eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 16:12
En azından bir tribünü grupsuz yapsalarmış ben hiç bir tribün grubuna girmek istemiyorum nasıl olcak şimdi ?
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 21:48
Alıntı yapılan alibayac

En azından bir tribünü grupsuz yapsalarmış ben hiç bir tribün grubuna girmek istemiyorum nasıl olcak şimdi ?

loca alcan
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 23:33
Alıntı yapılan alibayac

Maraton alttan alabilirsiniz bence sonuçta Nefer şimŞEKler yazısının ŞEK kısmında etkin olacaktır yan taraflarda ister beste söylersiniz ister maç izlersiniz. (tabii ki takıma gür bir sesle destek olmak şart)

ayrıca şuanki duruma bakınca 1965 tribünü maratondan daha sağlam olacakmış gibi geliyor. eğer nefer maraton üstü alsaydı Türkiyedeki en iyi tribünü yapabilirdi.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 10:17
Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan alibayac

loca alcan

Mantıklı :) loca alayım ben
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 13:08
Alıntı yapılan alibayac

Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan alibayac

loca alcan

8loca satıldı 150bin lıra 9.da sız olursunuz ınsallah :) bende hıc bı yere gırmek ıstemıyorum 10.locayıda ben mı alsam :)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 13:19
Tribünlerde neden tek tip fiyat politikası var maraton üst ile alt ya da kale arkasının alt tribünü ile üst tribünü fiyatı aynı olmamalı altlar biraz daha pahalı olmalı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 13:29
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan alibayac

Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan alibayac

loca alcan

8loca satıldı 150bin lıra 9.da sız olursunuz ınsallah :) bende hıc bı yere gırmek ıstemıyorum 10.locayıda ben mı alsam :)

İnşallah allah gönlünüze göre versin :)
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 17:24
sanırım Ersun Yanal zamanında antalyayla kadıköyde bir kupa maçı yapmıştık. maraton tribünü gerçekten harika bir atmosfer oluşturmuştu. umarım bu başlık altında yapılan tartışmalar karşılıklı anlayışla olumlu sonuçlar doğurur da o maçtaki atmosferi her hafta yaşarız.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2016 saat 01:05
Alıntı yapılan br_65

sanırım Ersun Yanal zamanında antalyayla kadıköyde bir kupa maçı yapmıştık. maraton tribünü gerçekten harika bir atmosfer oluşturmuştu. umarım bu başlık altında yapılan tartışmalar karşılıklı anlayışla olumlu sonuçlar doğurur da o maçtaki atmosferi her hafta yaşarız.

O.maci canlı izledim stad da evet mükemmel ses vardi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Until the Death Liste gör
Yeni Yazar

Emre
  Alıntı Until the Death Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2016 saat 05:13
zaten önümüzdeki senelerde inşallah süper lige çıkarsak ve fiyatlar olması gerektiği gibi alt-üst tribün şeklinde tekrardan yapılandırılır ve kale arkası ile maraton arasındada bariz bir fark olursa mecbur yer değişiklikleri olur
DİRİLİŞ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır