eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:11
yönetimlerde kronik hastalık kendini gruplara teslim etmek.stadın hertarafını paylaşmışlar.bakıyoruz hepi topu 1500 kişi varlar yoklar.yahu burnunun dibinde konya var.30 000 bin kombine sattı şuanda.tribünler bu akbabalardan temizlenmezse sıcak para nakit para şehrin desteği vs..rüyalarında görürler.

Yukarı
ultrasaltes Liste gör
Yeni Yazar

Şahin
Yer: KALE ARKASI
  Alıntı ultrasaltes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:21
Akbaba sensin cok sükür kimseye minnetimiz yok konya 6 tane tribun grubu var. Bişey bildiğiniz yok oturduğunuz yerden bol keseden atıyorsunuz. Konyada tribun grupları kendi bölümlerinin kombinelerini kendi satıyor üstelik. Konyadan örnek veriyosun bişey bilmiyosun. Kolpalar. Gruplar sevsin hepinizi.
Her güçlü ordunun ARKAsında sağlam KALE vardır
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:28
Eses26. Hoş geldin. Yeni üyeliğin hayırlı olsun.
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:32
çok şey biliyoruz.şimdi gruplarmı 30000 kombine sattı.diyorum ki insanlar gelecek artık stadlara aileleriyle seçtiği koltukta güvenlik içinde takımı destekleyecek.artık akbabalara yer yok stadlarda.inlerinde zıbarıp gidecekler....
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:41
Alıntı yapılan esyagızes

çok şey biliyoruz.şimdi gruplarmı 30000 kombine sattı.diyorum ki insanlar gelecek artık stadlara aileleriyle seçtiği koltukta güvenlik içinde takımı destekleyecek.artık akbabalara yer yok stadlarda.inlerinde zıbarıp gidecekler....

30bin kombine bizde satılmaz... bizim bilet alabilecek kişi potansiyelimiz 31.969 (satılmıs olan passolig sayımızdır)... Yani bu demek oluyor ki 969 kişi haricinde herkesin kombine alması demek... firesiz kombine...

gecen yıl Antalyaspor bizi gecer kart ve komibe sayısı olarak dediğimde herkes ustume yuklenmis idi.. Bugun 52bin passoligleri mevcut...

asarız keserizler ile... ben istediğim yere otururum kaldırabiliyorsan gel gibi soylemler ile 5000 kombine satılamaz... gecen yıl komibe sayısı 100 tl ve super ligte iken 7000 leri goremedik...

gercekci olalım...

gruplar toplu halde yerlerini gidip alsınlar rastgele yer alıp stadda yer işgal etmesinlerki... gerçek tribun kulturumuz oluşsun artık...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:47
teşekkür ederim tahsin bey.bende istiyorumki yönetim bu yanlışından geri dönsün.uyaralım aklını başına devşirsin.yönetim grupların oyuncağı olma...
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:52
Alıntı yapılan esyagızes

teşekkür ederim tahsin bey.bende istiyorumki yönetim bu yanlışından geri dönsün.uyaralım aklını başına devşirsin.yönetim grupların oyuncağı olma...

Bakın diğer takımlara taraftar grupları kale arkalarındadırlar... atak esnasında itici guc.. baskıda da defansa destek olurlar...
Bir tek Besiktasın Carsı grubu maraton tribunde idi..

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ultrasaltes Liste gör
Yeni Yazar

Şahin
Yer: KALE ARKASI
  Alıntı ultrasaltes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:54
Yönetim sizin mi oyuncağınız olsun. Cavki abi güzel özetlemiş durumu ama şöyle de bir durum var isteyen istediği yere gidiyor zaten neden bu telaşe anlamadık. Gruplarla sorununuz ne bu kadar varsa bir sıkıntınız bunu sanal alemde dile getirerek çözemezsiniz. Yıllardır çözemediniz hala kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Gelin tribünlere bi bakın sonra konusursunuz. Gelin kale arkasına beraber büyük bir tribun yapalım iste
Her güçlü ordunun ARKAsında sağlam KALE vardır
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 14:03
Ben her zaman kesintisiz iyi tribün yapmanın iki güçlü grupla olacağına inananlardanim.Nefer -Açık maç içi rekabeti ile inanılmaz tribünler yaptiysak Maraton -Kale arkası rekabeti ile de bunu basarmaliyiz. Tek güçlü tribün ile maç içi süreklilik sağlanamaz taraftar çabuk yorulur dağılır .Muhakkak bir kale arkası çakılı rekabetçi taraftar olmalı karşılık tezahüratlar yapılmalı.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 14:05
35 bin kişilik stad; gönül isterki her maça full dolu olsun ama gerçekçi olursak satılabilecek kombine 15 bini geçmeyecek. (o da çok iyi bir satış kampanyası yapılırsa) yani stadın yarısı boş kalacak, bırakın isteyen istediği yerde otursun bu neyin kavgası ve kafası anlayabilmiş değilim.. bir sonraki sezon zaten taşlar yerine oturur ve stad yerleşimi tekrar gözden geçirilir hiç bir şey değişmez değil..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır