eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bayraktar26 Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı bayraktar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 21:02
Maraton da nefer gububunun olmasi kombine satislarini cok dusurucektir,ust kattan alalim desek onada alt bitmeden olmaz diyorlar(alt tribun nasil dolacak acaba)
Bekliycez mecbur ama umarim bu yanlis dan donerler.
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 21:21
Yıllardır acık tribünde kombine alıp  macları ordan izlerdim gecen sene son senemiz diyerek degişiklik yapıp neferden almıstım kombinemi.
Maclara gelen cogu kiside  bilir taraftar gruplarının kemik tayfa sayılarını
Nefer   alt ust toplamda 9 bin kusurluk maraton tribününü secmis
Altes    alt ust toplamda  8 bin kusurluk  kale arkasını secmis
Heyyy masallah

Bu tribün secimlerinden sonra  benim icin yeni stad tamamiyle hayal kırıklıgı oldu.   Tahminende sezon  boyunca Maratonda 250 300 kisilik Nefer ayakta ne dedigi anlasılmayacak sekilde ayrı telden bagıracak
bir grup 250 300 kiside kale arkasında ayrı telden bagıracak

Yapmayın potansiyelinizi   herkesden daha iyi biliyorsunuz bu tribün secimleri  takımı motivasyonu  cook ama cooook etkileyecek 
Tek tribünde altda bir grup üstde bir grup muthis görsellik   hızlı ve devamlı  tezehuratlar  zaten o stada taraftar ceker  bu sefer maratonda dahil olur vip de
Ama herkes kendi kafasına gore birseyler soylerse   anlasılmazsa ugultu olur motive düser
bu seferde ayaga kalk demeler baslıyacak  arkasından kufurler gelicek   o hafta gelen taraftar birdaha stada adımını atmayacak 

ZAMAN VARKEN BU YANLISDAN DONUNN!.......
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 21:39
Tarihimizde ilk kez adam gibi stadyumda oynayacağız alt maraton bitmez diyen insanlar görüyorum , gülüp geçiyorum.Bekleyip görelim maratonda hem alt hem üst biter.
Es-Es
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 23:39
Bence maratonda maalesef maksimum 3 parça full dolu olabilir (nefer olarak) bu da kayseri nin maratonundaki gibi komik bir görüntü oluşturur.
Onun dışında kimseyi almak istemezler ise oyle takilirlar, ya da ailelere ve yaş olarak daha orta yaş grubuna tamam deyip bir mozaik olusturulacak.
Kaldi ki alt tarafi sadece 90 dakika bagiracak renkdaşlarimiz ile doldurma potansiyeli passolig geleli beri neferin doluluk oranina bakınca hayal ötesi.
Başkan H. Ünal fiyat olarak bizi bu yıl mazur görün diyor, taraftar mazur görür o konuda bu ülkenin en cefakar taraftariyizdir ancak başkan hiçbir tribun grubunun emri vaki yapar şekilde tribunu ipoteklemesine izin vermemeli.
Zaten burda da renkdaşlarimiz bu konuda genel anlamda husursuz.
Herkes yeni stadyumdaki ilk yilimizda dogal olarak cok heyecanlı kimsenin hevesini kursaginda bırakmaya gerek yo
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 00:08
Bu yanlış karardan bir an önce dönülmesi lazımdır. Hiçbir takımda bu kadar fazla tribün grubu yok , bizde mahalleden adam toplayan tribün grubu kuruyor.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 11:00
Alıntı yapılan bayraktar26

Maraton da nefer gububunun olmasi kombine satislarini cok dusurucektir,ust kattan alalim desek onada alt bitmeden olmaz diyorlar(alt tribun nasil dolacak acaba)
Bekliycez mecbur ama umarim bu yanlis dan donerler.

Öyle bir uygulama olamaz o kararı kim alıyor yönetim alt bitecek üst açılacak derse olur sadece o da kendi ipini kesmiş olur ben üstten almak istedikten sonra kim müdahale edebilir ki
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 12:28
Tribün grupları kale arkalarına geçip tek tribünde birleşmeliler. Zaten kale arkasının 1 trübününe toplansalar dolduramayacaklarını kendileride biliyorlar. Maratonun alt kısmı çekirdekçi, üst kısmıda aile trübünü olmalı. Üst kısımda ortaya bando eses oturursa hem aile tribünü hem çekirdekçi tayfa tüm tribünleri coşturur.

Nefer maratona gelicekse çoğu taraftar yeni stada heves için 1-2 maçlık bilet alır birdaha da maçlara gelmez, çok az kombine satılır.

Tribün grupları kendilerini düşünüceklerine az klübün menfaatlerini düşünsünler, kale arkası neylerine yetmiyor.
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 12:45
Tüm tribün grupları bir kale arkasında toplanmalıydı.Zaten oradaki şovlarla tüm stat havaya girer bestelere eşlik ederdi.Stadyum ziyaretinde de 200 kişi stadı inletti.Bir kale arkasında 7 bin kişi bağırsa bile yıkılır o stat.Bizim de böyle bir kale arkası yaratmamız gerekirdi.Bizim stadın akustiği diğer stadlara göre çok daha iyi , ama inşallah stadımızın bu özelliğini iyi şekilde değerlendiririz.
https://www.youtube.com/watch?v=6XbOBmHj6oY
Yukarı
Until the Death Liste gör
Yeni Yazar

Emre
  Alıntı Until the Death Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2016 saat 02:01
Öncelikle foruma tekrardan merhaba ,

Tribün dağılımının bu şekilde olması gerçekten çok kötü olmuş. Özellikle Nefer grubunun alt bitmeden üst açılmayacak ve gelenleri seçeceğiz açıklaması ile ilgili yorum dahi yapmayacağım, zira kendilerinden soğutmaktan başka birşey yapmadılar.

Eski açık, yeni maraton... Bu tribün hiçbir zaman tribün grubuna ihtiyaç duymadı ve şovunu, baskısını bütün tribün gruplarından fazla yaptı. Bu tribünlerin en itici baskıcı gücü münferit ESES sevdalılarıdır. Bu kişilerin çoğu ben gibi zamanında tribün gruplarında yer almış daha sonra bir yada birkaç sebeple Açık Tribün'e geçmiştir.

Yani diyeceğim odur ki siz Maraton'u BandoESES ve eski Açık taraftarına bırakın sonra kenara geçip tribün izleyin. Yaptığınız hatadan dönmeniz dileğiyle...
DİRİLİŞ !
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2016 saat 19:08
Hani milletin Çekirdekçi dediği ama Yetmişli yıllardan beri Tirübüncü olan (bende dahil ) şu an yaşları 50 ve üzeri olan Açık tirübünde büyümüş taraftar ( yaklaşık 8-10 bin ) bu sene ne yapacağız derdine düşmüş durumda Maratondan alsan olmuyor ( 15-16 yaşında bir çocuk ne yapmak gerektiğini öğretiyor) kim ne derse desin gruplar nedeniyle bağırdın bağırmadın hatta az bağırdın çok bağırdın kavgaları olacaktır. bence Gruplar iki kale arkası olmalı Maraton iki kale arkasınada uyacak şekilde zaten katılır tezahurata ben şahsım adına söylüyorum çocuklarım ve eşimle Maratona giremem zaten Bağırmıyacaklar buraya girmesin diyede deklere edilmiş enteresan tarafı bağırmıyan taraftar zaten yok ama onların istediği zaman bağırmak önemli kısacası ben bunun hata olduğuna inanan sessiz çoğunluktanım
   Bekliyecez Alt dolarsa  yukarıdan almak kaldı bizede
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır