eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 15:38
Bence boşuna yazıp çiziyoruz hiçbir şey değişmeyecek. Artık karar verilmiş.
Nefer'in kesinlikle geri adım atacağını zannetmiyorum. Şu an Murat Diri, Eskişehirspor tribünlerinde diktatör konumunda. O ne isterse oluyor. Arkasında "Vur de vuralım, öl de ölelim" diyen onlarca kişi var. En iyisi bekleyip görelim.
Bence ilk sene tribün olarak rezil olacağız. Önümüzdeki sezon akılları başlarına gelip bütün gruplar kale arkasında toplanacaktır.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 16:02
Hakan kardeşim çok saygılı ve iyi niyetle yazmışsın.
Ancak ikinci aciklamada bile: yaşı büyük abilerimiz tabii ki bizim gibi destekleyemez denilmesi yerine,
Biz maraton alt ortada olacağız tribun yapmak isteyen, bizle bir olmak isteyen buraya gelir, diger renkdaşlarimiza maratondan bilet aldirmama veya alanlara da mudahele etmek gibi bir durumumuz yokk denilmeliydi.
Ben 31 yaşındayım 2 yıl once kalp ameliyatı oldum ama hala kendimi tutamayip 65 liler yerine açık alt tribünde gecen sene sırf takima destek vermek icin bir sene boyunca hic susmadan bağırdım cogu zamanda etrafımda kimse olmadigindan tek başıma komik bir goruntu verdim.
Simdi ben lütuf gibi sunulan yaşlılara bişey demeyiz canım gibi bir açıklama karşısında, bende ameliyat oldum sizin gruba giremem diye stadda aciklama mi yapacağım?
Zaten olacak belli tas catlasin 1000-2000 kisi olsun kemik nefer tribunu. Illa ki yanlari bos kalacak nedir yani bunun onune gecme derdi?
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 19:16
Benim de anlamadığım diretmeden ziyade neden herkes ekranlarda şov peşinde olmaya çalışıyor. Bizim işimiz trt de insanlara tribün göstermek değil takımı ateşlemek olmalı
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
esbaker Liste gör
Yazar

Bekir
  Alıntı esbaker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2016 saat 11:52
Arkadaşlar günlerdir burada yapılan tartışmalardan bir sonuç çıkacağa benzemiyor.En kısa sürede bütün taraftar gruplarının katılacağı ve tüm sorunların masaya yatırılacağı bir oturum yapılması gerektiğini düşünüyorum.Bu organizasyon sonunda tüm taraftarlarımızı birleştirici çalışmalar sonucunda teredüt yaşayan ve kombine alma konusunda kararsız kalan birçok taraftarımız da rahatlayacaktır
Yeni stadımıza güçlü bir giriş yaparak şampiyonluğa oynayacağımız bu yılla birlikte potansiyelimizi kullanma fırsatını kaçırmayalım.Harekete geçme zamanı...
Dünyada senden başka hiç bir şeyi olmayan biz senden başka her şeyi olana acırız!...
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2016 saat 20:32
Maratonda iş yapmak için 1000 kemik kadron olacak 50 kemik kadro ile başarılı olamazlar. Maraton tribünü bağırmak istemeyen maç izlemeye gelen kişilerin çoğunluğundadır. Bizde tüm tribün gruplarını toplasan bir kale arkasını dolduramazlar. Ama kale arkalarına ve maratonu paylaşmışlar. Siz hepiniz bir kale arkasını doldurun ordan tüm stadı gazların zaten vip de maratonda size katılır. Çünkü bizde tribün gruplarında iyimser bakan yok nerde tribün grubu orda kavga onların söylediklerinin dışına çıkamazsın. Ben sırf tribün grupları olmaz diye maraton hayali kuruyordum. Ve bir çok kişi de bunu istiyordur.
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2016 saat 21:09
foruma genel olarak bakıldığı zaman büyük ESKİŞEHİRSPOR taraftarının tribün gruplarından ve tribün gruplarında ki gerek liderleri olur gerekse grupdaki kişilerden memnun olmadığı aşikar.eğer tribün liderleri bu yhazılanları okuyorsanız kendinizi düzeltme zamanın da geldiğini görüyor olmalısınız.inşallah bu sizler için başlangıç olur ve eleştirilere göz kapayıp kulak tıkamazsınız.
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 00:48
Heh işte böyle tribün gruplarına karşı öngörülüyüz yazın bende boşuna dil dökmeyeyim. Siz tribün grubu yok diye maraton hayali kuruyorsunuz, biz maratondan herkese gerçek potansiyelimizi göstermenin hayalini, sanırım tribün grupları deplasman yapıyor diye birçoğu deplasman falanda yapmıyor. Buda son yazım olsun ortak bir payda bulamadıktan sonra konuşmanın anlamı yok. Şüphesiz iyi veya kötü tribünü maratonda yapıcaz bu sene sesimizin daha gür çıkması için gelecek herkesi bekleriz. Orada hepimize bir yer var.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 01:11
son dedim ama şunuda yazmadan geçemedim. şahsım adına daha 27 yaşındayım. 12-13 senedir kapalıda maç izledim seneler önceki ümit milli maçı ve hatırlıyamadığım bir iki maç hariç hep kapalıda maç izledim. küçüklüğümde kızılcıklı tribünü vardır liseden askerliğime kadar o tribündeydim bende süper lige cıkacağımız seneki yasaklı sakarya maçı haric tüm deplasmanlara gittim. bu şehrin genel olarak tribün gruplarına anti durumu var bunun herkez farkında ama farkında olunmayan birşeyde var diğer taraftar potansiyeli yüksek olan şehirdeki tribünlere bakarak bizim tribün gruplarımız bir melek sayılır. varsa başka tribün gruplarından eşi dostu olan bilgi paylaşımı yapabilirsiniz ki biliyorsunuzdur bence. tribün grupları kimi zaman halilci olur sevilmez, kimi zaman mesutçu olur sevilmez, kimi zaman kavgacı olur kimi zaman mamacı olur hatta daha ağırlarıda oldu hırsız oldu, gaspçı oldu, oldu da oldu. herkes yazar çizer bu konuda. geçmişteki ankara deplasmanlarını hatırlayın yollarda açık market bulabilen varsa gelsin buraya yazsın tekrar düzelteyim yazımı. birde şimdiki tribünlere yapılan deplasmanlara bakın bu tribünler sizler görmesenizde görmek istemesenizde birşeyler için uğraşıyor. o küçük görülen liseli bebeler diye tabir edilen o gençler sayesinde tribünlerimiz iyi kötü yürüyor farkındamısınız.o gençlerin doğru ellerde büyümesi için onların yanlız kalmaması için siz büyüklerin elini taşın altına koyması şarttır. eleştiri yaparken kendimizede bir öz eleştiri yapalım bir ara. gir tribünün içine yanlış bişey mi gördün çık konuş kimse kimseyi yemez yani tribün gruplarına öcü gibi bakılması bizlerinde zoruna gidiyor açıkcası heleki birşeyler yapılmaya çalışıldığı vakit. eskişehirspor tribünlerinin kemik gücü münferit taraftarlardır tartışmasız. ama münferit olan organize değildir. katılım sağlandığında çıkan potansiyelin herkes farkında. herkes eteğindeki taşları dökmeli kırgınlık, kızgınlık, ön yargı kenara koyulmalı hele ki bu sene. bağırmıyormusun al kombineni bu sene bağır bu sene bu takıma itici güç olamazsa bu taraftar bu ligleri de çok ararız öncelikle bunun farkında olalım. senelerce yazın açığın güneşini kışın açığın yağmurunu, karını yiyen abilerimizde bu senede bir fedakarlık daha yapıverin bağırmayacak bağırsın kombine almayacak alsın etrafımdaki insanlar artık beni görünce kaçıyor yine kombine al al deyip duracak diye öyle uğraşlar veriyorum kişisel olarak. baya dolmuşum sanırım bu konuda epeyce yazdım kafanızı şişirdim özrümü kabul edin buyrun bu senede beraber omuzomuza yapalım.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 15:27
benim bildiğim ve herkesin bildiği gibi Dünyada ve Türkiyede Aklı Başında Taraftar grupları kale arkasında yer alır.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 15:47
Bilet fiyatları yüzünden kale arkasını tercih ediyor tribün grupları başka bi sebebi yok.
Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır