eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metu26 Liste gör
Yazar

Erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı metu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:46
Büyük başkan saçmalamaya devam edecek misin? Yoksa oturup adam gibi futbolculardan hesap soracak mısın?

Eskişehirspor taraftarı nerde ne zaman ne yapacağını bilir.. Sabrımızı taşırdınız, bizi takıma küstürdünüz.. Ahıra girer gibi stada girmekten bıktık, Açığın üstünü kapatacağız dediniz daha Ayderin üstünü kapatmayı başaramadınız..

Utanmadan bir futbolcuyu kendi şahsi çıkarların için abuk subuk bir reklam filminde oynattın takımdaki zaten kötü olan dengeleri bozdun...

Yönetim ve futbolcular kenetlendi dediğin kenetlenme rakı masasındaymış, bravo iyi kenetlenmişsiniz..

Şimdi Eskişehir'de olmak vardı.......
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:49
Bu Açıklamaya geçmiş dönemlerde yazdığım bu şiirimle cevap vereyimde yüreğim soğusun

SEN AĞLAMA

Sen ağlama şimşeğim eller ağlasın
Diz çöküp yüzüm sürdüğüm toprak ağlasın
Sen ağlama allım karalım kaldır başını
Sündiken ağlasın , porsuk ağlasın
Kaldır başını dik dut sen hüzünlenme
Bırak ben hüzünleneyim sen kahırlanma
Sen utanma olduğun yerden utanacak ne yaptın
Bırak utanacaksa omuzlarına basan utansın
Kaldır o asil başını dim dik dur eller ağlasın
Şanınla nasiplenip sırtın dönen, sırtlanlar utansın
Canım can yoldaşım çileler bana olsun
Sana gelecek dert bana gelsin
Ah ciğer parem ESES ’ im ölüm sensizliktir
Sana gelmediğim gün yaşanmamıştır
Seni düşünmeyen yürek benim değildir
Seni sevmeyen benden değildir
Bir bilsen bu sevda nasıl yücedir
Arkandan koşan nice yiğit benim gibidir
Sen üzülme kaldır başın dik olsun
Senin yerin zirvelerin zirvesi olsun

Abdurrahman ARSLAN
25/06/2007 - Ankara
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
alper26esk Liste gör
Yazar

salim alper
  Alıntı alper26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:51
fatura taraftarın hemde hain taraftarın vayy bee.Sayın başkan hainleri uzakta aramayın o ruhsuz adamlara bakın yağmurda soğukta 20 bin kişi maça geliyo şehir havasızken havaya sokuluyo gazetelerin arkasında ESES manşetleri atılıyo bunları sizmi yaptınız yoksa o hain dediğiniz BÜYÜK TARAFTAR mı emin olun siz olun yada olmayın bu takım küme de düşse biz her zaman aynı aşkla olacağız.2 sefer sizi dinliyorum her röpörtaj da biz ilk 6 ya kesin gireriz diyosunuz bunu yemeye hazır mı olduğumuzu düşünüyorsunuz bugüne dek nasıl sevdi sizi taraftar bu açıklamayı şöyle değiştirseniz eminim küme de düşsek taraftar sizi bağrına basacaktır.......halkımızdan özür dileriz .......sadece bu ya ama ne yaptınız fatura taraftara kestiniz bence az bile yapıldı yazık ettiniz 20 bin kişiye bundan sonra da tek başınıza hainlerin olmadığı bi çevrede izlersiniz kalan play off maçlarını
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:51
Kısa ve net laf değil icraat istiyorum.Süper lige çıkmayalım ama bu takımda birşeylerin değiştiğini görmek istiyorum ben.Bu kafa yapısıyla süper lige çıkmak istemiyorum.Ağırlığı koymanın vakti geldi geçti ama hala içi boş bir basın açıklaması yapılıyor,ilginç..
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:53
Sayın başkan ne zaman gerçekleri konuşacaksın ,ne zaman gerçekleri göreceksin, ne zaman taraftarı suçlamaktan vazgeçeceksin bir türlü öğrenemedin işine gelmedimi tarftarı suçluyorsun
1-Ben sıradan bir tarftar olarak eskişehir in 140 km uzağında olmama rağmen bazı maçlara gelemeyeceğimi bildiğim halde senin çağrına uyarak çoluğumun çocuğumun nafakasından kesip konbine aldım
2-İçerdeki maçların birçoğuna geldiğim gibi deplasmanların çogunada giddim ve takımı destekledim.
3- Mağlup olduğumuzda o dönüş yolunun bir ızdırap yoluna dönüştüğünü size hatırlatmak isterim.
4-Ama hiç bir zaman bu sene ne takıma ve yönetime tek kötü laf etmedik.
5-Ben şimdi bir vatandaş olarak soruyorum BAŞKAN bu takımın hali ne? sende bana diyorsunki sen sus takımın moralini bozuyorsun EL İNSAF SAYIN BAŞKAN ARTIK BİRAZ BÜYÜ LÜTFEN  çocuklar gibi konuşma.
6- Bir sen hariç takımda grupçuluk olduğunu duymayan kalmadı sen hala bu işi halldeceğine tarftarı suçluyorsun
7- Şimdi bu takım çıkamassa futbolcuların hiç bir suçu yok bütün suç taraftarın ne diyeyim helal olsun sana.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:54
sıra daha taraftara gelmedi sayın başkan, eskişehirsporun gerçek sahipleri olan bizler hala son sözü söylemedik; ama bak çok doluyuz: PATLARSAK YANARSINIZ...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:57

Kimsenin bu taraftara söz söyleme hakkı yok

hesap soran olursa bunuda sadece taraftar sorar.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 18:02

Hala aklım almıyor. 24 saat geçmiş, basın açıklaması yapıyorsun. Biraz üstünde düşün be başkan...

Taraftar zaten çileden çıkmış. Bugün senin futbolcun seni yolda bırakmış, kucağında bomba ile oturuyorsun. Tutunacağın tek dal taraftarken, aylardır takım içinde olanlara değinmeden taraftara bozuk at...

Evde karısına söz geçiremeyip, işinde asıp kesen yöneticilere benzediniz.
Siz önce futbolcunuza söz geçirin, sonra taraftarla diyolağa girersiniz....
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
alper26esk Liste gör
Yazar

salim alper
  Alıntı alper26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 18:03
Sayın başkan hatırlatmam gereken bişey var ESKİŞEHİR TARAFTARI bu sene daha hiçbir maç olay çıkarmamış bize taş atanları alkışlamış.küfür etmemiş youtubelara düşüp sakız bile olmuştur neden??ESESİM şampiyon olsun başkanımız ceza yemesin diye sen hala ne diyosun ya ben 20 senedir maçlara giderim ESES taraftarını ilk defa bu yıl gördüm kavgasız küfürsüz olaysız...siz bunu daha göremediniz sanırım illaki ESES taraftarının diğer yüzünü görmel istenirse en iyi şekilde gösterirler bu gidişlede böle olacak heralde....hala 6 hafta diyor ya 10 hafta önce de hala önümüzde 10 hafta var diyordu.Sakarya puan kaybediyomuşta...sakaryayımı bekleyecez biz ya ne diyosun sen??Reklamında oynattığın sergenin etinden değil sütünden faydalan sen.Birde çık taraftar küfür etti kırıldık de daha kafalarını kırmadık dua etsinler.Adamlar stada girmek için bomba ihbarı yapıyor sen hala nerelerdesin?Bide çıkıp bizden özür dilememizi bekliyo vay be ne hale düştük bizler?
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 18:04
bızım cam sahıbı baskanımızın amacı eskısehırsporu superlıge cıkartmak degıl kendı menfaatlerıne calısıp para gucunu yukseltmesı ısmının turkıye capında daha cok reklam yapıp duyurması eskısehırspor onun umrunda bıle degıl baskanlık yapmasını bılmıyo sıteye ıletısım yerıne ataturk stadyumu reklam alanları fıyatını koycagına kendısıne maıl atabılıcegımız bı maı ladresı koysun gorsun taraftarın soyledıklerını kulak versın yoksa seneye baskansız bır klub olucak taraftarıyla superlıge cıkıcak bu klub olucak yazıklar olsun fakırlerın cebınden gelen parayı menfaatınıze harcıyorsanız yazıklar olsun sıze eskısehırsporu taraftarı dusunenmu var herkes bu dıyarda menfaatcı olmus ama bu takımın dag gıbı taraftarı var sız olmasanızda bu takım taraftarıyla cıkacaktyır superlıge gerekırse para toplanır futbolcular alınır hakl ıcınden secılır futbolcular bu sekılde cıkılır basına unakıtanın takımı sergenspor sergen hocasını kovdurdu baskan sergencı sergenle baskan gece hayatında dedırten bı baskanı ıstemıyoruz kınıyoruzzzzz!!...
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır