eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 14:49
Altes denen sözde taraftar grubunun bittiğini bu maç gördük. Rezil bir çoluk çocuk topluğu olduğunu tüm stada bu maç gösterdi. Başlarında ki maviş erkanın kendi taraftarına ahkam kesmesi çıkışta adam toplaması 5 10 liseli genci maçta ki arkadaşın üstüne salması benim için altesi şu dakikadan itibaren tamamen bitirmiştir. Bende yıllardır açık tribündeyim kendimi bildim bileli sakın nefer taraftarı sanmayın fakat, Problem? grubunun kapanmasıyla eskişehir tek tribün grubu kalmıştır o da neferdir
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 15:13
Alıntı yapılan aerdem26

Altes denen sözde taraftar grubunun bittiğini bu maç gördük. Rezil bir çoluk çocuk topluğu olduğunu tüm stada bu maç gösterdi. Başlarında ki maviş erkanın kendi taraftarına ahkam kesmesi çıkışta adam toplaması 5 10 liseli genci maçta ki arkadaşın üstüne salması benim için altesi şu dakikadan itibaren tamamen bitirmiştir. Bende yıllardır açık tribündeyim kendimi bildim bileli sakın nefer taraftarı sanmayın fakat, Problem? grubunun kapanmasıyla eskişehir tek tribün grubu kalmıştır o da neferdir

yaşınız kaç bilmiyorum ama altesi daha yeni öğrenmeniz biraz geç olmuş. ben yıllardır içerde dışarda her maça giden biriydim su anda da hala fırsat buldukça giderim. altesle bir kaç kez deplasmana gitmiştim
- Tanıdıklarından para almayıp YÖNETİMİN VERDİĞİ otobüsle tanımadıklarından ben dahil 10 tl 20 tl sözde mazot parası adı altında para toplayıp içki aldıklarını

- sonra eski kağıt bilet döneminde liseli altesin mensubu İBO dedikleri (şimdilerde görünmüyor ya da ben görmüyorum altese yakın durmadığım için) çocuk ve tayfasına üzerinde BEDELSİZDİR yazan biletleri açığın önünde sattırıp paralarını yediklerini,

- daha da eskilere gidersek İstanbula play off maçlarına giderken sözde şov parası adı altında ALTES otobüsleriyle (ücretsiz verilen) maça gidenlerden 5 er tl para toplayıp paraları cebe atan bunlardı. bu olaydan sonra maviş erkan tribünlerden uzaklaşmıştı yerine de bir b.k bilmeyen ne besteden ne liderlikten anlayan biri geçmişti sonra ne olduysa oldu maviş geri döndü. para tatlı tabi.

şimdi bana da saldırılar dayımız hakkında nasıl konusuyon diye de onları muhatap alıp da cevap vermem
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 15:24
Alıntı yapılan aerdem26

Maçın sonlarına doğru da başka bir olay daha yaşandı. Benim görebildiğim kadarıyla açık tribünün hava hastanesi tarafında bir grup "Yönetim İstifa" diye bağırınca Altes ıslıklamaya başladı. Daha sonra 15-20 kişilik bir grup Altes'e tepki gösterince tribün liderlerinin talimatı üzerine Altes'ten bir grup çocuk koşarak Yönetim istifa diye bağıranların üzerine koştu. Altes'li çocuklar beklenmedik bir tepki alınca geri adım atmak zorunda kaldılar. Sonradan çocukları gönderen tribün lideri gelip arayı yumuşatmaya çalıştı.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 16:10
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Hep diyorum dedelerimizin mirasını yiyoruz
2008 yılında takım süper lige çıktı ama taraftar küme düştü
süper ligde taraftar olarak acayip geriledik nerede o eski taraftar

Evet kardeşim, ne zaman eski taraflardan bahsedilse birilerinin zoruna gidiyor. Zoruna da gitse, borusuna da gitse " eski taraftar " işte. Şimdiki tribün ( sözde) liderleri ve tayfaları eski taraftarın tırnağı olamaz. Tribünleri getirdikleri durum ortada . Yukarıdaki mesajlarda yaptıklarını okuyunca tribünlerin neden bu durumda olduğu gayet açık. Yönetimi bu kadar aleni ve ölümüne savunur olmalarının sebebini tahmin etmek hiç zor olmasa gerek. Eğer yanlış tahmin ediyorsa bu kadar insan, o zaman açıkça cevaplayıversinler; "Yönetimi bu kadar ölümüne neden savunuyorsunuz ?? " ... Haa, sakın ha takımın morali bozulmasın falan demeyin hala, çok komik oluyo...
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 16:23
geriye düşünce destek vereceğimize anlamsız bir sessizlik içinde maç izlemeyi bir türlü anlamış değilim

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 16:37
Dakika 75 2-0 gerideyiz nefer "1965" bestesine giriyor. O ana kadar ne bir tepki ne bir etki. Nefer bu şehrin tek trübün grubudur ama bugün gördüm ki bu işin hakkını veremiyorlar. Trübünler bitmiş,birileri birilerinin peşkeşcisi olmuş,takım düşmüş.. Bir efsaneyi hepimiz yerle bir ettik hepimizin elind sağlık.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
amour26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı amour26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 17:44
Ne yaptığını bilen, taraftarlık bilinci yüksek, holiganlıktan uzak, gerçek taraftarlardan bir taraftar grubu oluşumuna gidilmeli. Forumdan bile 500-1000 kişilik bir çekirdek taraftar topluluğuyla nerede hangi bestenin girileceğeni, nerede yönetime tepki gösterileceğini bilen, takımını desteklerken küfür etmeyen bir topluluk oluşturulabilir. Birilerinin, önde gelenlerimizin taşın altına elini koyma vakti geldi de geçiyor bile. Ortalığı bu sözde gruplara bırakmamak lazım.
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 17:54
taraftarda biyere kadar ümit vermeyen ite kaka giden birtakım var.bugün dibe vurdu
ŞİMŞEK
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 18:05
En büyük sorun tepki vermemek. Taraftar tepki vermeyince meydanı boş bırakınca başkan ve yöneticiler at koşturuyor.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 18:17
Adam gibi bi tribün grubu kuramadık malesef..Söylermisiniz bu şehirde tüm şehre hitap edecek bir oluşum varmıdır ? Bando Es Es saymıyorum . Bi Problem tayfa sessiz sedasız çıkarsız birşeyler yapmaya çalıştı.Genç çocuklar birilerin egoları yüzünden gitti. Şu an Eskişehirspor menfaatine bir tane tribün grubumuz yok. Ben maçta kendi reklamını yapıp sokakta reislerine bağaracak bir tribün grubu değil tüm şehri kucaklayacak bir oluşum istiyorum. Ama malesef bu da imkansız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,707 saniyede hazırlanmıştır