eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Online Durum: Offline
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 21:47
Konya başkanı namalup olma serisinin önemli olmadığını ligin sonunda 3. bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.Bizim maçtan sonra çok önemli kupa maçları var.Buyuk ihtimal az da olsa takım revizyona gider.Fb galibiyetinin lay lay yi da çok olur .Asıl önemli olan bizim inanarak oynayıp tıklım tıklım dolu tribünler önünde savaşıp galip gelmemiz
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 22:05
Alıntı yapılan crales

ya yapmayın abicim ya birileri çıkmış internet ortamında facebook ta konya bize maçı versin yok kasmazlarmış şu hayal dünyasından çıkın artık bilmem kaç maçtır yenilmemiş avrupada iki takımdan biri olan taş gibi takım başındaki adam bugün fenere acımadı vurdu bizemi yatacak bu şekil bir beklenti ve ortam yaratılmasın lütfen yoksa son dostumuzuda kaybederiz sen o berbat kadroya 13 tane transfer yap bunlardan iki üç tanesi doğru transfer olsun herşeyi yanlış yap akhisar maçında rakibin üstüne gitsek dağıtacağız geri çekil bir dünya maçta korkakça oyna alabileceğin puanı alma yanlış oyuncuları oynat sonra havaya girmiş konya gelsin sana dursun kurtarmak istiyorsak evimizde başakşehir trabzon maçları bence galibiyet için daha uygun gözüküyor hee çıkıp konyayı keşke yenseler ballı kaymak olur ama şimdiden bu tip yatması lazım yatarlar lafları bu karşılaşmayı dahada zorlaştırır bu dedikodulardan şiddetle kaçınmak lazım sivas nasıl antepi orada yendiyse gidip sende yeneceksin hatta mersinide orada yeneceksinki ligde kalasın

Katılıyorum. Kızarmısınız bilmem ama ben bu maçtan gerçekten korkuyorum. O kadar sıkıştı ki fikstür çok fazla hata lüksümüz de yok. ALLAH sonumuzu hayır etsin...
Es - Es
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 22:05
Alıntı yapılan crales

ya yapmayın abicim ya birileri çıkmış internet ortamında facebook ta konya bize maçı versin yok kasmazlarmış şu hayal dünyasından çıkın artık bilmem kaç maçtır yenilmemiş avrupada iki takımdan biri olan taş gibi takım başındaki adam bugün fenere acımadı vurdu bizemi yatacak bu şekil bir beklenti ve ortam yaratılmasın lütfen yoksa son dostumuzuda kaybederiz sen o berbat kadroya 13 tane transfer yap bunlardan iki üç tanesi doğru transfer olsun herşeyi yanlış yap akhisar maçında rakibin üstüne gitsek dağıtacağız geri çekil bir dünya maçta korkakça oyna alabileceğin puanı alma yanlış oyuncuları oynat sonra havaya girmiş konya gelsin sana dursun kurtarmak istiyorsak evimizde başakşehir trabzon maçları bence galibiyet için daha uygun gözüküyor hee çıkıp konyayı keşke yenseler ballı kaymak olur ama şimdiden bu tip yatması lazım yatarlar lafları bu karşılaşmayı dahada zorlaştırır bu dedikodulardan şiddetle kaçınmak lazım sivas nasıl antepi orada yendiyse gidip sende yeneceksin hatta mersinide orada yeneceksinki ligde kalasın

Katılıyorum. Kızarmısınız bilmem ama ben bu maçtan gerçekten korkuyorum. O kadar sıkıştı ki fikstür çok fazla hata lüksümüz de yok. ALLAH sonumuzu hayır etsin...
Es - Es
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 22:06
3. garanti gibi onların artık... Merak etmesinler bizim 4. olan Başakşehir'le içeride maçımız var biz onları yeneriz... Konya bıraksın bize 3 puanı halimiz ortada malum... Zaten Konya ligde 3. , sonraki haftada kupa maçları var onlar kupaya asılsın... Bizim için acayip önemli bir hafta çünkü biz Konya'yı yenersek Mersin ve Sivas , fb bjk ile maç yapacaklar , bu hafta galip gelmemiz birden moral olarak da puan olarak da avantajlı konuma geçmemizi sağlayabilir... 1-0 olsun bizim olsun dostluk ebedi olsun...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 22:22
Küme düşelim ama kimse bize mac vermesın. Ne bu ya tarıhımızde böyle bıseymı var dusmeyelım dıye milletten mac alıcaz. Yakısırmı bu şanlı takıma bu şanlı taraftara. Cıkacaz oynayacagız aslanlar gibide mucadele edıp bu macı alıcaz. Osmanlı macı bende umut olusturdu. Saha avantajıylada konyayı bu yıl ilk yenen takım bız olucaz.
sadece eses
Yukarı
hasanugur Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hasanugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 22:35
Abi ben utanıyorum vallahi takıma 1.5 milyon vali yardım topladı diye haber çıkıyor yönetim utanmıyor vallahi billahi inanılır gibi değil abi omurga olan adam bir dakika durmaz benim klübüm kimlerin elinde ben artık Türk futbolunu takip etmiyorum
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 23:36
konya bize bırak puan vermeyi bedavadan 1 gol bile verirse düşelim daha iyi. biz şerefimizle oynuyoruz şereflice destek veriyoruz. Çıkalım adam gibi oynayıp alalım. Bence konya yenilmeyecek bir takım değil. Ben kimser kusura bakmasın hala nasıl bu kadroyla buradalar şaşırıyorum
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
ramazan Liste gör
Yazar

şahin
Yer: eskişehir
  Alıntı ramazan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 00:55
Alıntı yapılan hasanugur

Abi ben utanıyorum vallahi takıma 1.5 milyon vali yardım topladı diye haber çıkıyor yönetim utanmıyor vallahi billahi inanılır gibi değil abi omurga olan adam bir dakika durmaz benim klübüm kimlerin elinde ben artık Türk futbolunu takip etmiyorum
Mesutun becerikli olduğunu ben de düşünmüyorum da, adam seçime gitti karşısına rakip çıkmadı.
Düştüysek kalkarız.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 04:18
Ugur Meleke'nin Hurriyet gazetesindeki kosesinde yerverdigi Konyaspor analizi:
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 09:33
Konyaspor bize yatmaz, bunu bekleyen varsa hiç beklemesin. Aykut Kocaman her zamanki gösterişten uzak basit futbolunu oynatır. Benim korkum son dakika golü ile yenilmek. Malum o da Aykut klasiği.Bu maçta rakip takım fazla sert oymamaz, çirkeflik yapacak rakip oyuncu olacağını da düşünmüyorum. Geriye sadece hakem kalır ki bu zamana kadar hakemi etkilediğimiz bir maçı ben hatırlamıyorum. Bu nedenle bu maç tam bizim taraftarın maçı olabilir. Bizim taraftarımız kendine tribün yaptığı için 90 dakika dilediği gibi takılabilir tribünde. Haftaya da herkes video paylaşır ne büyük taraftarız diye kendimizi takdir ederiz.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır