eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Online Durum: Offline
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 19:59
Peki anlatta bilelim kardesim
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 20:57
10 senedir üyeyim şu foruma ben kendimi bildim bileli burada tribün grupları birileri tarafından her zaman eleştirilir. ama nedense deplasmana giderim aynı insanlar, tesise giderim aynı insanlar, antremana giderim aynı insanlar, pankart boyamaya giderim aynı insanlar. yani burada eleştiri yapan abiler neredeler ben onu çok merak ediyorum. asıl anlatın biz bilelim.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 21:06
Alıntı yapılan kLaqE26

10 senedir üyeyim şu foruma ben kendimi bildim bileli burada tribün grupları birileri tarafından her zaman eleştirilir. ama nedense deplasmana giderim aynı insanlar, tesise giderim aynı insanlar, antremana giderim aynı insanlar, pankart boyamaya giderim aynı insanlar. yani burada eleştiri yapan abiler neredeler ben onu çok merak ediyorum. asıl anlatın biz bilelim.

Aynen katılıyorum.Adam hayatında deplasmana gitmemiş , 100 lira verip kombine almayı bırak 5 liralık maça gelmiyor başına güneş geçer diye...20 saatlik deplasmana giden,karda buzda takımı destekleyen,hayatı Eskişehirspor olan adamlara laf yetiştiriyor.Zaten deplasman yapmayan adam taraftarım demesin kendine.Buradaki maça da spor olsun diye gidiyordur zaten.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 21:34
Aynı fikirdeyim tribün kültürünü getiren şehiriz diyoruz yorumlara tutarsızlıklara bakıyosun alakası yok. Hiç unutmam kamarayı 3-4 sene önce maç içinde bi ıslıklayıp bi alkışlıyoruz adam napıcağını şaşırdı artık. Yine haftalar önce antalyayı yendik diye bi an da avrupa hedefi koydunuz bu forumda şimdi görüyoruz son durumu. Bende neferi kendime göre eleştiriyorum yönetime olan tavrı ve çoluk çocuğun artmasından dolayı ama siz boş sallamaktan başka bişey yapmıyorsunuz. Maviş Erkan dediğiniz adam ne muhabbetim var ne görüşmüşlüğüm yıllarını tribüne vermiş adamın Eskişehirsporluluğunu sorguluyorsunuz. Aynı şey Murat Diri içinde geçerli. Evinizde otururken şöyle kalabalık deplasman yaptık böyle iyiydik diye sağda solda anlattığınız deplasmanları bu adamlar yapıyor. Rize de evinizde oturup 50 kişi de olsa armamız yalnız kalmaz dediğiniz deplasmanı da bu insanlar yaptı. O gitsin bu gitsin, diyelim ki nefer bugün feshetti kendini oraya toplanıp grup kuran adamlar yine adımızı kahpeye çıkarıcak, yine yağma vs eksik olmayacak tribünden. Konu eleştiri olunca klavyeye kuvvet, elimizi taşın altına koyalım şöyle yapalım denince herkes kayıplar da. Bu şekilde davranmak kayseri-antalya seyircisinden farksız kılmıyor bizi.      
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 22:36
Takim dustu mu? Hayir.
O zaman biraz daha sabredin ve tum nefesinizi (tam da ihtiyacin en fazla oldugu anda) destege harcayin pek degerli arkadaslar.
Sezon sonunda istediginiz kadar kavga edin, ama simdi birbirimize dusmenin zamani mi? Allah askina lutfen!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 00:52
Nefer-altes iki grupla da ilgim yok ama bi yerden sonra b.ku çıkıyor abilerim ancak klavyeden yazın ancak.. bla bla bla bu foruma da artik girmiyorum çünkü sanal alemin dibi burası hiçbir zaman somut birşey olmaz sadece lafta. Hadi eyvallah bi eli nescafe de diğer eli klavye de senin haberin var mi x şehri unieses olusumu sirf kendi imkaniyla araç tutup kayseriye gitti 20 kişi bu adam oraya gittiğinde maviş erkanı görüyor( şahsen hic tanımam etmem ) orada bir birlik görüyor sen ise o bu su ancak durdugun yerde konus. Sayfa sayfa yaz
Anadolu Yıldızı
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 07:10
amacım tartısma yaratmak değil ama gercekten bıkkınlık geliyor bir zaman sonra. ben 12-13 yasımdan beri o kapalı denen tribündeyim. o kadar boş o kadar gereksiz yazılar yazılıyor ki insan kendinden şüphe diyor. Allaha sukur kımseden bi cıkarımız bir menfaatimiz yok icerde dışarda elimizden geldiği kadar kovalıyoruz. bu takımı. pankartta yapıyoruz, beste de yazıyoruz. ama burada bizleri tanımadan etmeden kulaktan duyma laflarla direk boynumuza urganı gecirip altımızdaki tenekeye tekmeyi vuruyorsunuz. ve bunları hic birşey yapmadan yapıyorsunuz. ben bu forumdan bir deplasmana kalkan bir otobüs görmedim, belki vardır haberim yok. ne biliyim bu forumdaki abilerden söyle büyük bir pankart görmedim belki vardır haberim yok. yani eleştirmek hakkınız abiler eleştirin bizimde kendimizi beğenmediğimiz kısımlar var, bizde bazen açığa kızıyoruz mesela. hakeme sallarken gök gürülder gibi ses cıkartan açık, neden bestelere de bu iştahla girmiyor diyoruz. ama bu eleştirileri düşmanlık besler gibi yapmıyoruz biliyoruz ki o tribünde kimse kimsenin sevdasını sorgulayamaz, o yüzden eleştirileri dozajında bırakmakta fayda var abiler. belki bilmiyorsunuz insalar ne zorluklarla deplasman yapıyoruz, takım uzak deplasmanda yanlız kalmasın diye işinden gücünden olan arkadaşlarımız, kardeşlerimiz var. bizde bedel ödüyoruz. dışardan nasıl görünüyor bilmiyorum ama kimse bizim cebimize bilet koymuyor, kimse bizi son model araclarla deplasmana götürmüyor, kimse bize yollarda ziyafet cekmiyor. bizlerde bu takımı en az sizin kadar seviyoruz, ve elimizden geldiği kadar bunu da eyleme döküyoruz. bizi de anlayın abicim, bize buralardan köstek olmak yerine buyrun gelin bir maç beraber omuz omuza bağıralım. buyrun yakından görün kardeşlerinizi, buyrun yanlışımız varsa yüzümüze söyleyin. ama gercekten bizde bıktık buralarda üvey evlat muamelesi görmekten. cok zoruma gitti yukarıda yazılan takım düşünce gitmesi gerekenlerin arasında gösterilmek. yapmayın etmeyin abiler ayıptır günahtır.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 09:24
Son zamanlarda tribün grupları için çok şey söylenmeye başladı. Şurası kesin ki herkes Eskişehirsporu seviyor ve kendi çapında destekliyor. Maviş Erkan ile Murat Diri de son zamanlarda eleştri almaya başladı. Hepimiz bu arkadaşların yaptıklarını biliyoruz, taraftar deplase oluyorsa bu arkadaşların sayesinde oluyor. kimsenin Eskişehirspor sevdasını da sorgulayacak halimiz yok. Ancak Eskişehirspor tribünleri eski zamanlarını aratıyor. Bu tribünleri organize etmek de bu arkadaşlara düşüyor. Artık daha farklı birşeyler yapma zamanı. Çünkü ben bir numarayım demekle bir numara olunmuyor. Bunu ispat edecek işler yapmak lazım. Kapasite var ama onu hayata geçiremiyoruz. Sonra da burda birbirimize sallıyoruz. Yazık oluyor.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 10:06
Bu maçta dikkatli olunması gerekir...Mersinde ki gibi 90 da atılacak gol bile işimizi görür...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 10:24
Televizyon başında sıcacık oturup çayını yudumlarken yada güzel bir havada hadi bugünde maça gidelim deyip açığın alt kısmında çekirdek çitlerken tribün çocuklarına sallamak moda oldu. O çocuklar bu armanın peşinde her sezon binlerce km yol gidiyor. Çoğu harçlığını biriktirip maça geliyor ve ister inanın ister inanmayın bu işi forumdaki çok kişiden iyi biliyor. Bu sezon kapalı kaç maç ceza aldı açık kaç maç karşılaştırın bakalım. Gitmesi gereken taraftar grupları ve liderleriymiş. Takım alt Liglere düşünce görücez kimler gitti kimler kaldı. Yada hangi kareoyla hangi, büyük hangi efsane taraftarla övüneceksiniz. ESES süperligdeyken atıp tutmak kolay, klavyeden o gitsin bu kalsın, o suçlu bu masum diye fatura kesmek kolay ,tarlalarda maç seyretmek için inek kovalamaya kırık camlı otobüslerle yüzlerce km yol yapmayada buyrun.
Tatlı su taraftarları esesi bırakana kadar foruma son yazışımdır,kimseye cevapta vermeyeceğim . Seneye şu gitsin bu kalsıncılar diğer takımlarına döndüklerinde görüşürüz.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır