan renkdaslari tribune küstürmeden bir orta yol bulunmali.en azindan maraton ustun bir kismi acilabilir diye dusunuyorum.
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:21
Şunu'da eklemek istiyorum üstte ki yazıma
Eğer Maraton üst atıyorum 6 bin 7 bin kişi bekliyorsa almak için aileler için yaşı büyük olanlar için bağıramayacaklar için ayakta duramayacaklar için o zaman eyvallah o kadar kalabalık olacaksa bizim maraton daha bir şen gözükür ona sözüm yok o zaman herkes der işte tribün böyle olur diye.
Bu şekilde olacaksa ben karşı değilim maraton üst açılmasına ama kalkıpta 100 - 200 kişi için açılacaksa maraton üst buna karşıyım işte kimse kusura bakmasın.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:23

Alıntı yapılan Eduardo

Altes maratonda olsa çoğu kimsenin buna itirazı olmazdı. Nefer bu sezon bir şeyler kanıtlamak zorunda. Sicili kötü çünkü. Maraton üstün açılmaması ise tam rezalet.

2004 yılından beri tribünlerde aktif olan bir grup neyi ,kime ispatlayacak ? Her sene bir bahane var kombine almamaya, yok açık tribün üstü açık yok hoşcan yok halil ünal yok koltuk dar yok takım kötü vs vs uzar gider.. Azzuri ; Dediğim gibi alt maraton kombineleri satılacaktır.3 BİN tane satılacağını düşünüyorum geri kalanı da maç gününde bitecektir. Yani neferin ortada dımdızlak kalmayacağından eminim..Bu forumda yazılıp çizilenlerle,gerçek yaşamda olanlar çok farklı işlediğinden çok fazla kaale almıyorum yazılanları.. Bunu defalarca protesto,tepki konularında gördük..Herkes buradan yazıp çizer iş icraate gelince kimseler gelmez.

Yıllardır Eskişehirde olmamama rağmen kombinemi alıp elimden geldikçe maçlara giderim.Nefer olacağı yeri söylemden öncede kombine almak istediğim yer maraton üsttü. Çoğu arkadaşım hatta çoğu insan bunu düşünüyordu.Birileri çıktı kendi egolarını ortaya koydu. neferin girmek istediği yer beni nasıl ilgilendirmiyorsa benim girmek istediğim yerde onları ilgilendirmez. Biz bu kafayla inan satamayız kombine.Tüm stadın kombinelerini satma stratejisi oraya giremezsin buraya giremezsinlemi olacak. Ben egoları olmayan bir oluşum istiyorum. Maç ortasında kendini öven tezahurat ve tribün lideri diye reis diye dakikalarca kendine bağıran insanlar değil.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:24

Alıntı yapılan Eduardo

2004 yılından beri tribünlerde aktif olan bir grup neyi ,kime ispatlayacak ? Her sene bir bahane var kombine almamaya, yok açık tribün üstü açık yok hoşcan yok halil ünal yok koltuk dar yok takım kötü vs vs uzar gider.. Azzuri ; Dediğim gibi alt maraton kombineleri satılacaktır.3 BİN tane satılacağını düşünüyorum geri kalanı da maç gününde bitecektir. Yani neferin ortada dımdızlak kalmayacağından eminim..Bu forumda yazılıp çizilenlerle,gerçek yaşamda olanlar çok farklı işlediğinden çok fazla kaale almıyorum yazılanları.. Bunu defalarca protesto,tepki konularında gördük..Herkes buradan yazıp çizer iş icraate gelince kimseler gelmez.

3 bin kombineyi sadece kemik tayfaya sattın diyelim ki imkansiz 300 kisiydiniz gecen sene ancak bedava bilet dagitilirsa olur yoksa 200 tl veren bulamassin,kalani da yine bu 3 bin kisi gibi mac sonuna kadar bagiracak kisileri buldun mac günü tahmini 20 tl den sattın bravo sana renkdaşım.
İnşallah dedigin gibi olur biz yaniliriz. Bana problem degil vipden alacagim gibi duruyor ama bu bencillikle yillarin açık taraftarını kusturmekle ne yonetim ne nefer bir yere varamaz.
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:27
çok kötü anlayış orayı açtırmam burayı kapattırırım.olmaz bu böyle gitmez yapılan dayatma felaket getirir.
Yukarı
26_1965 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:34
BİZLER İLKLERİN TAKIMIYIZ MARATONDA TÜRKİYEDE TEK OLACAĞIZ...NEFER TRİBÜNÜNDE AMACI BUDUR... BİZLER GÖRSEL ŞOVLARIYLA TRİBÜN YAPARIZ KALE ARKASI BİZİ BİTİRİR LİG BAŞLASIN O ZAMAN GÖRECEKSİNİZ NEDEN MARATON OLDUGUNU BENDE BU SENE NEFERE GECEREK MARATONDA DESTEKLEYECEGİM...
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:42
Kesinlikle yanlış hareketler bunlar.Milleti ayrıştırmayın kardeşim.Bizim birliğe ihtiyacımız varken illa bir yerlerden bir saçmalık çıkacak.Neferin yeri bence kale arkasidir.Maratonda bando EsEs olmalıdır.Hem bağırmayan,oturacak,maç izleyecek kişiler nefere gelmesin diyorsunuz,hemde maraton tribününe geçip ust tarafıda satışa kapattiriyosunuz.O zaman surekli vagirmayacak kişiler maça gelmesinmi?Yapmayın bunu sevgili renktaşlarim.Biz yeni stadda ailesi ile maça geleceklerin daha rahat ortam bularak tribündeki taraftar sayısının artacağını düşünürken kendi içimizde boylee ayrışmak yakışmıyor.Bu is bir ortak paydada çözümlensin bir an önce.İnsanlarin sadece kendisini ve çevresindekileri değil bir bütün olarak düşünmesi lazım.Yoksa zararı yine biz göreceğiz.Nefer orada kalacaksada hay hay,o zaman ust tarafta açılsın,insanlar özgür olsun.Ben şahsen maraton alttan alacağım kombinemi ama genele bakmak lazım...
__oldcity__
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır