eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 21:21
Alıntı yapılan champion eses

ufak bir sorum olacak.hiç yorum yapmadan cevaplarsanız?stadımızda mescid bulunacak mı?bilgisi olan var mı?

Mescid olacak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 01:06
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan champion eses

ufak bir sorum olacak.hiç yorum yapmadan cevaplarsanız?stadımızda mescid bulunacak mı?bilgisi olan var mı?

Mescid olacak

teşekkürler arkadaşlar
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 09:44
çok nazlı taraftarımız var
her an herşeyi bahane edip kombine almamaya meğilliyiz.
bu sene naz senesi değil bence, stadın ilk senesi, yönetim elinden geleni yapıyor, kulüp maddi olarak zorda. alt kat üst kat, taraftar grubu, yakın uzak demeden bu sene 20.000 kombineyi bulmamız lazım. bulamazsak biz bitmişiz demektir.
ES-ES
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 10:07
her sene kombine almamak için bir bahane buluyoruz.

bir sene Halil Ünal varken almam diyenler ertesi sene Mesut Hoşcan varken almam diyenler
diğer sene Passolig prostestosu nedeniyle almayanlar.

şimdi de 33 bin kişilik statta yer tartışması başlamış. koskoca statda o grup oraya gelirse ben kombine almam vs.

bence bu senenin bahanesi yok. mümkün olduğunca kombine alarak takımı üst lige bir şekilde taşımalıyız. bu sezon çok önemli.

haydi herkes kombine almaya.
Yukarı
esyıldız Liste gör
Yazar

caner
Yer: eskişehir
  Alıntı esyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 22:57
Eskişehirspor taraftarı dayatmayı kabul etmez. Çok basit şeyi zorlaştırıyoruz. Kombine satışı tüm yerler için açık tutulur. İsteyen maraton üstten, coşkulu bir şekilde maç izlemek istiyorum diyenler maraton alttan, param yok diyen kale arkasından, para var huzur var diyen locadan alır. Kendi topuğumuza sıkıyoruz bu konuda üstümüze yok. Dayatmadan nefret ederim ben de böyle olursa kombine almıyorum.
büyük düşün büyük işler başar
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 01:11
31 bin passolig Satılmış bunun 7 8 bini şehir dışında yaşayan taraftarımızın bunlar icinde birde sadece fb gs bjk macina bizle girenler olunca yeni stadyumda şu an maksimum 20 bini buluruz arttırmak lazim cok
ES-ES
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 01:33
Sanıyorum-artık işlevsel olarak da bize yakışmasa da - mabedimiz olan Atatürk Stadyumundaki o büyük atmosferi yakalayamayacağız ve çoğu çekirdekçi diye lanse edilen maraton tribünündeki o içten ,duru,doğal hava olmayacak...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Eduardo Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Eduardo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 02:12
Şimdi ben burada kombine almayı düşünen taraftarlarımızı olumsuz etkilemek istemiyorum ama yeni staddaki meskenini maraton alt bölümü olarak belirleyen 300-500 kişilik nefer grubunun yaptığı saçma sapan açıklamaları da herkes görsün buna bir müdahalede bulunulsun istiyorum.

Şimdi neferin mantığı daha doğrusu mantıksızlığı şu; açıklamalarına da yansıyor zaten; biz maraton alttayız, bağırmayacak taraftar başla yere gitsin.(tüm maraton alt tribününü 500 kişilik grup sahiplendi bir anda) ama alt tribün dolmadan üst tribün biletleri satışa çıkarılmayacak.(bunu söyleme yetkisini nereden almışlar?) e peki nefer grubuyla maçı izlemek istemeyenler nereye bilet alacak acaba? Kale arkalarına mahkum muyuz yani bu açıklamaya göre?

Burada açıktaki abilerimiz bizim baştacımız gibisinden bir imaj verilmeye çalışılmış ama önceki günlerde nefer grubunun liderinin re-twitt ettiği bir yazıda "bağırmayan dallamalar stada gelmesin" diye bir ifade kullanılmış.

Ben olacakları peşinen söyliyim; bu adamlar gerçek eskişehirspor taraftarını tribünden soğutacaklar. İnsanların maçlara aileleriyle gelmelerine engel olacaklar. Her imza töreninde boy göstermeleri ya da antrenmanlara otobüs kaldırmaları umrumda değil. Efsaneleşmiş belki de yeni stadında daha da şahlanacak büyük eskişehirspor taraftarının kaderiyle oynuyorlar şu an. Yönetim bu konuda birşeyler yapmalı. Ha şayet bu durum böyle olacaksa da neferin kesin yerini öğrenip o gruba en uzak noktadan alırım kombinemi. Bana birisi maç esnasında böyle bir müdahalede bulunursa bağıracağım varsa da bağırmam.
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 08:41
İnadına EsEs
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 09:06
yıllarca forumda gözlemlerim hep bir beğenmemeler hep bir şikayet kızılcıklı varken de böyleydi nefer geldi aynen devam başkası gelse yine aynı şey olacak.adamlar tribüncü 90 dk bağırılan bi ortam istiyorlar tribün olarak bir güce sahipler beğenirsin veya beğenmezsin ama kabul edersin.. alt maraton küçük bi yer değil madem adamlar 500 kişi zaten küçük bir grup olarak gözükecekler sende geçersin izlersin maçını.neyin tantanası bu yok almayacağım yok gelmeyeceğim.. kale arkasına geçselerdi tv den sürekli oturan sadece gollerde,espanada ayağa kalkan maraton izleyecektik şahsen ben bunu bizim gibi tribün kültürü olan bir şehre yediremem.

Ha maraton alt bitmeden üst tribün açılmamasına bende karşıyım lakin şöyle bir durum var konya,antalya vs örneklerde gördüğümüz üzere bir taraf dolmadan diğerini açınca parça parça kalabalıklar oluyor hoş durmuyor.bir taraf full bitince daha güzel görüntü ortaya çıkacak arkadaşlar bide böyle düşünelim.
Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır