eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 12:39
Altes grubu, Bando Es-Es'in kendi tribünlerinde olacağını açıklamış.
Maraton üst açılmayacağına göre, Nefer de Bando'yu maraton da istememiştir. Onlar da mecburen kale arkasına girecekler.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 13:12
Nefer,bu yıl çoğu maçta o küçük tribünü dolduramadı da yeni stadyumda koca maratonu nasıl dolduracak şüpheli.
Tv.lerde de görüntü cılız bir Eskişehir tribünü olarak adlandırılır.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 13:57
Kombineler açılmışken, belki etkili olur! Tekrar bu güzel tribünleri görme dileğiyle...

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:03
Alıntı yapılan prodigy

Altes grubu, Bando Es-Es'in kendi tribünlerinde olacağını açıklamış.
Maraton üst açılmayacağına göre, Nefer de Bando'yu maraton da istememiştir. Onlar da mecburen kale arkasına girecekler.

Nefer ile Altesin arasında konumlanmak istedikleri için böyle bir yol izlediler. tam köşede olacaklar.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:16
Ben 10 -15 bin arasında satılacağını düşünüyorum.Yeni stadımızda en büyük dezavantajımız küme düşmemiz ve 4 maç ceza almamız bu şekilde olmasaydı 20 bine yakın satılabilirdi. Geçen sene başında bu seneki kadar kenetlenmişlik, inanç ve memnun edici transfer olmamasına ragmen 7 bin civarı komnine satıldı.
-Yeni stad faktörü
-Yönetimin pozitif transfer hamleleri
-Hedefe odaklanmış camia
-Camiadaki birlik beraberlik
Bu faktörleri düşününce geçen senenin 2 katı satabileceğimizi düşünüyorum.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:35
NEFER Grubu bence gayet güzel fikir bulmuş ortaya koymuş tribüne geleceklere sunmuş yani adam diyor ki buraya bağıracak ses çıkaracak baskı yapacak adamlar gelsin hepsine kapımız açık çoluk çocuk tripli sesi çıkmayan huzursuzluk çıkaracak adamlar gelmesin diyor bu bence gayet güzel düşünce ki Türkiye'nin en iyi Maraton tribününü oluşturmak için çabalıyorlar. Ben her yıl açıkta tek takılırdım bu yıl nasip olursa NEFER'de kardeşlerimle boğazım patlayana kadar bağıracağım benim gibi düşünen herkesi NEFER'e beklerim...
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
Scream26 Liste gör
Yeni Yazar

Umut
  Alıntı Scream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:51
Yönetim yerleşim planına etki edip herhangi bir grubu karşısına almak istemez. Şimdi gelelim yazılanlara. Neler yazılmış neler. Bağırmayacak olan gelmesin,çekirdekci tayfa gelmesin, adres ver sana 14 kişilik grubu gösterelim... vb. Bunlar sayısızca gidiyor. Her insanın aldığı eğitim, karakteri , ahlak anlayışı farklıdır bu yüzden üsluba bişey demeyeceğim. Fakat yerleşim planına gelirsek tribün gruplarının haklı olduğu yer şudur tüm stada yayılalım bağıran ateşli bir görüntü oluşturalım. Herhangi bir gruba dahil olmayanların ve ailesiyle maca gelmek isteyenlerin haklı olduğu taraf yıllardır açıkta olduğu gibi bir gruba dahil olmadan maçını izlemek istemesidir. Bu bir sorun mudur ? Belki evet ama çözümü basittir. Gruplar istediği yere geçer kimse kimseye bağırmayacak gelmesin git Vipden al gibi dayatmalarda bulunmaz. Tribün kültürü oluşturulur. Liseli çocuklar babası yaşındaki adama bağır ulan ... ... şeklinde konuşulmaması gerektiğini öğrenir. Ailesiyle eşiyle çocuklarıyla tribüne gelenler olduğu unutulmaz ve dolu tribünlere oynanır. Çözüm aslında basittir fakat egolarımı devreye giriyor. İlk olarak altes. Forumda ünieses konusuna girerseniz şöyle bir mesaj göreceksiniz. Nickinden anlaşıldığı gibi altes grubuna dahil bir kişi üniesesin kale arkasında olacağını belirterek sonunda doğru yolu buldunuz diyor. Doğru yol nedir? Bu adamlar bursalı mıydı? Yeni mi esesli oldu? Altes grubuna dahil olmak mıdır doğru yol? Altesi unutmayalım nefer bir parantez açalım. Geçenlerde twitter üzerinden bir oylama yapıldı. Nefer hangi tribünde olsun diye. Sonucu bilmiyorum fakat bir tweetle maratonda olacağı ilan edilmiş ve bu konuda yapılan bir yorum tvyi açtığınızda tüm Türkiye bizi izleyecek. Siz kimsiniz? Neferli olmakta mı ayrıcalık yoksa ? Tribün gruplarını antipatik yapan egolarıdır. Sanki tribun içinde takımlar var. Neferspor altesspor efelerspor. Hepimiz Eskişehirspor taraftarıyız. Hepimizin tek bir sevgisi var. Hiç bir taraftar diğerinden üstün değil. Tribün grupları elbette olacak ama grup sevgisi Eskişehirspor sevgisinin önüne geçmeyecek. Düşünmek lazım niye millet maratondan kombine almak istemiyor? Maratonda sadece Bando eses olsa durum aynı olur muydu? Grupların kendilerine çeki düzen vermesi, çekirdekci tayfanında ailesiyle geleninde huzurlu bir ortamda maç izleyeceğine inandırması gerekiyor. Burada iş grup liderlerine düşüyor. Unutmayın tek bir Eskişehirspor var. Şampiyonluk için kenetlenmek gerek.
Tapmadık asla paraya Pula!
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:59
Kombineleri aldıkta yerleşmesi mi kaldı ?
Oturmaya mı geldik ?
Olmadı Arif Susam'da gelsin...
Her maç öncesi ,bu güzel günün başlangıcında tüm çiftleri dansa davet ediyorum falan...Çİftler dans etmeden maç başlamasın iyimi ?
Eskişehirspor taraftarından bir ilk daha !!!
Daha ne olsun...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 15:07
Alıntı yapılan Scream26

Yönetim yerleşim planına etki edip herhangi bir grubu karşısına almak istemez. Şimdi gelelim yazılanlara. Neler yazılmış neler. Bağırmayacak olan gelmesin,çekirdekci tayfa gelmesin, adres ver sana 14 kişilik grubu gösterelim... vb. Bunlar sayısızca gidiyor. Her insanın aldığı eğitim, karakteri , ahlak anlayışı farklıdır bu yüzden üsluba bişey demeyeceğim. Fakat yerleşim planına gelirsek tribün gruplarının haklı olduğu yer şudur tüm stada yayılalım bağıran ateşli bir görüntü oluşturalım. Herhangi bir gruba dahil olmayanların ve ailesiyle maca gelmek isteyenlerin haklı olduğu taraf yıllardır açıkta olduğu gibi bir gruba dahil olmadan maçını izlemek istemesidir. Bu bir sorun mudur ? Belki evet ama çözümü basittir. Gruplar istediği yere geçer kimse kimseye bağırmayacak gelmesin git Vipden al gibi dayatmalarda bulunmaz. Tribün kültürü oluşturulur. Liseli çocuklar babası yaşındaki adama bağır ulan ... ... şeklinde konuşulmaması gerektiğini öğrenir. Ailesiyle eşiyle çocuklarıyla tribüne gelenler olduğu unutulmaz ve dolu tribünlere oynanır. Çözüm aslında basittir fakat egolarımı devreye giriyor. İlk olarak altes. Forumda ünieses konusuna girerseniz şöyle bir mesaj göreceksiniz. Nickinden anlaşıldığı gibi altes grubuna dahil bir kişi üniesesin kale arkasında olacağını belirterek sonunda doğru yolu buldunuz diyor. Doğru yol nedir? Bu adamlar bursalı mıydı? Yeni mi esesli oldu? Altes grubuna dahil olmak mıdır doğru yol? Altesi unutmayalım nefer bir parantez açalım. Geçenlerde twitter üzerinden bir oylama yapıldı. Nefer hangi tribünde olsun diye. Sonucu bilmiyorum fakat bir tweetle maratonda olacağı ilan edilmiş ve bu konuda yapılan bir yorum tvyi açtığınızda tüm Türkiye bizi izleyecek. Siz kimsiniz? Neferli olmakta mı ayrıcalık yoksa ? Tribün gruplarını antipatik yapan egolarıdır. Sanki tribun içinde takımlar var. Neferspor altesspor efelerspor. Hepimiz Eskişehirspor taraftarıyız. Hepimizin tek bir sevgisi var. Hiç bir taraftar diğerinden üstün değil. Tribün grupları elbette olacak ama grup sevgisi Eskişehirspor sevgisinin önüne geçmeyecek. Düşünmek lazım niye millet maratondan kombine almak istemiyor? Maratonda sadece Bando eses olsa durum aynı olur muydu? Grupların kendilerine çeki düzen vermesi, çekirdekci tayfanında ailesiyle geleninde huzurlu bir ortamda maç izleyeceğine inandırması gerekiyor. Burada iş grup liderlerine düşüyor. Unutmayın tek bir Eskişehirspor var. Şampiyonluk için kenetlenmek gerek.

Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
HakanESES Liste gör
Yeni Yazar

HAKAN
  Alıntı HakanESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 16:22
Arkadaşlar Eskişehirspor taraftar platformu olan bu foruma ilk kez giriyorum.
İsmimi ve kimliğimi gizlemeyi seçtiğim için kusuruma bakmayınız.
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaş sohbetinde böyle bir yerin varlığından haberim oldu.
Açıkcası çok koyu fanatik bir Eskişehirspor taraftarı değilim.
Askeriyeden Emekli bir Eskişehirliyim.
Çalıştığım yıllarda sürekli gurbette olmam dolayısıyla sürekli Eskişehirspor maçlarını takip edememiştim.
Çok fazla vaktinizi almadan sizlere bahsetmek istediğim bir konuya başlamak istiyorum.
Bizler kendi yağında kavrulan sade vatandaşlar ve kendi halinde Eskişehirspor taraftarlarıyız. Şahsen ben böyle bir taraftarım.
Enstrümanlara olan yakınlığım dolayısıyla bir süredir BandoESES bünyesinde bir taraftar olarak görevimi layıkıyla yerine getiren bir sevdalıydım.
Ancak Bandomuz yanlış yönetiliyor.
Bir kaç kişinin görüşü ve yaptırımları ile bir yere varılamaz.
Bando dışarıdan ne kadar gönüllü bir oluşum gibi gözüküyor olsa bile son Avrupa Kupaları mücadelesinde Fransaya gidişi tam bir fiyasko haline dönüşmüştü inanılmaz.
Bizler yağmur çamur kar kış başımıza geçen güneşe aldırmadan bize ayrılan yerde görevimizi layıkıyla yerine getirmemize rağmen Ali Bey ve Uğur Bey Fransaya Bandoya bizim kadar emek vermemiş arkadaşlarını götürerek haksız bir yönetim içerisinde olduklarını belli etmiş bulunmaktadır.
Ben ve bir kaç arkadaşım bu durumdan rahatsız olduğumuzdan dolayı artık Bando bünyesinde bulunmayacağız.
Gönüllülük esasına dayanan bu güzel oluşumu ticarethaneye dönüştürmüş olan Özellikle FENERBAHÇELİ olduğunu çekinmeden söyleyen Ali bey ve Uğur beye yaptıkları bu yanlışların ortaya çıkması adına bu yazıyı yazarak taraftar olarak kendi kendime naçizane bir görev edindim.
Düğünlere ücret karşılığı gittiğimiz oldu.
Geçmiş dönemlerde bedava kombine aldığımız oldu.
Bando oluşumu ardından Mehter Takımı kurularak bu ticaret olayı büyütüldü.
En son vurgunu ise bizi almadılar fakat giden bir arkadaşımızın söylediğine göre günlük 300 Euro para alındığı söylenmiştir.
Ben bu güne kadar bu yapılanlara karşı hep susmuştum.
Bizlere de böyle yapılınca dayanamadığımı bilinmesini istiyorum.
Umarım bir daha Bando bünyesine aldıkları arkadaşlarına böyle davranmamalarını öneriyorum.

Derdimizi anlatableceğimiz bir sosyal ortam bizlere oluşturduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum.
Gönüllü BandoESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır