eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 10:55
Madem stadyumda butunluk istiyorsunuz taraftar gruplarini bolmeyin... Ailesiyle mac izlemek isteyenleri zorbaliga mahkum etmeyin... Stadyum kimsenin egosunu tatmin yeri degildir...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:07
Nefer maratonu dolduramaz bence onun için en mantıklısı Altes bi kale arkasına Nefer bi kale arkasına geçmeliydi.. Diğer gruplarla da konuşularak kimisi Altesin kimisi Neferin yanına geçmeliydi. Maraton çekirdekçi dediğiniz o tayfaya bırakılmalıydı ki millet gelsin numarasını aldığı koltuğa otursun ailesiyle gelsin rahatça maçını izlesin gerektiğinde çokta iyi tezahurat yapardı çekirdekçi tayfa.. Üstler yine açılmasa olurdu yani sorun çıkmazdı. Ben kendim de Nefere gireceğim ama başkalarını da düşünmek gerek misal 50 yaşında adam ve farketmez 30 yaşında adam ama yanında karısı veya küçük çoçuğuyla kızıyla maça gelcek adam şimdi nereye oturacak ? Siz böyle bi durumda olsanız maratona Neferin yanına girer misiniz , kale arkasından izlemek zorunda değilim böyle modern bi stad yapılmış madem.. Kalkıp da tek kişi olsam veya eşim kızımla gelcek olsam VIPe 1000 tl vercek param yok e o zaman naparım kombine almam maçada gelmem... Başkalarını da düşünerek hareket etmeliyiz yani demek istediğim budur yoksa amacım Neferi kötülemek değil kendim de Neferde olacağım maraton kale arkası farketmez Neferdeyim ama başkalarının gözünden de görmeliyiz. Üst katlar açılmayacaksa bile Nefer kale arkasına geçmelidir o zaman sorun kalmaz..
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:09
Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Alıntı yapılan sisal

Maraton (nefer ) 173
Eskod 127
Güney kale arkası (altes&bando&unieses) 99
Kuzey kale arkası 52

Guvenlik icin olan merdiven kenarlari sayilmamis hali dimi bu? Gerci ben 144 saymistim toplam guvenligi eklesek bile bu sayiya ulasamam :D

kafa karışıklıgı giderelim ben tüm kırmızıları saydım, ünieses sayfası da benim gibi saymış üstte yazdıgım rakam çıkıyor. usta senin dedigin gibi Merdiven kenarlarındaki güvenlik içinse o kenardaki kırmızılar. sayı 144 tür haklısın

Bu rakamları nerden buldunuz bilmem ama ben 5 dakika önce passo dan saydım

1.kategori 13
2.kategori 3
3.kategori 2
Maraton daha %1 i dolmamış
Efeler 12
Altes ünieses bando 57

Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:13
Herkes de tehditvari bi hava mafyacılık oynamaya başlamış. Yok asarız keseriz döveriz bilmem ne. Sen o statta bi adamı karısının kızının çocuğunun yanında ailesine bi laf söle hele bide fiziksel bi müdahalede bulun o adam stat ortasında kafanızı kesmezse bende bişey bilmiyorum.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:14
Ben 16 yaşındaki kızımla maraton bölümüne geçip köşelerde bir yere oturacağım.
Kimsenin de gelip kalk diyeceğini sanmıyorum.
Biraz abartılıyor.
Bu zamana kadar Bando ile beraber hareket etmişliğim vardı.
Fakat yıllardır Neferin içinde oturarak maç izleyen emekli arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine hep beraber maraton bölüme geçeceğiz.
Kızım bağırmak istediğinde eşlik edecektir.
Bizlerde zaman zaman karşılıklı bestelerde desteğimizi vereceğiz.
Zaten Neferin açıklaması bu şekilde yapıldı.
İlk defa Neferin içinde olacağım.
Bandonun üst kısmında bulunanların Bandoya sorun çıkardığı kadar sorun çıkarmayacaklarını düşünüyorum.
Ben asker emeklisiyim ve ast üst ilişkisine önem veririm.
Gördüğüm kadarıyla Neferin içinde bu hiyerarşi oluşturulmuş.
Zaten başka yerlere gitmeye maddi şartlar yetersiz kalıyor.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:26
Alıntı yapılan alibayac

Herkes de tehditvari bi hava mafyacılık oynamaya başlamış. Yok asarız keseriz döveriz bilmem ne. Sen o statta bi adamı karısının kızının çocuğunun yanında ailesine bi laf söle hele bide fiziksel bi müdahalede bulun o adam stat ortasında kafanızı kesmezse bende bişey bilmiyorum.

reiscilik abicilik olaylarının bitmesi lazım.Liselerde adam akıllı oluşumların olması lazım, bizim grupcuklar serserilik öğretsinler anca.Şahsen bir çocuğum olsa bu serseri grupların içinde olmasını istemem ve kızarım.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 11:37
buradan şikayetde bir numarayızda kaç kişi klübü arayıp bu uygulamadan vaz geçin dedi. klübünde çok umrundaydı burdan ağlayanlar. LOL
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 12:40
Alıntı yapılan Daredevil

buradan şikayetde bir numarayızda kaç kişi klübü arayıp bu uygulamadan vaz geçin dedi. klübünde çok umrundaydı burdan ağlayanlar. LOL

Arasak ne olacak? Kulübe de hakim olmuş mafyavari bir tribün grubundan söz ediyoruz.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:27
Stadın ordaki gişeler pazar günü açık oluyormu ? Kombine alacağız
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:30
Alıntı yapılan EsatakanEs

Stadın ordaki gişeler pazar günü açık oluyormu ? Kombine alacağız

bence olur zaten en çok satış pazar olacagı için kapatmazlar
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır