eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 16:11
Alıntı yapılan meliheses

Yeni stadlar yapiliyor. Bu stadlarda taraftar sayisi artıyor. Neden? Çünkü konfor yükselince, rahat mac izlemek isteyen, ya da ailesiyle rahatsız olmadan mac izlemek isteyenler de stada gelmeye basliyor. Siz simdi bağırmayan gelmesin falan dediginizde , bu kişileri caydıracaksınız.

O kişilerde ota boka cayıyor be abicim onlarda mı sıkıntı var yoksa bizim takım sevgimizde mi eksiklik var anlamadım. Genel söylüyorum içimizde şu son 3-4 yıl tribünden anlamayan sayıca bu kadar çok insan olduğunu bilmiyordum. Tribünümüzü bilmesem görmesem, kayseri taraftar zihniyetiyle fark yok aramızda dicem. Öncelikle şunu söyliyim hiç bir grup üyesi değilim ama iyi tribün için kemik kadronun bir arada olması,bunun içinde eleme yapmak gerekir.

Stadyum koşullarınında etkisiyle teksas,h.meydan,tatangalar,çarşı gibi tribün grubumuz yok münferitlerimizden destek alıyoruz diyorduk hep, şimdi yeni statla şartlar eşitlendi. En az 4-5 bin kişinin tribünü sürükleme şansı bizde de var artık daha ne isteniyor anlamadım. Ondan sonra sağlam tribün gelip bizi bastırdığı zaman adamları dinledik diye ağlanıyor burda.
En ufak olayda küstüm gelmiyorum, kombine almıcam diyip sevdasına bu kadar kolay sırt çeviren insanlarda gelmesin zaten. Tartışılabilecek tek nokta tribün gruplarının 4 tribüne bölünmesi. Tek çatı altında toplanıp yada en azından 2 tribüne dağılım olsaydı daha iyi olurdu bana göre onun dışında söylenen her söz boş. Yönetime kızıyorduk, stat kötü diyorduk ama bitti bahane üretilecek ortam kalmadı artık. Diğer takımların çoğunun kombine fiyatlarına da baktım o yönden de avantajlıyız. Diğer tribünlere sanalda tribün olmaz diyorduk görelim büyük Eskişehirspor taraftarını alın size fırsat.    
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 16:30
Arada kaynamasin...
Alıntı yapılan cavki

Yeni stadda en cok beklediğim şey.. özenle seçip aldıgım koltugun hatta yanımdaki arkadaslarımın bile belli olacak olması idi..
Eski stadda en erken gelenler benim koltuğumu kaptıgında tartışma çıkmaması adına bos buldugum bir yere gidiyor yada dikilip arkamdakilere engel oluyordum...
Fakat bu açıklamalar içimi biraz kararttı...

Madem tribun grupları boyle bir harekete girecekler.. Sayıları az cok bellidir.   Bu sayıya istinaden tribun icinde blok kapatmaları daha doğru olacaktır ve bu kapatılan yerleri satın almaları zorunlu olmalıdır... Gerekirse bu boke yerler bir iki gun tutulur stadın tumu daha sonra satısa acılır...
Gecen yılki seyirci sayılarımız az cok belli ortalama 8000 9000 lerde geziyor.. buda yeni stadın 1/3 u demek... bu şekilde hareket tribun gruplarından cok benim gibi münferit yada en fazla uc bes arkadsıyla maclara gelen insanları uzaklastıracaktır...

umraım bu yanlıştan dönülür...
unutmayalım ki her mac sagınızdaki solunuzdaki yoldasınız aynı olur ise daha guzel bir tribunun onu acılır cunku onun ne yapacagını bilirsiniz neye katılacagını... asıl tribun kulturumuz bu sekilde olusacaktır...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 16:46
Bence konu fazlasıyla abartıldı.
Sanki Nefer tribünü ambargo koymuş, insanların kişisel haklarına engel oluyor gibi bir görüntü çıkarmışlar ortaya..

İnsanların derdi maratonun orta yerinden kombine alıp,
oturup maç izlemek olmuş..
hatta sahaya yakın olacak ki gerektiğinde futbolcu ilede rahat diyaloga girebilsin ;)

Tribünün en güzel ve en etkili yeri tribüncünündür.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 16:47
Olayı kavga dövüş boyutuna getirmekte her ne hikmetse üstümüze yok.Hadi eski stadımızın koşulları berbattı adımını attığın yerde tribun grubu vardı.Kaldı ki taraftarlık sadece ben geldim bağırdım tezahurat yaptımla da bıtmıyor.Kaçımız annemızı , kız kardeşlerımızı , çocukları gönül rahatlıgıyla maça getırdık?Her maç tanık olmadık mı ailesini getiren insanlara bile agıza alınmaycak kufurler savuran sahsiyetsızlerı...Kimse birbirini suclamasın bu bir tranvadır.Bundan dolayı tek istedikleri aileleriyle kimsenın baskısı, lafı, azarı olmadan takımı desteklemek ki bundan hiç şüphem yok ...Yeni stadyumla bir çok şey değişecek .Neferi , Altesi ,Açığı herkes ailesini stadyuma getirsin o zaman kimse 10 bın 20 nın doldururmuyuz hesabı bıle yapmaz.
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 17:20
Maratonun orta kısmı için değilde herkes üst kısım için maratondan kombine alma isteğinde gibi. Nefer, 'alt taraf bitmeden üstü satışa çıkarttırmayacağız' demesi yüzünden tepki görüyor diye tahmin ediyorum.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 18:18
Net bilen var mı maraton alt ile maraton üst içerden geçiş varmı? Kimi var kimi yol diyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 19:23
ufak bir sorum olacak.hiç yorum yapmadan cevaplarsanız?stadımızda mescid bulunacak mı?bilgisi olan var mı?
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 19:31
Alıntı yapılan champion eses

ufak bir sorum olacak.hiç yorum yapmadan cevaplarsanız?stadımızda mescid bulunacak mı?bilgisi olan var mı?

Bence geciliyordur. Onca stada gittim.olimpiyat, ali samiyen, kadikoy, İnönü vs vs. Gecilmeyen stad görmedim
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 20:16
Alıntı yapılan champion eses

bulunacak
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 20:32
Statta en iyi tribün yapılacak yer (ses anlamında) maraton üst tribündür. Bence illa maratona girmek isteyen tribün grubu varsa buraya girmelidir. Hem iyi tribün yapabilmesi için hem de üst kısmın alt kısımdan daha ucuz olmasını düşünürsek daha mantıklı bir konum. Şuan maraton 200 tl ve burada tribün grubu var seneye diyelim ki süper lige çıktık oranın fiyatı arttığında ne olacak?

Stadın en önemli noktası MARATON ÜST tribündür. Gelecek senelerde farkedeceksiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır