eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eduardo Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Eduardo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 10:11
Alıntı yapılan sines26

Alıntı yapılan alibayac

üst kat mecbur açılacak herkes mecbur mu gruplarla olmaya münferitlik iyidir kavga yok küfür yok oturur maçları izleriz

Siz şimdi üst katta ÇEKİRDEK satışı da olsun istersiniz kesin   

Kendi adıma konuşayım çekirdeğimi de çitlerim tezahuratımı da yaparım maraton üstte. Günlük hayatta zaten yeterince stres ve kavga çekiyorum kafam rahat maç izlemek benim en anlaşılabilir hakkım.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
Yer: Eskişehir
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 10:16
Alıntı yapılan sines26

Alıntı yapılan alibayac

üst kat mecbur açılacak herkes mecbur mu gruplarla olmaya münferitlik iyidir kavga yok küfür yok oturur maçları izleriz

Siz şimdi üst katta ÇEKİRDEK satışı da olsun istersiniz kesin   

Evet neden olmasın çekirdek sağlığa yararlıdır. Sesi açar. Merak etmeyin ben çekirdeğimi de çıtlarım deplaslamanıma da giderim bağırırım da. Geçen sene rize mersin antep deplasmanlarında baya bir çekirdek tüketmişliğim vardır.
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 10:52
açık tribünü açık tribün yapan çekirdekçilerdir. ve yeni stadı da yine çekirdekçiler sırtlayacaktır. görüyoruz ve duyuyoruz çekirdekçilerin isteksiz olduğu zamanki maçları, reyizlerin yetersizliğini, grupların abuk sabuk ve staddan bile anlaşılamayan bestelerini. ama çekirdekçi inandığında neler olduğunu da görüyoruz. o yüzden çekirdekçileri küçümsemeyin
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 11:43
Neyse kombineler de satışa çıkmış. Üst katlar kapalı kombine alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 11:49
Alıntı yapılan alibayac

Neyse kombineler de satışa çıkmış. Üst katlar kapalı kombine alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

passo sitesinden alt maratonda satış ve son durum bilgisine kapalı :(
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 11:49
8000 civarı bir satış olacağını düşünüyorum kombinelerde. daha fazlasını çok zor olarak düşünüyorum. heleki bu grup dayatması ile daha zordur. bekleyip görelim. 
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 11:50
8000 bence çok iyi bir rakam ben daha karamsarım 6000 düşüncesindeyim bu uygulamalarla
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 11:51
Bundan bir onceki sene 65lilerden gozlemledigim kadariyla neferin 3te 1 i kadari zaten playback yapiyor.
Ben herhangi bir tribun grubuna dahil olmadan o 3 te 1 lik kisimdan her turlu daha fazla tezahuratlarin coguna katiliyorum hatta genc yasta kalp ameliyati oldugum için arkadaslarim yeter abi azcik az bağır diyorlar.
Simdi yonetim bu gruplara tribunleri pay etti.
Kalan buyuk bir cogunluga da 'vip e gircek paran yoksa her tribunde bunlar ile ugraş beni ilgilendirmez 'demeye getirdi.
10 kisilik bir arkadas grubumuz
var mufettisinden, uzman memuruna kadar isinde gucunde bir grubuz kimseyi yanastiramiyorum kombine almaya.
Bu belirsizlik yuzunden kimse bulasmak istemiyor tribun gruplarina.
Yönetim bir an once bu yanlistan donmeli.
Ha onlar donmez ise tribunde çatlak sesler illa ki olucak ama tribun gruplari bu potansiyelleriyle (max500-1000 kisilik gruplar olsa) zaten soylemlerini yumusatip kendilerinden olmayanlari tribunlerinde! Kabul etmek zorunda kalacaklar.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 12:06
Bu arada bando EsEs kale arkasında olacakmış..Ben üst maratonda olur diyordum :/// Bandonun etkisi kale arkasında olmaz...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 12:34
Alıntı yapılan ProblemES?

Bu arada bando EsEs kale arkasında olacakmış..Ben üst maratonda olur diyordum :/// Bandonun etkisi kale arkasında olmaz...

Maraton ust dıye acıklama olmustu , degıstımı acaba ?
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır