eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 19:51
Alıntı yapılan ender_26_esk

Küme düşen Aston Villa taraftarlarından mesaj: "Gurur duyulan bir geçmiş, olmayan bir gelecek..."
Tam bizim durumumuzu açıklayan bir söz,hemde bu kadar büyük bir borçla küme düşüyorken...
Iste o tepkiyi gosteren Aston Villa taraftarlari:
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 21:29
Alıntı yapılan tugra20

Son 15 maçında sadece 3 galibiyet alabilen Kayserinin yendiği takımlar ;
Bursa-Paşa-Osmanlı

Ne kadar tesaduf degil mi
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 21:45
Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan tugra20

Son 15 maçında sadece 3 galibiyet alabilen Kayserinin yendiği takımlar ;
Bursa-Paşa-Osmanlı

Ne kadar tesaduf degil mi

Kasımpaşa : Rizeye 4 puan , Kayseriye 4 puan ,Gaziantep'e 3 puan verdi.
Osmanlıspor: Rizeye 3 puan, Kayseriye 4 puan, Gaziantep'e 4 puan verdi.

Kasımpaşa bize aslan kesildi kalecileri yatarak oynadı Kayseri maçında kendi kalesine şahane gol attı.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 21:57
Sezon başı kurgulanmış bir lig işte kimin şampiyon olacağı kimin küme düşeceği belli.
Fazla üzülmeye gerek yok düşersek düşeriz herkesin kafasındaki tek kocaman soru işareti TAKIMIN BORCU
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 02:21
Akhisar-BJK maçını izlemedim ama beraberlik tahmin etmiştim, çünkü artık bu endüstriyel futbolda Federasyon, LigTV vs esas yönlendirici olduğu için BJK ve FB arasında puan farkının azalaması şart ki heyecan 4 hafta daha devam etsin. Cüneyt Çakır da böyle maçların adamıdır. Tahminim yarın FB de Trabzonu deplasmanda yenecektir ki fark biraz kapansın ve reyting maçları 4 hafta daha devam etsin. Yarın Mersin-ESES berabere biterse düşme ahttı kesinleşmiş olur, bunu istemezler, onun için ben ibrenin bize doğru olduğunu tahmin ediyorum, yani biraz daha heyecan devam etsin diye 3 puan almamız lazım. Kurgu böyle gibi geliyor, eğer bizim TD ve futbolcular çok büyük hatalar yapmazlarsa. Aslında Kayserinin kalan 4 haftada normalde tek puan alabileceği maç kendi sahasında Sivas maçı, ama kurtarılmaya karar verildiyse Akhisar kesinlikle yatacaktır, ama ESESimize karşı yaptıkları alçaklıktan dolayı vicdanları sızlıyorsa Kayseriyi yenerek kendilerini affettirmeleri gerekiyor, bekleyip göreceğiz. 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 10:08
Cüneyt Çakır için aynı şeyleri düşünüyorum.
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 13:41
Haftaya ts yi yenip Anteptrpten 1 puan alıp içerde Başakşehiri yenersek son haftaya avantaj sağlar umudumuzu son haftaya taşırız özellikle sondan bi önceki hafta Antep Rize maçı ve Kayseri Sivas maçı var illaki bi taraf puan kaybedecek belkide berabere kalıp iki tarafta kaybedecek biz başakşehiri yenmek kaydıyla bizim o haftaya kadar iki maçtan 4 ila 6 puan arası çıkarmamız demek ligte kalma adına büyük umut olacak son gençler maçına rakiplerimizin 1 puan önünde girebiliriz 3 haftada alınacak 7 puanla zor ama imkansız değil
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 14:05
Nasıl bir taraftarımız var hepimiz beraber ufacık bir umudun arkasından koşup duruyoruz haftalardır.Umarım burada yazılan senaryolardan biri gerçekleşir ve bu lig de kalırız. Ancak bazen de diyorum ki kalsak ne olacak bu kafa yapısı bu klübün başındayken seneye daha zayıf bir kadro ile başlarız yine aynı ömür törpüsü olur.Bizim sonuç ne olursa olsun yeniden yapılanıp daha doğru şeyler yapmamız lazım ki kalıcı olalım.Bu taraftar lig sonuncusunu yendik diye bu kadar sevinmeyi haketmiyor daha güzel şeylere layık bunu sırf biz değil tüm Türkiye görüyor.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 15:11
Yatıyorum kalkıyorum Rıza Çalımbay'a beddua ediyorum. İntikamımı alacağım diye atmadığı takla kalmadı. Allah'ından bulsun. Rakipleri yenmeyi bırak berabere kalsa işimiz yüzde doksan olurdu, en azından üsttekilerden birini yense yüzde yüz olurdu.

Kasımpaşa Rakiplerle Berabere Kalsa Puan Durumu
Kayseri 30
Antep 30
Rize 29
ESES 26
Sivas 23
Mersin 21

Kasımpaşa Rakipleri Yense Puan Durumu
Kayseri 29
Antep 29
Rize 28
ESES 26
Sivas 22
Mersin 21
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 15:26
KİM NE DERSE DESİN ESKİŞEHİR TARAFTARI Bİ TANEDİR
ESKİ ETKİSİ YOK BELKİ AMA HER DÖNEMDE ADINDAN SÖZ ETTİRİR
ŞU BASİRETSİZ SEZONDA BİLE, MERSİN TEKNİK DİREKTÖRÜ
İSTİFASINI VERMEDEN ÖNCE TARAFTARIMIZA POTANSİYELİMİZE DİKKAT ÇEKİYOR.
BİZİM ÖLÜMÜZ BİLE ÇOĞU ŞEHİRİN DİRİSİNE FARK ATIYOR DEMEKKİ BİZ FARKEDEMİYORUZ
DAHA İYİSİNİ YAPMAYI İSTİYORUZ, KENDİMİZİ YETERSİZ BULUYORUZ
ÇÜNKÜ POTANSİYELİMİZİN FARKINDAYIZ

YAŞASIN ESKİŞEHİR
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır