eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 11:03
Yonetimin ses cikarmamasi çok komik.
Adamlar dayatma yapiyor, yonetimden de bir Allah ın kulu çıkıp sen ne diyorsun Eskisehirspor taraftarı gruplardan ötedir istediği yere girer izler diyemiyorsun.
Hatalarini anlamaları çok geç olmayacak hele bir iki mac oynansın yeni stadimizda sonra gorulecek zaten yanlış yaptiklari.
Klube mail attım, suanda da kombine almayı askiya aldım.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 11:45
Aşkı şehir dediğin 10 kişi, Efeleri toplasan 50 kişi etmez. Kendilerini nasıl görüyorlar anlamak imkansız. Kale arkalarına geçsin gruplar maraton da açıktaki serbest taraftarın olsun. Maratonda tribün grubu mu olurmuş...
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 12:24
Beyler alt maraton en az 7000 kişi alir. Neferden en fazla 500 kişi, o kadar bile olmaz, kombine alır. 6500 kişiyi zorla bağ orta bile çekler mi ? Kimse çekinmeden kombine alsin
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 12:31
Ne zaman satisa cikiyor kombineler
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 14:34
şu forumda hiç hayıra soluyan bir insan olmaz mı ya. televizyonun tam çekim yaptığı yerde hiç susmayan 4000 kişinin olmasını neden istemezsiniz abiler. valla hayretle okuyorum şu yorumları. sizler taraftarın videolarını falanda paylaşıyonuzdur şimdi sağda solda şöyle bağırırız şöyle tribün yaparız biz falan diye. zor bişey değil stad büyük bütünlük olması açısından herkes dağılmasın stad bomboş gözükmesin diye önce alt kat satılacak burada beğenmediğiniz ne ? bakın başka tribün forumlarında yeni stadını dolduramayanlar isyan ediyor stad bomboş hiç hoş görüntü yok diye. gelirsin yaşın kaç olursa olsun alırsın maratondan biletini girersin omuz omuza bağırırsın yok bağırmıyacam diyorsan bağıranları teşvik et onlar gelsin gösterelim herkese gücümüzü nasıl deplasmana gelip bağırıyorsan içerdeki maçtada yapabilirsin bunu tabi buralardan kaç kişi deplasman yapıyor orasıda muama ama yok bu forumda her zaman boş beleş yazılar yazar herkes kendini düşünür bu tribün forumunda herkes teknik hocadır herkes futbolcudur herkes tribünü en iyi bilir ama icraata geldimi koca bir 0. kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum ama üye olalı 9 sene olmuş şu foruma eskiden daha iyi niyetli daha yapıcıydı buradaki insanlar şimdiki tayfa hep eleştiri full eleştiri ve icraatı olmayan bi grup kalmış buralarda. Allah sizinde yardımcınız olsun abilerim ne diyelim bizimle omuz omuza bağıracak herkesi maraton tribününe bekliyoruz.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 14:40
Bireysel ele alma ben deplasmanda gidiyorum bagiriyorum omuz omuza ama burda yazılanlar doğru ve haklılar yazıları tekrar oku çünkü bir renkdasimizin dediği gibi sırf alt tribünden başlamak ve yaklaşık 7000 kişilik olan yer dolmadan diğer yerler açılmayacak demek biraz olmamış ayrıca butik tribünler tek çatı altında toplansa ne olur sanki Efeler nefer altes aşkı şehir tek tribün olsa ne olur sanki Bando es es de orkestra şefi olsa inan tek ses tek yürek olur yıkılır stad
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 14:59
bireysel yazmadım abicim genel olarak bu forumun profili bir kaç senedir hep bu şekilde. tribün grupları kendi muhasabelerini kendi aralarında illaki yapıyor. bakınız senelerdir açık tribün dediğimiz üstü açık sesin sahaya tam olarak gelmediği bir tribünde açık tribünün büyük kısmının bestelere katıldığı zamanlarda yaşadığımız ambiansı buradaki herkes cok iyi biliyor. bizler de istiyoruz ki stadımız büyük bir bütün olalım burada maraton tribünü için konuşuyorum maraton alt kısmı 4500 gibi bir kapasitede olması lazım. oraya elimizden geldiği kadar sesini kullanan abilerimizi kardeşlerimizi sokalım bide eskişehirin maratonunu izlesinler bakalım. kocaeli gibi sakarya gibi tribün gruplarının maratonda olduğu tribünleri hepimiz biliyoruz o kötü stadlarda bile süper atmosfer oluyor biz bu stadda bunun kat kat fazlasını yapabiliriz bu kapasite bizde var buna inandık bu şekilde düşünüyoruz. burada kimsenin ben bağırmam kardeşim banane diyeceğini sanmıyorum o yüzden işleri yokuşa sürmek yerine gelin birlik olalım gelin beraber yıkalım o stadı gelin televizyon başındakiler birazda bizi izlesin. ben anlatırken heyecanlanıyorum. iyi olur iyi olmaz bilemem bunları konuşmak icin cok erken. ama yok böyle olursa kombine almam falan demek bizlere yakışmıyor abilerim. senelerdir hangi stadlarda hangi şartlarda maç tribün yaptık şimdi yer kavgasımı yapalım. bakınız şimdi insanlar düğün evini süslemeye uğraşıyorlar. gelin destek olalım pankart yapalım yapamıyorsak söz bulalım olmuyorsa 5 lira katkı yapalım 2 kutu boya alalım. bi davula ortak olalım. aslında hep aynı şeyleri düşünsekte sanrım frenkaslarımız tutmuyor abi ne diyelim başka :)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 15:05
Senin dediğin anca kardeşim bizim dediğimiz gibi olsun maraton alt anca bütün gruplar el ele verirse dolar ama biri kale arkası diğeri öbür kale arkası nefer maraton alt derse o stad dolmaz her yer apayrı takılır
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 15:19
Abi burda yazılanlara göre nefer 500 kişi yok altes 50 kişi yok aşkı şehir efeler toplasan 20 kişi biz bu mantıkla hiç bi yeri dolduramayız zaten
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 15:29
Ama eski stad da görünen o rakamlar işte kardeşim şimdi iki katı stad da nasıl dolacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır