eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
Online Durum: Offline
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 20:35
Suan antepteyim maclara cok nadir gidiyorum...lakin gecmiste kizikcikli,haydar vs...cok maca gittim...tatarin amigoluk zamani vs digerleri ile muhabbettim olmuştu. .....simdi düşünüyorum o zaman biz cocuktuk hersey guzel geliyordu yada gercek iyiydik....bu lan uyuyan tribunler uyutan tribun liderleri. ..hicbirin bir halt olmaz....ne altes ne nefer...boynuna atki takan amigo zannediyor kendini....eyyyyy tribun liderleri yada kendini oyle zannedenler (okuyan varsa allah askina iletsinler ) siz bu formanin değerli olduğunu nasil gostereceksiniz, siz tum sehri temsil ediyorsunuz bu sehrin duygularini nasil hissettireceksiniz, siz trinbundeki cocuklarini gelecegi icin nasil ornek olacaksiniz...eyyyy tribun liderleri cevap verin....iki tane tezahürat yaptirarak liderlik olmuyor...yukaridaki soylediklerime cevap verin...
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 22:16
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan aerdem26

Altes denen sözde taraftar grubunun bittiğini bu maç gördük. Rezil bir çoluk çocuk topluğu olduğunu tüm stada bu maç gösterdi. Başlarında ki maviş erkanın kendi taraftarına ahkam kesmesi çıkışta adam toplaması 5 10 liseli genci maçta ki arkadaşın üstüne salması benim için altesi şu dakikadan itibaren tamamen bitirmiştir. Bende yıllardır açık tribündeyim kendimi bildim bileli sakın nefer taraftarı sanmayın fakat, Problem? grubunun kapanmasıyla eskişehir tek tribün grubu kalmıştır o da neferdir

Maçın sonlarına doğru da başka bir olay daha yaşandı. Benim görebildiğim kadarıyla açık tribünün hava hastanesi tarafında bir grup "Yönetim İstifa" diye bağırınca Altes ıslıklamaya başladı. Daha sonra 15-20 kişilik bir grup Altes'e tepki gösterince tribün liderlerinin talimatı üzerine Altes'ten bir grup çocuk koşarak Yönetim istifa diye bağıranların üzerine koştu. Altes'li çocuklar beklenmedik bir tepki alınca geri adım atmak zorunda kaldılar. Sonradan çocukları gönderen tribün lideri gelip arayı yumuşatmaya çalıştı.

Altesin o genel özelliği adam gönderip saldırtma, ilk devredeki bjk maçında bize de saldırmaya çalışmışlardı yönetim istifa tezahüratına karşılık.

Ayrıca Liderlere bir soru sormak istiyorum. Takım 2-0 yenilirken, şampiyon biz olacağız bu sene diye bağırırken ben gülüyorum. Futbolcular ne yapıyordur sizce? (Beste güzel olabilir ama gerçekten uygun zaman değil)
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 00:01
Maçta olayları çok net görme imkanım oldu. kimse burda "yönetim istifa diye bağıranlara saldırıldı" algısı yaratmaya çalışmasın. Açığın sağ tarafında bir gurup zeka özürlü "ruhsuz ibneler" diye bağırmaya başladı ve olaylar çıktı. Kimse de saldıranlara haksız felan diyemez. 3-5 gereksiz, küfür etti diye ben zaten son 2 maçımız kalan Atatürk stadından ayrı kalamam. Herkes yaptığının sonucunu düşünerek hareket etsin. Lig bitmedi . Merak etmeyin zaten düşersek üzülmek için çok vaktimiz olacak. Şu son 5 hafta da bu futbolculardan başka bizi kurtarabilecek kimse yok.

Ayrıca tribünün kötü olması hususuna da gelecek olursak bu sıcakta takım 5-0 kazansa dahi tribün yapmamız imkansızdı. Hala yüzüm gözüm kıpkırmızı yanık halinde. Tribün performansımızın da bu sezon genelinde gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Gene bu konuda da öldük bittik tribine girenler, takımın da sezon başından beri sürekli düştüğünü söyleyen tipler.Ayrıca yine her sene Eskişehir'de antibizansın da bittiğini iddia edenler de aynı tipler...

Bu sezon bence tüm zorluklarına rağmen süper ligde olduğumuz süre içerisindeki en zevkli sezonlarımızdan biri. Özellikle deplasmanlarda bir avuç insan bu kadar yeteneksiz bir takımın biraz mücadele etmesi için kendini paralıyor ve adeta takımın sırtına vura vura öne itiyor ya galip gelemesek de benim için futbolda bundan daha güzel daha keyifli hiçbirşey yok.

Ben tribünde elimden geleni yapıyorum. Futbolcularımızın da aylardır para almamalarına rağmen takımı yarı yolda bırakmayıp, kendi yeteneklerine göre birşeyler yapmaya çalıştığına da inanıyorum. Hocamızın da elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Yine de olmazsa ve başaramazsak en fazla küme düşeriz. Bunda bu kadar büyütülecek, her mağlubiyetten sonra buralarda düştük bittik yazıp ağlanıp, sızlancak bir durum yok. Süper ligde Eskişehirsporlu olanlar düşünsün. Biz hangi ligde olursak olalım sevdamızın peşindeyiz !!!
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 11:54
Alıntı yapılan lioneses

Suan antepteyim maclara cok nadir gidiyorum...lakin gecmiste kizikcikli,haydar vs...cok maca gittim...tatarin amigoluk zamani vs digerleri ile muhabbettim olmuştu. .....simdi düşünüyorum o zaman biz cocuktuk hersey guzel geliyordu yada gercek iyiydik....bu lan uyuyan tribunler uyutan tribun liderleri. ..hicbirin bir halt olmaz....ne altes ne nefer...boynuna atki takan amigo zannediyor kendini....eyyyyy tribun liderleri yada kendini oyle zannedenler (okuyan varsa allah askina iletsinler ) siz bu formanin değerli olduğunu nasil gostereceksiniz, siz tum sehri temsil ediyorsunuz bu sehrin duygularini nasil hissettireceksiniz, siz trinbundeki cocuklarini gelecegi icin nasil ornek olacaksiniz...eyyyy tribun liderleri cevap verin....iki tane tezahürat yaptirarak liderlik olmuyor...yukaridaki soylediklerime cevap verin...

Sana cevap verecek kapasiteleri olacağını sanmıyorum Adamlar ıslık nedir bilmiyorlar ama orada dikiliyorlar 2-0 mağlubuz şampiyonluk bestesi söyleniyor adama sorarlar ya senin akli dengen yerinde mi diye
AnTiBiZaNs
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 14:05
Kayseri 2 1 yenmis yazık ya
Ligde kalma iyice hayal oldu
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 14:27
Düştüysek en büyük pay başkandan sonra avantajları kesilmesin diye gerekli tepkiyi koyamayan,Başkanı kollayan, taraftar grupçukları ve liderciklerinin yüzünden.!!!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 19:15
Takım bu kadar borç içine girerken ve o kadar futbolcular takımdan kaçarken saçma sapan transfer politikası yüzünden bu duruma gelirken neden taraftar olarak hiç tepki göstermedik neden adam gibi tesislere gidip tepki koyamadık taraftarda hiç suçsuz değil resmen uyuduk hiç tepki koyamadık
Süper lige çıkarken 10 borcumuz varsa süper ligden düşerken 100 borcumuz var resmen süper ligde kaldığımız sezonlar içerisinde hiç bir zaman kasabımızı para ile dolduramadık o kadar futbolcular sattık ama hepsini yediler ve biz taraftar olarak sadece forumlardan yazarak sosyal medyadan yazarak eleştirdik sadece internet ortamında tepki koyduk taraftar gerçek hayatta tepki koymayınca halil ünal ve mesut hoşcan birlikte bu takımın içine sıçtı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 20:25
Ağlama buyuk taraftar sen rengine aşıksın superine amatorune değil
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 20:42
Kimse hava güneşliydi tribün yapamadık demesin. 2. Ligdeyken hep gündüz maçı oynuyorduk bangır bangırda tribün yapıyorduk. Güneş bahane edilemez. Tak şapkanı tak güneş gözlüğünü hiç bir sıkıntı yaşama. He siz Konya'ya beste yapmak istiyorsanız hızlı tren orada lakin sizleri orada demirliklere çıkarmazlar
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 20:59
Tüm gruplar tasfiye edilip yeni.bir olusum olmali,yoksa bu korkaklar iyi birsey olmaz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır