eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarugur Liste gör
Yazar

ugur
Yer: kırım/Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 19:55
Arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var bu konuyu ben hiç anlamadım veya birileri bizi yalanlarla uyuttu. Konu şu:
Hikmet Kahraman hoca ile bizim yöneticiler anlaştık dedi ve sonra bir haber geldi bir sezonda 2 den fazla takım çalıştırmak yasakmış dedi.Bizim bu başkanımız olayı kapattı.Antalyaspor geçen hafta bu hoca ile anlaştı.Şimdi bu nasıl iştir hani yasak vardı. her konuda anlaştık ama federasyon engelledi dediniz.Evet büyük başkan bunun cevabını bizlere ver bakalım hep yalan hep yalanlar.Şimdi bu konuya nasıl bir kılıf uyduracaklar merak ediyorum.
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ES-ES
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 19:55
başkan haksız olsada onu bilir onu söylerim dünya üzerinde kimsenin kimseye o...çocuğu demeye hakkı yoktur..bu ne müslamanlığa sığar ne insanlığa ..futbol görsel bir şovdur,oyundur yenmekte,yenilmekte,berabere kalmakta futbolun içindedir...

neymiş istanbulu yenemiyosan...saçmalığın daniskası bi laf..ne yapacaktı istanbulspor ?kaleyi açıp gel kardeşim ne kadar lazımsa o kadar gol atmı diyecekti?adamlar aslanlar gibi mücadele etti oyunu çirkinleştirmeden ,bozmadan dişe diş kora kor,fair play çerçevesinde

şimdi bide şuna bakalım sakaryasporda düşmemeye oynayan giresunu yenemedi ..acaba sakaryalı taraftarlar ne yaptı adapazarını girişinde: ulannn düşmemeye oynayan giresunu yenemediniz hepiniz o..çocuğusunuz mu dedi acaba??

unutmayın beyler futbol bi oyundur..futbolcuda insan... kimsenin kimseye küfretmeye hakkı yok sonuçta o çocuklarda elinden geleni yapmaya çalıştı kişmse kasten kötü oynamadı oynadı diyen yalan söyler...

işin birde şu boyutu var ki:dün  futbolculara küfreden o kadar insanın o futbolculara hakkı geçmiş ve kul hakkı üstünde kalmıştır..bu benim dünya görüşümdür katılırsınız katılmazsınız sizin bileceğiniz iştir..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 19:56
Benim içim kan ağlıyor sayın başkan.haftalardır yazıyoruz takım içinde huzursuzluk var bunun önlemini alın diye ama anlamadınız.Burada biz varsak sizler oradasınız.

Yine taraftar suçlu yine biz günah keçisiyiz.Siz bir maçın ardından üzülmüşsünüz biz kaç haftalardır üzülüyoruz.

Rakiplerden bahsediyorsunuz onlar puan kaybetmeseydi şimdi ne durumda olurdunuz varın onuda kendiniz düşünün.
Rakiplerin şansına bizim liderle 3 puan farkımız var.Yani açıkça bizim başarımız diyemiyorsunuz.

Bu taraftarı üzmeye hakkınız yok.Yinede söylüyorum aldığım Kombine parası hak etmeyenlere haram olsun.

Bu açıklamadan ben şahsım adına hiç tatmin olmadım.Neden.... evet biz suçluyuz hata yaptık diyemiyorsunuz.Maçtan sonra oyunculara para cezasımı verdiniz yoksa akşam 222 'de toplanıp oradamı bu kararı aldınız.
Bu taraftarı üzmeye hakkınız yok.siz ve o değerli oyuncum dediğiniz oyuncular bir gün gidecek.Ama biz yine hep aynı yerde olacağız.Ben sahada her şeyini veren oyuncuyu alkışlarım . .. Ama beni üzenlerede en güzel tepkiyi veririm.

Bizleri neden suçluyorsunuz önce güzel bir düşünün sonra cevap verin.Bu taraftar hiç bir zaman yanlış yapmadı sizi sadece uyardı ama anlamadınız.çözün bu durumu sayın başkan .şunu unutmayın biz adam gibi 27 hafta alkışladık .şimdi kötü olduk neden acaba.

Bu taraftardan özürdilemeniz gerekiyor ve bunu hak ediyoruz.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 19:58
Başkanım geçen sene soyunma odasında futbolculara küfürler yağdıran siz değilmiydiniz?Bu kadar sayfa olmuş,yorumları okumadım daha ama genel olarak nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum.
Takımını satan futbolculardan bahsediyor Sakarya Gazetesinde.Buralarda duyuyoruz,takımda kendini bişey sananlar olduğunu,takımda birlik beraberlik adına birşey kalmadığını duyuyoruz.Bunların nedeni nedir sayın başkanım?Ne tür önlemler alıyorsunuz?İstanbul maçı için futbolculara ne kadar ceza vereceksiniz?
En son laf söylenecek olan taraftara sallayarak şampiyonluk yolunda takıma moral-motivasyon verdiyseniz biz her zaman burdayız.Angry

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 19:59
Alıntı yapılan tepebaşılı26

işin birde şu boyutu var ki:dün  futbolculara küfreden o kadar insanın o futbolculara hakkı geçmiş ve kul hakkı üstünde kalmıştır..bu benim dünya görüşümdür katılırsınız katılmazsınız sizin bileceğiniz iştir..
Ya benim verdiğim bilet paraları nereye gidiyor? Acaba onlar kazandıkları her kuruşu hak ediyorlar mı? Haktan bahseceksek, bize borçlu çıkarlar. Geçiniz efendim geçiniz...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 20:02
Arkadaşlar yönetime şunu yap bunu yap diyorsunuz bu yönetimdir bu durumumuzun sebebi yani bu yönetimle biz hakettiğimizi alamayız.İyi işleri var tabiki ama yaptıkları hatalar çok büyük hatalar.

Ayrıca dün ben de çok üzüldüm ve şaşırdım Hepiniz "O. çocuğusunuz" lafına.Evet protesto şarttı hatta maçın başında yaptık ama küfür yakışmadı bize.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 20:02
yazıklar olsun sıze yonetım evet arkadaslar sampıyonluk gıttımı faturanın kıme kesılecegı bellı oldu faturayı yonetım ve futbolcu taraftara kesıyor cok uzulmusler vah vah napacagız sımdı gıdıp ellerını ayaklarınımı opsek ya bız ettık sız etmeyın mı desek  bu yonetımden de zaten boyle bır acıklama beklerdım ve dogruladılar kendılerını bu taraftar daha napsın sayın yonetım soyleyın

1)altay macında o kadar kotu oynamana karsı maglup olmana karsı bu taraftar degılmı senın futbolcularını trıbune cagıran ama senın futbolcun degıl mı bu taraftarı takmayan
 2)bu taraftar degıl mı sakarya macında lıderlık sansını kaybetmıs ve bu taraftar degılmı senın futbolcuna bır kotu tezahuratta bulunmayan
 3)bu taraftar degıl mı dıyarbakır macında maglup donmus bır takımı ve o yagmur altında takımını desteklemeye gelmıs bılet fıyatını aldırıs etmeden ve bu taraftar degılmı senın futbolcunu anlasınlar dıye 10 dakıka susarak protesto eden(ama nerde onu anlayacak futbolcu ve yonetım)
 4)pekı bu taraftar sımdı son dakıkada koskoca sezonun bırıktırdıgı stresı bırıktırdıgı ofkeyı bu zamana kadar tutmus ee daha napsın sahada 11 tane ruhsuz bır de yonetımde oyle bır yonetım kı bır futbolcuyu klubun ustunde gorup 8 hafta kalınca bır oyuncu yuzunden hoca degıstırmıs gercekten haklısınız yonetım suc bızım suc bızım kı sıyah kırmızı renklere asık olmusuz o yuzdenkı vazgecemıyoruz ama sızlere asık olsaydık sımdıye bu sevda bıtmıstı
     SONUC OLARAK SAYIN YONETIM  GALIBA SERGEN BEY BU SEFERDE BERABERLIGIN FATURASINI BIZE KESTI VE SIZE TALIMAT VEREREK BASIN ACIKLAMASI YAPTIRDI AFERIN SIZE YONETIM AFERIN KOSKOCA ESKİSEHİRSPOR TARAFTARINI SUCLADINIZ YA AFERIN SIZE BU TARAFTAR NEYI NE ZAMAN YACAGINI BILMIYORYA SIZLER OGRETECEKSINIZ SIZ GIDIN REKLAM FILMI CEKMEYE DEVAM EDIN SERGEN BEYLE BASKAN
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 20:02
aynen abicim aynen
biz kaç lira verdik şimdiye kadar bunun lafı yapılmaz ama madem hak hukuk diyorsunuz onların bize bi o.ç. demedikleri kaldı açık açık yüzümüze küfür etmişten beter etmediler mi?
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
  Alıntı Oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 20:04
Başkanın geçtiğimiz sene futbolculara küfürler yağdırdığını bende duydum. Ama şimdi açıklamayı yapan başka birisi sanki çok şaşırdım doğrusu !
Benim ne yöneticilerden nede futbolculardan bir beklentim yok artık. Hiç bir umudum ve iyi niyetim kalmadı artık. Yöneticiler ve futbolcular gidici bizler kalıcıyız. O yeşil sahaya hiçbiri yönetici veya futbolcu olarak çıkamayacak ama bizler her zaman o sahada olacağız. Bunları anlayın artık anlayamanlarada anlatın.
Saygılar.
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 20:08
Yanarım yanarımda bizi suçlu çıkarmalarına yanarım.Bu taraftar bu zamana kadar ve dünde en iyi şekilde görevini yapmıştır.Kimsenin bu taraftara söz söyleme hakkı yoktur.Küfür ettik diye eleştiriliyorsak,antalya giresun özelliklede sakarya maçlarında neden sayın hatipoğlu çıkıpta bizden bahsetmedi.Antalya maçında stadı fulledik o kadar karda kışta,sakarya maçında stadı fulledik dışarda binlerce kişi kaldı stada giremedi.Giresun maçında açık nerdeyse full dü o kadar yağmura rağmen.Ama nedense bu taraftarın yaptığı destekler şimdi resmen göz ardı edilmiş.
Sadece Başkana Yazıklar olsun diyorum.Bu takım antalya maçından sonra futbol oynamadı üstüne puanda alamadı.Rezalet bir futbol seyrettik ama taraftar bu zamana kadar gıkını bile çıkarmadı yenselerde yenilselerde ALKIŞLADIK.Daha ne yapalım Çıkıpta biz mi oynayalım.Gerekirse onu da yaparız Esesimiz için.Yazık yazık kimisi bu taraftarın 3 de 1 ini bile bulamazken bide kalkmış bizi eleştiriyor.
Sayın Hatipoğlu bize laf edeceğine git o ruhsuz futbolcularına laf söyle.Adam gibi top oynasınlar.Şu saatten sonra benim gözümde Hatipğlu bitmiştir.
BENDE DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE BÖYLE YÖNETİM BÖYLE BAŞKAN GÖRMEDİMAngry.....
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır